Jump to content
Dogomania

Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!


jostel5

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[B]Szarotko[/B]-to mówię ja,Bezio!:) Tylko do Ciebie...:loveu:

Nie wiedziałem ,że jestem taki przystojny,no wiesz...w schronie nie ma luster! Hmmm...teraz wiem,dlaczego te baby (na dwóch łapach...to znaczy ...nogach-też) tak za mną szaleją ...Wciąż tylko słyszę: "Ale kudłacz piękny", "Fajny ma kolor sierści", "Jakie bystre oczka"...Tutaj też tak o mnie mówią,masz pojęcie??? Ciekawe,nawiasem mówiąc,czy te stąd,to ...też Dwunożne...? Nieważne...
Najlepsze jest to,że w tej chwili wiem jedno ...Mówią o mnie!

Szarotko kochana!Domyśliłaś się,że chcę na kanapę !!!O,WSPANIAŁA! Czy ty wiesz,jak ja Cię lubię???Chciałbym,żeby jeszcze inni na tej...Dogomanii też uwierzyli,że kiedy już tę kanapę dostanę,natychmiast przestanę gryźć...:razz: dobrze...trochę się rozpędziłem....PRAWIE natychmiast.Ale obiecuję,że będę się starał!
Mam nadzieję ,że Paja stosuje łagodne środki perswazji...?Nie wiesz czasem...?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']To super, ze Bezik wylezie z jaskini rozpaczy :):)
i swiat na nowo zobaczy :):)
Lypnie okiem, tupnie noga
i nie bedzie powsinoga :):)[/QUOTE]

Wraz z Beziem wena twórcza nas dopada
i coraz więcej ciotek z dogo rymem gada...

Beziuniu śliczny,schroniskowa bido gryząca!
Spójrz milej,oto widać już początek końca!

Końca czego?-pytasz mnie jakoś tak nieśmiało.
Życia w schronie!-odpowiem-Wreszcie się udało! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostel5'][B]Szarotko[/B]-to mówię ja,Bezio!:) Tylko do Ciebie...:loveu:

Nie wiedziałem ,że jestem taki przystojny,no wiesz...w schronie nie ma luster! Hmmm...teraz wiem,dlaczego te baby (na dwóch łapach...to znaczy ...nogach-też) tak za mną szaleją ...Wciąż tylko słyszę: "Ale kudłacz piękny", "Fajny ma kolor sierści", "Jakie bystre oczka"...Tutaj też tak o mnie mówią,masz pojęcie??? Ciekawe,nawiasem mówiąc,czy te stąd,to ...też Dwunożne...? Nieważne...
Najlepsze jest to,że w tej chwili wiem jedno ...Mówią o mnie!

Szarotko kochana!Domyśliłaś się,że chcę na kanapę !!!O,WSPANIAŁA! Czy ty wiesz,jak ja Cię lubię???Chciałbym,żeby jeszcze inni na tej...Dogomanii też uwierzyli,że kiedy już tę kanapę dostanę,natychmiast przestanę gryźć...:razz: dobrze...trochę się rozpędziłem....PRAWIE natychmiast.Ale obiecuję,że będę się starał!
Mam nadzieję ,że Paja stosuje łagodne środki perswazji...?Nie wiesz czasem...?[/QUOTE]

Jestem pod wrażeniem, Bezik ładnie sie wypowiada i pięknie "skleca" zdania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aagataa8']Wpłaciłam jak na razie jednorazowo na pieska 20 zł[/QUOTE]


Dziękuję Ci bardzo!:) Ja,Bezio,psiowy gryzoń i paskudnik (chociaż przystojny nad wyraz...:eviltong:),jestem szczęśliwy,że we mnie wierzycie!
Aagataa8-20 zł to chyba dużo pieniędzy,prawda? Nie znam się na tym,ale z tego,co już się na tym dodo hmmm...dogo zorientowałem-podarowałaś mi aż dwa dni spokojnego życia u Paji...Jestem Ci wdzięczny i mogę Ci nawet podarować ...kość! Chcesz? Ja tam kości bardzo lubię...

[B]Aha,dziś postanowiłem,że głupi nie jestem i swój własny wątek poprowadzę sobie sam![/B]

I oznajmiam,że nie pozwolę sobie tej przyjemności odebrać,a poza tym nie pozwolę,by Jostel5 mnie oczerniała!
Ja naprawdę gryzę rzadko...w ciągu ostatnich dwóch miesięcy zdarzyło mi się to raptem dwa razy,chociaż....Jostel5 też latem chciałem odgryźć rękę....:oops: Nie dała się!
Może to i lepiej...?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paja']Och ,ale sie tu działo....;)Bezio potrzebowała bym Twoje wymiary czyt.na długosc/szerokosc/wysokosc iz szyje wszystkim prywatne posciele..Mam nadzieje,ze Ci sie spodobaja beda w misie...[/QUOTE]

Dosyć duży jestem,Paju moja ulubiona...:) Większy od tego mojego kumpla ze schronu- tego,co to u Ciebie był...Ja sięgam do kolana,a tamten to był konus (ale też potrafił nieźle udziabać!:evil_lol:)

Pościel w misie....?Dla takiego psa jak ja? W MISIE???Co o mnie w schronie pomyślą...W misie...
No,dobrze...

Link to comment
Share on other sites

No coz daje to co mam moze byc jeszcz w kwiatki jak nie pasuje to popros cioteczki by Ci zakupiły nowe posłano chyba ze wolisz beton/kafeli?Bezio ja sie naprawde staram by było wam jak najlepiej:placz:nie jestem bogata nie mam kojców dla piesków za 200tys zł z wodotryskiem,podajnikiem jedzenia i darmowym radjem,ale za to mam wspaniałe serce ,mały pokoik i spore łózko na którym oboje sie zmiescimy i zawsze bedziesz miał pełna miske,miziaki,duzo spacerków i dobrej rozrywki...Bedziesz kochanym i szanowanym członiekem rodziny bedziesz miał miejsce przy stole. Wspaniałych kompanów czworonoznych ;)Przemysl jeszcze raz ta posciel bardzo Cie prosze...

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img191.imageshack.us/img191/2661/sdc10365z.jpg[/IMG]

To znowu ja,Bezio...

Guuupio mi...I pokornie chylę głowę...:oops:

Paju-może być w misie,może być w kwiatki i w słoneczka, i nawet cała różowa, i z kokardką jak dla jakiejś baby dodowatej...
Prawie całe życie przeżyłem na pokruszonym,zimnym betonie za kratami,to co mi tam teraz jakieś misie albo kwiatki...Tak sobie myślę,że chyba nawet bardzo takie wzory polubię...
Nie mogę się już doczekać,kiedy się poznamy...:) Podobno jeszcze tydzień muszę pomieszkać w schronie,bo nie ma dla mnie na razie auta,którym mógłbym do Ciebie przyjechać.Ale szukają...Andżela i Jostel5 zawiozą mnie do Warszawy,a tam będzie już na mnie czekała Elmira-ta ,która mnie tak ładnie nazywa -BEZISŁAW...Hmmmm....Ciebie,Elmira też lubię i tę kość,którą da mi dzisiaj pan Marek,schowam dla Ciebie...:)

Namordnik też mam dostać i choć nie wiem,co to jest-jakoś mi ta nazwa ładnie nie brzmi,bo że co?Dostanę coś NA MORDĘ ???

Aha,słyszałem jeszcze jak wet Michał mówił do kierownika Marka,że da mi też na drogę jakiś uspokajacz...Między innymi dlatego,żeby z NAMORDNIKIEM problemów nie było...

[B]Niech dadzą uspokajacz NAMORDNIKOWI!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

Beziku, bardzo logiczna ta twoja wypowiedź psinko. Problem z namordnikiem, a ty masz dostawać coś na uspokojenie? Nielogiczni czasami ci ludzie.

Ale ta pościel z dodowata, to już mega poświęcenie. Ale prawda, że nieważne, jaka ta pościel jest, jak w poblizu dobry człowiek.

Link to comment
Share on other sites

Poznałam wirtualnie psiaka,
na imię ma... Bezik sznupka kudłata !
Tułał się psiaczek po świecie sam,
Nie mając nikogo kto kochałby go tam.
Samotny był, bo zniknął z jego życia "człowiek"
i spać musiał biedaczysko gdziekolwiek.
Lecz nadszedł taki dzień, że stało się coś złego
i przez człowieka trafił do schroniska lodowatego.
Ale w końcu zmieniło się wszystko
Spotkała Jostel psisko!
Postanowiła w jednej chwili że musi pomóc mu moi mili.
Po jakimś czasie znalazło się cudowne miejsce
gdzie Bezik pojedzie niebawem i skradnie serce!
Spytacie, a gdzie to jest?
U Paji Bezik będzie - the best!
Kiedy już będzie w swym domku nowym
to za niedługo będzie pieskiem wzorowym.
Nauczy się Bezik wszystkiego co trzeba
bo własnego domku mu bardzo potrzeba.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...