Jump to content
Dogomania

Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!


jostel5

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wyjazd ze schronu KUDŁATEJ,BEŻOWEJ CHOLERY ;) jest przewidziany (o ile pogoda nie pokrzyżuje planów )na przyszłą sobotę...Niestety,nie jest tak łatwo znaleźć samochód...Kudłaty pojedzie do Wrocławia z przesiadką w Warszawie.Z W-wy będzie go wiozła Elmira.:)

[IMG]http://img600.imageshack.us/img600/9677/p1080055.jpg[/IMG]

Bezio pozdrawia czule i ...wciąż prosi o pieniążki....:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paja']Mi to jest nawet jak najbardziej na reke bo mam problem obecnie z podrzuconymi szczeniakami...
Pomimo ogłoszen zero odzewu..mniejmy nadzieje,ze ten tydzien to zmieni...[/QUOTE]

O,i bardzo dobrze! Czyli nie musimy się tak strasznie spinać i stresować... Może też nazbieramy trochę więcej pieniędzy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']no ja właśnie o tym, jak już wyjdzie. I nie pierwsza lepsza tylko, żeby był cudny:)[b] myślę o sponsoringu tej metamorfozy;)[/quote][/b]

naprawdę????:crazyeye::loveu:

Pięknie ostrzyżony pies od razu zyskuje na urodzie,nawet wtedy,gdy nie można mu tej urody odmówić,choć jest skudłacony i zadredziały!;)

O ile Bezio nie zechce na "dzień dobry" zjeść Paji,a później fryzjerki-byłoby cudnie!:)

Link to comment
Share on other sites

Ja sie nie boje..po Mailu zyje to i po Beziu przezyje.Gorzej z moja mam bo ja to wszystko gryzie razem z mrówkami ;)

Fryzjera mozemy poszukac,ale to raczej bedzie trzeba w Wrocławiu jak bedzie miał byc juz u mnie strzyzony bo w naszych okolicach nie ma takich salonów.To wioska wiec nie ma co sie dziwic :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostel5'][/b]

naprawdę????:crazyeye::loveu:

Pięknie ostrzyżony pies od razu zyskuje na urodzie,nawet wtedy,gdy nie można mu tej urody odmówić,choć jest skudłacony i zadredziały!;)

O ile Bezio nie zechce na "dzień dobry" zjeść Paji,a później fryzjerki-byłoby cudnie!:)[/QUOTE]
Naprawdę :D
"Wychodzę" powoli z deklaracji, a staram się albo kupić ogłoszenia, albo sama zrobić jakieś płatne (wyróżnione itp.), albo zrobić cokolwiek, co pomoże znaleźć dom psu. Bo to jest najważniejsze:)
A taki kudłacz - jak się go zrobi na bóstwo - będzie miał 2 x większe szanse.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img249.imageshack.us/img249/1960/img9126resize.jpg[/IMG]

A nic nowego! Mieszkam sobie z jedną, taką czarną,w boksie i nawet dobrze się dogadujemy...Hmmmm....byłoby jeszcze lepiej gdyby panna nie była po tej...no jak to się nazywa...sterylce,ale-TRUDNO! I tak ją lubię! Nigdy jej nie ugryzłem,a to chyba o czymś świadczy.:)

To mówiłem ja,Bezio.Zaglądajcie do mnie.:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...