Jump to content
Dogomania

Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!


jostel5

Recommended Posts

[quote name='jostel5']Oooo....Elmirka!:) Się Ciebie posłucham i nie będę szalał!:) To Ty masz mnie zawieźć do Paji,co nie? Fajnie...! :) Nie użrę Cię ,przysięgam ([SIZE="1"]wcześniej wyżyję się na jostel5 [/SIZE]:evil_lol:),ale grube rękawice jednak lepiej sobie na drogę weź...:evil_lol: No...zimno jest przecież!:lol:[/QUOTE]

Proszę nie gryźć Jostel! Musi mieć kobitka kochana siłę, żeby rzeczy od Kudisia zawieźć twoim kumplom z Białej.

Rzeczy odbieramy jutro;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='elmira']

Rzeczy odbieramy jutro;)[/QUOTE]

O,fajnie! Mnie już w schronie nie będzie,ale tamtym WSZYSTKO się przyda!
Zrób ogolonemu jakąś ładną fotę! Bo ,kiedy MNIE ogolą,mniej się będę wstydził...;)

[B]Szarotka[/B],co tu dużo gadać-sporo już mam,ale jeszcze brakuje...Moja księgowa (a,co?!) wszystko zapisuje...Zerknij sobie do chyba drugiego postu,możesz?

Och,te pieniądze! Dobrze,że przynajmniej ja nie muszę się nimi martwić,bo za mnie martwią się inni...;)

Link to comment
Share on other sites

Szykuje Twoj bazar kolego ;) Ale koniecznie musisz wziac na bude napis by roz reklamować ;)

Poczekam az spłyna wszystkie pieniazki z b.ogłoszeniowego to przekaze Ci tego newsa no i bede jeszcze zaraz rozliczac ciuszkowy tylko gdzies sie nasza Nelka zapodziała...a musi nam podac koszty wysyłki...

Link to comment
Share on other sites

z tego co mi wiadomo to ma byc u mnie w sobote...

Zapraszam na nowy Bazar Bezia:[url]http://www.dogomania.pl/threads/197413-Og%C5%82oszenia-w-24h-20-40-i-60szt-za-5-10-i-15z%C5%82-Na-Bezia-z-%C5%82atka-agresora-do-20.12?p=15844438#post15844438[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']Biszkoptowy kudłaczek....Moja miłość.....Mój nazywał się Biszkopt, a Ty- Bezik....że niby od bezy,hi,hi....[/QUOTE]

Pies Biszkopt???:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Bardzo ładnie...:lol:

A ja jestem Bezio,Bezik...Też ładnie?
Miałem mieć na imię Bazyl,ale-jako,że jestem podobno słodki:roll::oops:-zostałem Beziem...

Szarotko,ten wiekopomny dzień mojego pożegnania ze schronem nastąpi w sobotę,4 grudnia!

Wolontariuszki odetchną z ulgą,bo ja taki...zmyłkowy jestem:evil_lol: Skórka anielska,a w środku...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dramat jest na drogach. Ja ciężkim samochodem i z dobrymi oponami jeżdżę z duszą na ramieniu. No cóż, popsioczę, ale cały ten bałagan powstaje przez indolencję władnych i brak odpowiedzialności ludzi, którzy jeżdżą na letnich oponach, przy takiej pogodzie.

Link to comment
Share on other sites

oj o te waruni to trzeba sie dobrze pomodlic...u nas takie mrozy ,ze musiałam dzisiaj weta wieczorem na juz wzywac. Sunki wleciały mi z znienacka na spacerze w zaspe a wyszły swiezo spod kołdry i dostały takich skóryczy/przykurczy łap i tak piszczały,ze na 2 tury szłam po nie w te zaspy i na rekac do domu zanosiłam.Jutro na spacerek juz wychodzimy w skarpetkach..i w dereczkach..Oj oby taka sytuacja sie nikomu nie przydazyła jak mi dzisiaj bo 50 metrów od domu 45 kg wijacego psa na rekach sie lekko nie niesie...

Link to comment
Share on other sites

Jedna to labka a druga to mix jamniczka wszystkie teraz spia jak zabite u mnie w pokoju tz 5 psów i kicia na oparciu łózka sa w siebie słodko wtulone i ani w głowie im wysciubic nosek za drzwi..No jutro wizyta przed adopcyjna Tosi trzymac kciukasy oby domek był trafiony...

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img200.imageshack.us/img200/1960/img9126resize.jpg[/IMG]

Cześć,moje Ukochane! To,ja,Wasz Bezio...

U nas przez cały dzień padał śnieg i dlatego myślałem,że będzie kicha z tego mojego jutrzejszego wyjazdu do Paji.W dodatku okazało się,że TZ Andżeli musi mieć jutro samochód,a jeśli on ma mieć samochód,to znaczy,że ja go mieć nie mogę, a choć Andżelę lubię,to co mi po niej bez samochodu...;)

Całość wyglądała dość dramatycznie ,bo Jostel5 mówiła i mówiła,i mówiła (takie brzydkie wyrazy też :evil_lol: ), ale zrozumiałem z tego wszystkiego,że za tydzień być może Elmira nie będzie mogła pojechać,i nie wiadomo ,jaka będzie pogoda ,i że później już w zasadzie Święta, i jej TZ też musi być w jakiejś pracy,więc wszystko do bani i wygląda na to ŻE ZOSTANĘ W SCHRONIE DO WIOSNY!!!

Nie powiem,przestraszyłem się,bo myślałem,że ona gada serio,zła była jak nie wiem co,mówię Wam...

A potem nagle dostała jakiegoś olśnienia.No i kiedy już była taka olśniona :), poleciała do kierownika Marka.Jęczała,że nie ma mnie kto zawieźć do Warszawy i już prawie beczała ,a kierownik- co? Kierownik powiedział,że on nas zawiezie!!!:loveu:

No i teraz mam wyrzuty sumienia,bo przecież całkiem niedawno ugryzłem go w nogę ! Dwa razy!
Gdybym wtedy wiedział....!

Wyjeżdżamy ze schronu o 4.00. rano,o 7.00. przesiądę się do samochodu Elmiry...

Mam stracha! Trzymajcie za nas wszystkich kciuki,ale za mnie najmocniej!!!:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...