Jump to content
Dogomania

faith35

Members
 • Content Count

  4,787
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

faith35 last won the day on June 24 2011

faith35 had the most liked content!

About faith35

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Zielona Góra
 • Interests
  fotografia, pomoc psom bezdomnym, lekkoatletyka
 • Occupation
  Na razie brak

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. faith35

  Leosiowate cudo <3

  Niestety, plany się zmieniły i akurat tej suczki nie weźmiemy... hodowczyni celowo wprowadziła nas w błąd :( rozmawiałam z innymi hodowcami i wspólnie podjęliśmy decyzję, że poszukamy innej suczki. Cały poprzedni weekend dzwoniłam po hodowlach z nadzieją na suczkę tricolora. Udało się! Odbiór suni po Świętach, aktualnie ma 4 tygodnie. Po niedzieli dostanę nowe zdjęcia to wkleję :) Są dwie suczki tricolor, jeszcze nie wiadomo która będzie nasza - hodowca wybierze najlepszą :)
 2. faith35

  Leosiowate cudo <3

  Oczywiście zdjęć Leosia nie może zabraknąć!          
 3. faith35

  Leosiowate cudo <3

  Witamy się po długiej przerwie! Co się zmieniło? A no sporo! Wraz z TŻem oraz Leonem mieszkamy na wynajętym mieszkanku :) Na dniach pojawi się u nas także nowy członek rodziny... M: Mł.Ch.Pl, Ch.Pl NEFRETITI Sylena O: Mł.Ch.Pl, Ch.Pl HIGH CLASS de Vaudival
 4. Swing pojechał już do swoich Właścicieli, a my przywitaliśmy kolejnych hotelowych gości :) Ostatnio gościł u nas york - Gucio ;) oraz beagle - Bella :) Przyjmujemy również duże pieski. Na zdjęciu poniżej - Gati, mieszaniec Flat Coated Retriever :) !!!Aktualnie mamy wolne miejsca w hoteliku!!! ZAPRASZAMY :)  
 5. Nasz gość hotelowy - Pudelek Miniaturowy SWING :)
 6. Aktualnie przebywa u nas sunia z 4 szczeniakami... :) wesoło mamy :) maluchy oraz ich mama niedługo będą do adopcji :)
 7. faith35

  Maksio staruszeczek -nasz skarb za TM

  I ja też sobie zapiszę nowy wątek... ;)
 8. Wasylek vel Mały już w pełni zaaklimatyzował się w nowym domku :) Opiekunowie są nim zachwyceni :)
 9. Ogłoszenia Boryska są cały czas odświeżane na olx, więc jak najbardziej myślę pozytywnie... Zaraz zadzwonię do Wykrywki i poproszę o wpis na wątku. Możliwe, że nie ma internetu albo po prostu brak czasu, spokojnie :) Jestem pewna, że gdyby coś było nie tak to Wykrywka by zaraz nas o tym poinformowała.
 10. Z wczorajszej rozmowy zrozumiałam, że jeśli chcemy, by Stivi zmienił miejsce to Mortes ma podpisać umowę na DS, bo Hałabajówka nie chce później mieć nieprzyjemności jak Stivi kogoś ugryzie, ucieknie etc.
 11. Po operacji okej, niestety dt się wycofał, psiak aktualnie znajduje się w hoteliku. Jest DS w Katowicach, trzeba tylko przeprowadzić wizytę pa i znaleźć transport, ale to już trzeba kontaktować się z Fundacją co i jak :)
 12. Dzwoniłam do P. Marty, Zosia123, możesz podać mi swój numer? Zadzwonię :)
 13. Zosia123, jakby co, to wiecie - u mnie miejsca jest full ;) załóżcie wydarzenie na fb, trzeba zacząć go leczyć... ah, taki podobny do australijczyka! Trzeba "tylko" wyleczyć, wypięknić i o cudaka domki się bić będą!
×