Jump to content
Dogomania

Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!


mala_czarna

Recommended Posts

Atomówko, niestety nie mogę Ci wysłać wiadomości, ponieważ masz zapchaną skrzynkę:( więc napiszę tutaj odp na Twoje pytanie, a mianowicie nie wiem dlaczego nie masz mojej wpłaty za kwiecień, a za maj tylko 20 zł, wpłaciłam za kwiecień 01.05- 30 zł i za maj 31.05- również 30 zł. Chętnie dołączyłabym Ci wyciągi z banku, ale nie wiem jak. Mogłabyś mi podać swoja prywatna pocztę wtedy mogłabym Ci wysłać...
Pozdrawiam,Emila

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilak']Atomówko, niestety nie mogę Ci wysłać wiadomości, ponieważ masz zapchaną skrzynkę:( więc napiszę tutaj odp na Twoje pytanie, a mianowicie nie wiem dlaczego nie masz mojej wpłaty za kwiecień, a za maj tylko 20 zł, wpłaciłam za kwiecień 01.05- 30 zł i za maj 31.05- również 30 zł. Chętnie dołączyłabym Ci wyciągi z banku, ale nie wiem jak. Mogłabyś mi podać swoja prywatna pocztę wtedy mogłabym Ci wysłać...
Pozdrawiam,Emila[/QUOTE]

Kochana, ja Cię bardzo mocno chciałam przeprosić!!! Jak wchodzę na konto to mieszam czasem stałe deklaracje z wpłatami za bazarek!! Dostałam od Ciebie: 2.05.br -30 zł
i 31.05. 30 zł za maj. Bardzo serdecznie przepraszam.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny- BARDZO WAS I SPAJKA PRZEPRASZAM!!!!!

Zapomniałam wpłacić deklarację...
Tłumaczyć mnie może tylko starość i natłok zdarzeń przed urlopem.
W tej chwili jestem bez dostępu do konta ( nie wzieliśmy z sobą kart kodów)
Obiecuję poprawę- jak tylko 10.07 wrócę wpłacę zaległości.
Jeszcze raz przepraszam!

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za bałaganienie w wątku, ale to bardzo pilna sprawa - DT potrzebny na cito, bo ten psiak może znaleźć się dzisiaj na ulicy... Dogomaniacy z mazowieckiego, pomocy! Błagam...
[url]http://www.dogomania.pl/threads/207837-Szczeniak-Tolu%C5%9B-zn%C3%B3w-na-drodze!-Nikt-mu-nie-pom%C3%B3g%C5%82!/page9[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ag2709']Przelałam 50 zł na lipiec! Buziaki dla Spajka![/QUOTE]

Dziękuję bardzo! :)

[quote name='Agnieszka_K']Spajku, allegro się skończyło:( kiedy Ty się do domu wybierzesz w końcu?[/QUOTE]

Też już załamana jestem :( Nie ma żadnych telefonów, kompletnie nikt nie dzwoni, nikomu się chyba Spajkuś nie podoba, a to przecież taki piękny i kochany psiak jest.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']

Też już załamana jestem :( Nie ma żadnych telefonów, kompletnie nikt nie dzwoni, nikomu się chyba Spajkuś nie podoba, a to przecież taki piękny i kochany psiak jest.[/QUOTE]

ja nie rozumiem! przecież on jest taaaaki fajny, przymilny, rozkoszny! :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...