Jump to content
Dogomania

Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!


mala_czarna

Recommended Posts

[quote name='jola_li']Słuchajcie, a może wziąć się do roboty i wysyłać pw do osób logujących się na dogomanii???
Albo wchodzić na wszystkie wątki i prosić o głosy?[/QUOTE]

PW już od dawna wysyłane, nie tylko na Dogo, ale masę wiadomości zamieszczamy na FB, na tablicach znajomych, na Grupie Dogo na FB, ale marniutko jakoś idzie niestety.
Im bliżej końca tym więcej głosów na Toruń idzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nicolaczek']Okej. Zaktywizowałam swoich znajomych na gg. Czemu piszecie, że te koty to nieuczciwa konkurencja?[/QUOTE]

Bo hospicjum to tylko taka medialna nazwa dla tej instytucji. Gdyby to było 30 kotów w 100% hospicyjnych, wymagających nieustannego leczenia, drogiego notabene, to ok, ja bym to była w stanie zrozumieć. Ale tych hospicyjnych kotów jest około 3 sztuk. Reszta to kotki, które są w domach tymczasowych, jest im ciepło, nie marzną, nie są głodne. Poza tym, ta dziewczyna, która to prowadzi ma wsparcie sponsorów na karmę i leczenie, oraz 1% odpisu rocznie. A Klembów co ma? Figę z makiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donka5']U nas walka z mrozami...gotuje.Psy dostają ciepłe jedzenie.Są zabezieczone przed mrozami belkami ze słomy.Spajki zaszczepiony przeciw wściekliznie-wpis w ksiązeczce-koszt 20zł.[/QUOTE]


Dzięki za informację.
20 zł przeslę na konto wraz z rachunkiem za hotel ;)

Link to comment
Share on other sites

Z bazarku z kalendarzami trójdzielnymi uzbieraliśmy sumę 296 zł. Pieniązki te podzielone zostały (zgodnie z tytułem bazarku) na Spajka i Foczkę. Niniejszym oznajmiam, że Spajkusiowi przypadło 148 zł :)

Tutaj link do bazarku:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/220573-Zosta%C5%82y-tylko-2-kalendarze-tr%C3%B3jdzielne!!-Zapraszam-dla-psiak%C3%B3w!?p=18535141#post18535141[/url]

Edited by mala_czarna
Link to comment
Share on other sites

[quote name='jola_li']No to na szczęście Spajk jakoś się odkuł finansowo :-).
Jeszcze TYLKO dom by się przydał........[/QUOTE]

Własnie Jolu. Co po pieniądzach, jak on nadal bezdomny? I powiem Wam szczerze, że ja nie mam już żadnych pomysłów co dalej robić. To mój pierwszy pies, który już ponad rok przebywa w hotelu, i uwierzcie mi, że przez rok nie było żadnego telefonu w sprawie Spajka :( Nie wiem już co robić. Jestem natomiast otwarta na wszelkie sugestie i propozycje jak Spajka ogłaszać, bo ogłoszenia na stronach internetowych nie dają absolutnie żadnego rezultatu.

[quote name='NataZG']Sorki za spoznienie, deklaracja za styczen i luty poszla dla Spajkusia:-)[/QUOTE]

Dziękuję pięknie, jak tylko będzie na koncie zaraz napiszę! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna'] Jestem natomiast otwarta na wszelkie sugestie i propozycje jak Spajka ogłaszać, bo ogłoszenia na stronach internetowych nie dają absolutnie żadnego rezultatu.[/QUOTE]

:hmmmm::hmmmm::hmmmm::hmmmm::hmmmm:

myślę, myślę.. ale niestety też już nie wiem.... :(


edit: z pewnością potrzebne są zdjęcia.. niestety :(

Link to comment
Share on other sites

No właśnie, może ogłoszenia w takich tradycyjnych gazetach byłby skuteczniejsze? Często ludzie, zwłaszcza trochę starsi, nie szperają tak dokładnie w internecie. Sama nie wszystkie strony z ogłoszeniami kojarzę.
Co powiecie by może zacząć go ogłaszać w jakiś dziennikach, które mają dodatki z ogłoszeniami?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ag2709']No właśnie, może ogłoszenia w takich tradycyjnych gazetach byłby skuteczniejsze? Często ludzie, zwłaszcza trochę starsi, nie szperają tak dokładnie w internecie. Sama nie wszystkie strony z ogłoszeniami kojarzę.
Co powiecie by może zacząć go ogłaszać w jakiś dziennikach, które mają dodatki z ogłoszeniami?[/QUOTE]

Mozna spróbowac w Wyborczej, ale to są dość duże koszty.
No nie wiem już sama, naprawdę :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...