Jump to content
Dogomania

faith35

Members
 • Content Count

  4787
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by faith35

 1. Niestety, plany się zmieniły i akurat tej suczki nie weźmiemy... hodowczyni celowo wprowadziła nas w błąd :( rozmawiałam z innymi hodowcami i wspólnie podjęliśmy decyzję, że poszukamy innej suczki. Cały poprzedni weekend dzwoniłam po hodowlach z nadzieją na suczkę tricolora. Udało się! Odbiór suni po Świętach, aktualnie ma 4 tygodnie. Po niedzieli dostanę nowe zdjęcia to wkleję :) Są dwie suczki tricolor, jeszcze nie wiadomo która będzie nasza - hodowca wybierze najlepszą :)
 2. Oczywiście zdjęć Leosia nie może zabraknąć!
 3. Witamy się po długiej przerwie! Co się zmieniło? A no sporo! Wraz z TŻem oraz Leonem mieszkamy na wynajętym mieszkanku :) Na dniach pojawi się u nas także nowy członek rodziny... M: Mł.Ch.Pl, Ch.Pl NEFRETITI Sylena O: Mł.Ch.Pl, Ch.Pl HIGH CLASS de Vaudival
 4. Witaj, szafra. Przepraszam, że odpisuję tak późno - złośliwość rzeczy martwych, nie miałam zbytnio dostępu do internetu, ale już jestem i nadrabiam zaległości! :) Miejsce jak najbardziej się znajdzie, szczególnie dla małej suni :) Pozdrawiam
 5. Swing pojechał już do swoich Właścicieli, a my przywitaliśmy kolejnych hotelowych gości :) Ostatnio gościł u nas york - Gucio ;) oraz beagle - Bella :) Przyjmujemy również duże pieski. Na zdjęciu poniżej - Gati, mieszaniec Flat Coated Retriever :) !!!Aktualnie mamy wolne miejsca w hoteliku!!! ZAPRASZAMY :)
 6. Aktualnie przebywa u nas sunia z 4 szczeniakami... :) wesoło mamy :) maluchy oraz ich mama niedługo będą do adopcji :)
 7. W 1 poście pojawiła się nasza oferta... Niedługo ruszamy ze stroną internetową :) Nadal mamy wolne miejsca ;)
 8. I ja też sobie zapiszę nowy wątek... ;)
 9. Aktulna ekipa - od Lewej: Leon (mój "osobisty"), Angie, Suzi i Alvin :) W czwartek zwalniają się dwa miejsca... ;)
 10. Wasylek vel Mały już w pełni zaaklimatyzował się w nowym domku :) Opiekunowie są nim zachwyceni :)
 11. Na pw nic nie mam... Wykrywka odezwie się lada dzień na wątku. Z Boryskiem nie jest lepiej, jest wręcz gorzej... Myślę, że więcej napisze Wykrywka.
 12. Ogłoszenia Boryska są cały czas odświeżane na olx, więc jak najbardziej myślę pozytywnie... Zaraz zadzwonię do Wykrywki i poproszę o wpis na wątku. Możliwe, że nie ma internetu albo po prostu brak czasu, spokojnie :) Jestem pewna, że gdyby coś było nie tak to Wykrywka by zaraz nas o tym poinformowała.
 13. Wasylek w nowym domku!!!!!!!!!!!!! Tak pisze jego nowa Pani: "Wasylek, a właściwie " Mały" bo na takie imię reaguje, ma się bardzo dobrze.W pierwszy dzień był nieco zdezorientowany, ale już po paru dniach narodziła się między nami więź. Mały jest bardzo grzecznym pieskiem. Spacerki to jego ulubiona rozrywka, zresztą ja też je lubię :) Mam nadzieję, że znajdzie wspólny język z moją sunią. Jeżeli będą jakieś problemy to i tak nie wyobrażam sobie tego, że miałabym go oddać. Po prostu psiaki będą musiały się dotrzeć :)W tej chwili nie mam możliwości zrobienia zdjęć Małemu, ale przedświąteczna i
 14. Pani Angelika wyjechała na 2-tygodniowe szkolenie, więc niestety nie mam żadnych wieści. Wasyl przebywa w hoteliku, który jest za drogi... Jaka jest jego cena? Nie mam zielonego pojęcia. W każdym razie każdy nadzieję pokłada w tym DS w Katowicach, o ile się nie wycofa do czasu przyjazdu p. Angeliki. Jeśli DS się wycofa to Wasylek przyjedzie do mnie :)
 15. Z wczorajszej rozmowy zrozumiałam, że jeśli chcemy, by Stivi zmienił miejsce to Mortes ma podpisać umowę na DS, bo Hałabajówka nie chce później mieć nieprzyjemności jak Stivi kogoś ugryzie, ucieknie etc.
 16. Mi powiedziała Hałabajówka, że Mortes, bo to ona wyciągała na siebie psa ze schroniska i umieszczała go w Fundacji - nie wiem, czy to prawda, powtarzam słowa Hałabajówki, która do mnie wczoraj dzwoniła.
 17. Po prostu boję się, że Hałabajówka wszystko czyta i później już nikt nic o Stivim nie będzie wiedział... W skrócie: Stiviego może z Fundacji zabrać osoba, która go tam umieściła. I chce wiedzieć w jakie warunki Stivi ma iść i gdzie. Nie powiedziała jednoznacznie "tak", ale nie powiedziała też "nie"... Jak będę wiedzieć więcej to dam znać na forum.
 18. Mam nowe info o Stivim, ale wolałabym przekazać je telefonicznie osobie, która jest odpowiedzialna za niego. Proszę o kontakt 668424201.
×
×
 • Create New...