Jump to content
Dogomania

Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!


jostel5

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Beziku ale tu wesoły nastrój panuje na tym Twoim wątku :wink:. muszę przyznać że nigdy nie przyszło mi do głowy że będę mogła w necie prowadzić rozmowę z psiakiem :-o, bo do tej pory rozmawiałam z psiakami które widuję w realu i fajnie że mam taką możliwość :lol: :dog:
Pozdrawiam gorąco.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Livka']Paja jestem na Twoje zaproszenie, witam Bezolka ślicznego :)
Jak mogę pomóc ?[/QUOTE]

W tej chwili sprawa wyglada tak za 1 miesiac bedzie płatne darami smycze,szelki,obroze,koce itp,Mile widziane bazarki lub fany ew jakis zł.Bezio za duzo nie ma obecnie na swoim konie ja prowadze jego 3 bazarki:ogłoszeniowy,ubraniowy i z siankiem.Liczy sie kazdy grosz by ,,krwiorzercza bestje,, wyciagnac ze schroniska.On taki sliczny...i tak sie marnuje na schroniskowym betonie :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Livka']Paja jestem na Twoje zaproszenie, witam Bezolka ślicznego :)
Jak mogę pomóc ?[/QUOTE]

Cześć,Livka,to ja,Bezik...:dog:

Miło,że do mnie zajrzałaś,bo ja od rana nawet z budy nie wyjrzałem...Tak jakoś biało się zrobiło dookoła,wieje,zacina...Zimno!!!
Tak sobie myślę,że to chyba dobrze,że nie zdążyli mi zrobić jakiejś nowej,fikuśnej fryzury,bo choć byłbym na pewno jeszcze piękniejszy (no przepraszam,wiem,że skromność popłaca,ale ja nie lubię fałszywej skromności )-doopsko by mi marzło,oj marzło...

Pytasz,jak możesz pomóc...Wiesz,przede wszystkim fajnie,że zajrzałaś do biednego,samotnego,opuszczonego i teraz bardzo zmarzniętego psa ,czyli do mnie.To już dużo.
Jeśli zechcesz zaglądać częściej-bardzo mnie uszczęśliwisz.Co jeszcze? Bannerek sobie może weź,co? Kiedy razem z moim bannerkiem powędrujesz do innych psiaków,to będzie tak, jakbym i ja tam był i zaznaczył swoją obecność ;)...

Dobrze,dobrze ,nie myślałem o sikaniu,przysięgam...!To tylko taka metafora...:)

Aha,a gdybyś miała jakiś zbędny pieniążek,też chętnie przyjmę,bo Dwunożni mówią,że od tego ,ile będę miał w swojej skarbonce,zależy moja przyszłość...Nie bardzo to rozumiem,bo gdyby zechcieli mnie wypuścić z tego obmierzłego boksu bez tak zwanej SMYCZY-już dawno bym stąd zwiał...!Chociaż nie...Nie zwiałbym,bo DOKĄD???
Gdybym znał już tę Paję,mógłbym uciec stąd własnie do Niej,bo-ONA MNIE CHCE.:) Masz pojęcie? Chce mnie!!! Tylko,że do tego Wrocławia jest podobno tak strasznie daleko,tak daleko,,że nawet nie umiem sobie tego wyobrazić, a co dopiero tam nawiać...!

Link to comment
Share on other sites

Witaj kochany Beziu :loveu: tak mnie miło przywitałeś, że aż mi się ciepło koło serduszka zrobiło :loveu:
Zrobię bazarek, a uzyskane z niego pieniążki przekażę na twoje utrzymanie, żebyś mogł grzać się w ciepełku u Paji - tylko pamiętaj bądź grzeczny i nie gryź :nono:

Link to comment
Share on other sites

Oj przezyłam Maila bestie to i przyje Bezika mam nadzieje ze bez niespodzianek:)Dzis wieczorem koncza sie moje 2 bazarki i zostanie 1 wiec wieczorem załorze 2 ;)tez ogłoszeniowy..ale chyba w pakietach po 20,40 i 60 ogłoszen do wyboru :)Działam szybko bo w tym samym dniu co mam dane wystawiam ogłoszenia ;)

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][B][COLOR=#ff0000]Bardzo prosimy o pomoc psiakom z Pszczyńskiego Punktu w czwartek na 100% jest wywóz do Mysłowic, psy błagają o ratunek !!![/COLOR][/B]


[URL="http://www.dogomania.pl/threads/196505-6-miesięczny-Sami-pomóż-ogłaszać...-To-Jego-jedyna-szansa"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1965...-jedyna-szansa[/COLOR][/URL]...

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/195499-Piruś-człowiek-to-dla-Niego-zło...-Mamy-dwa-tygodnie-na-pomoc-potem-Mysłowice"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1954...tem-Mysłowice[/COLOR][/URL].

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/195928-Wystraszony-Rambo-nie-chce-jechac-do-Mysłowic-prosi-o-pomoc-!!!/page17"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1959...moc-!!!/page17[/COLOR][/URL] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Przyszlam w odwiedziny.[/QUOTE]

No,cześć Szarotka!:) Tobie też zimno? Latam jak guupi po tym boksie,bo marznę,kiedy siedzę bez ruchu! :shake: Słyszałem,jak kierownik Marek mówił,że w nocy było u nas prawie -30 i że "trzeba nam dać do bud dodatkową słomę i kocyki"...Lubię kocyki,bo można się w nie wtulić,zakutać i pies,czyli ja,Bezio, się tak nie trzęsie...No i dają nam teraz gorące jedzenie-to też rozgrzewa...:)
Najlepiej by było,żebyś poszła ze mną na spacerek ,pobiegalibyśmy sobie i pokazałbym Ci te krzaczory,które tak lubię...Można tam zrobić siku i wszystko tak pięknie pachnie...Lecimy?:painting:
[B]
Dostałem dzisiaj kolejną dychę w prezencie-od Moni12.[/B]

Moni-bardzo Ci dziękuję! Zostawiłbym Ci trochę makaronu z mięsem,ale nim tu dojedziesz-wystygnie,a co to za przyjemność łykać zimne żarełko i dlatego daję Ci to::Rose:

Nie wiem dlaczego Dwunożne bardziej lubią jakieś tam bukiety i całuski niż na przykład wędzone peniski...Hmmm....Może jednak chciałabyś spróbować...?

W sobotę podobno stąd wyjeżdżam...Przed szóstą rano...Chyba zwariuję ze strachu,ale....no...może powstrzymam się przed gryzieniem...:razz: Trzymajcie za mnie kciuki!

Link to comment
Share on other sites

Bezio cos slyszalam, ze ciotki pisza, ze niedlugo jedziesz, moze wiesz kiedy ??
Drogi Beziu, wczoraj wrocilam z polnocy i tam wcale nie bylo tak zimno jak u Ciebie, najwyzej moze - 8, a w dzien - 3. Myslalam, ze bedzie bardzo zimno i nabralam cieplych rzeczy, ktorych wcale nie uzylam. Pojechalam tam ogladac gospodarstwo do sprzedania, ale problem polega na tym, ze nie ma tam dobrego internetu, ktory potrzebuje do pracy i tu jest git.
W ten sposob moglabym miec pare, psow, koni, alpak i innego zwierzatctwa..........Widzielismy po drodze lisa, podszedl do auta......
Jak tak zimno to faktycznie siedz w budzie i sie grzej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elmira']Wędzone peniski? ;)

Beziu, nie szalej chłopaku, tylko siedź w budzie zakutany w kocyki. I nastaw się, że nie będziesz gryzł w drodze, co?:)[/QUOTE]

Oooo....Elmirka!:) Się Ciebie posłucham i nie będę szalał!:) To Ty masz mnie zawieźć do Paji,co nie? Fajnie...! :) Nie użrę Cię ,przysięgam ([SIZE="1"]wcześniej wyżyję się na jostel5 [/SIZE]:evil_lol:),ale grube rękawice jednak lepiej sobie na drogę weź...:evil_lol: No...zimno jest przecież!:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Bezio to bedziesz u Paji na dt ???[/QUOTE]

U Paji! I Ona mnie wszystkiego nauczy! I mam nadzieję,że nie będzie stosowała wobec mnie zbyt szokujących metod wychowawczych...:bigcry:

Pamiętam,że kiedy latem jechał do Niej mój kumpel z boksu obok,to też miał niezłego cykora,a myśmy wątpili,czy to się uda...Zazdrościliśmy mu,ale ...myśleliśmy,że i tak zaraz wróci do schronu ,bo był z niego jeszcze lepszy wariat niż ja,ale...NIE!
Paja tak go przestawiła,że Mailo (u nas nazywał się Mopik) znalazł domek i teraz sypia na kanapie...Też bym tak chciał...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...