Jump to content
Dogomania

Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!


jostel5

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='yunona']Jeśli mogę wyrazić swoje zdanie w tej sprawie, to uważam, że takich ludzi jak Paja należy szanować, a nie rzucać oskarżeniami na łatwy zarobek , bo dorobek jej dobrego serducha sam mówi za siebie i dla mnie jest to sprawa bezdyskusyjna.:mad:[/QUOTE]

Ja nie rzucam żadnych oskarżeń. Jeśli biorę psa na BDT to również oczekuję pomocy przy wizytach u weta - sama tego nie jestem w stanie pociągnać. Ale za karmę kosteczki, zabawki, miejsce w łóżku czy głaskanie pieniędzy nie biorę.
Ale ok - ja się mądrzyć na odległość nie będę.
Mam nadzieję, że uda Wam się zebrać deklaracje i zabrać Bezika ze schroniska ;)

Link to comment
Share on other sites

moim zdaniem jedyna szansa dla Bezia to DT gdzie zostanie poddany resocjalizacji, istnieje zbyt wielkie ryzyko, że pies obecnie jak zostanie od reki adoptowany to może wróćić ponownie do schroniska. On musi sie nauczyć żyć w domu z ludzmi i dlatego DT powinno być domowe albo hotelik prowadzony przez profesjonalistów;-)
Wiem wiśta wio łatwo powiedzieć:-( mogę na chwile obecną dać cos jednorazowo tylko ;-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ihabe']moim zdaniem jedyna szansa dla Bezia to DT gdzie zostanie poddany resocjalizacji, istnieje zbyt wielkie ryzyko, że pies obecnie jak zostanie od reki adoptowany to może wróćić ponownie do schroniska. On musi sie nauczyć żyć w domu z ludzmi i dlatego DT powinno być domowe albo hotelik prowadzony przez profesjonalistów;-)
Wiem wiśta wio łatwo powiedzieć:-( mogę na chwile obecną dać cos jednorazowo tylko ;-([/QUOTE]

Dziekujemy...

Link to comment
Share on other sites

Jestem w pracy,wieczorkiem znowu tu zajrzę i pouzupełaniam,co należy...:) Dziękuję absolutnie WSZYSTKIM,którzy tu zaglądają...Dyskutujmy o Beziku,spierajmy się o niego,wyrażajmy opinie :) -to wszystko wyjdzie psiakowi na dobre,bo wspólnie znajdziemy jakieś rozwiązanie jego sytuacji...

A ja kombinuję,jak go przewieźć z Białej do Wrocławia...
Aha,jedna ze sponsorek Mailusia (spoza dogo) przenosi swoją deklarację na Bezika.:) Wieczorem napiszę więcej.

Link to comment
Share on other sites

No to jestem i zabieram się za uzupełnienie 1-szej strony...Serdecznie dziękuję za wszystkie deklaracje:calus::Rose:,od siebie też coś co miesiąc wrzucę do skarpety Bezia...:)
Małgorzata O.-sponsorka Mailo spoza Dogomanii -powiedziała mi,że i o naszym beżowym kudłaczku nie zapomni-myślę,że będzie to kwota ok.100 zł miesięcznie :loveu:,a to-przyznacie-sporo.

Musimy się też liczyć z kosztami transportu.Rozmawiałam z Elmirą,która zawoziła do Paji Mailusia i teraz też obiecała pomoc (przejazd z Warszawy do Wrocławia).Elmirka jest tania (przepraszam -zabrzmiało jakoś niezręcznie:oops::lol: ,ale wiecie ,o co chodzi...;)),zawiezie kudłaczka za koszt paliwa...
Co jeszcze...?Potrzebna będzie klatka kenelowa,żeby zminimalizować zapędy Bezia do gryzienia,gdy jest przestraszony.

Kto wie,może maluch już niedługo opuści schron...?

Zaraz porozsyłam numer konta,bo pewnie ja mam być księgową...?:razz:

[IMG]http://img266.imageshack.us/img266/3023/img9131resize.jpg[/IMG]

[IMG]http://img208.imageshack.us/img208/3766/img9128resize.jpg[/IMG]

Bezik pozdrawia!:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...