Jump to content
Dogomania

Wszelkie pytania na temat BAZARKU zadajemy TUTAJ!


Formica

Recommended Posts

Założyłam już wątek na "Podaruję", ale ciągle poszukuje osoby z Sosnowca lub najbliższej okolicy, której będę mogła przekazać osobiście rzeczy na psiaki. Dawniej bazarki robiła mi basiapron, jednak się przeprowadziła. Chciałabym z związku z przeprowadzką przekazać ksiażki (również literaturę w języku angielskim), drobiazgi, trochę rzeczy z decoupage'u, moze cos z ręcznie robionych kolczyków...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']Założyłam już wątek na "Podaruję", ale ciągle poszukuje osoby z Sosnowca lub najbliższej okolicy, której będę mogła przekazać osobiście rzeczy na psiaki. Dawniej bazarki robiła mi basiapron, jednak się przeprowadziła. Chciałabym z związku z przeprowadzką przekazać ksiażki (również literaturę w języku angielskim), drobiazgi, trochę rzeczy z decoupage'u, moze cos z ręcznie robionych kolczyków...[/QUOTE]


kurde
duzo osób jest z katowic i okolic
bo na wysyłkę poczta to trochę przycięzko żeby gdzies dalej wysyłac

muszę pomyślec kto jest stamtąd

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

mam tego typu problem że zmieniam tytuł na do usunięcia, ogólnie jest zmienione, ale w suksprycjach, pokazuje mi sie ten sam tytuł co był wcześniej... co mam z tym zrobić, podaję link

[url]http://www.dogomania.pl/threads/201576-Ekspresowy-bazarek-E-PAPIEROS-na-transport-Sary-do-nowego-domu!!-10.02.2010r?p=16247639#post16247639[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='łolkiee']mam tego typu problem że zmieniam tytuł na do usunięcia, ogólnie jest zmienione, ale w suksprycjach, pokazuje mi sie ten sam tytuł co był wcześniej... co mam z tym zrobić, podaję link

[url]http://www.dogomania.pl/threads/201576-Ekspresowy-bazarek-E-PAPIEROS-na-transport-Sary-do-nowego-domu!!-10.02.2010r?p=16247639#post16247639[/url][/QUOTE]

spróbuj zmienić tytuł w drugim poscie
może posty przeskoczyły na poczatku i ten główny z tytułem zrobił się jako drugi
bo w drugim poście masz podany tytuł
mi czasami tak przeskakiwało

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']spróbuj zmienić tytuł w drugim poscie
może posty przeskoczyły na poczatku i ten główny z tytułem zrobił się jako drugi
bo w drugim poście masz podany tytuł
mi czasami tak przeskakiwało[/QUOTE]

Dzięki:* miałaś rację :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

28 lutego zakończył się zrobiony przeze mnie bazarek. Użytkownik ancyk1 do dnia dzisiejszego nie dokonał wpłaty. Najpierw była prośba o czekanie do czwartku 10 marca. Wpłaty nie ma a ancyk1 od tej pory nie odpowiada na prv i info pozostawione w profilu. Co mam robić??

Link to comment
Share on other sites

Witam! jestem nowa, i mam takie pytanko: mam kilka rzeczy które mogłabym przekazać na aukcje. nie są one bardzo wartościowe:( ale zawsze...czy mogę się pod kogoś "podłączyć" i tylko wyślę wygraną rzecz(tak robiłam w pewnej fundacji dla której wystawiałam rzeczy)? czy muszę sama założyć bazarek?pozdrawiam serdecznie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kucyk']Witam! jestem nowa, i mam takie pytanko: mam kilka rzeczy które mogłabym przekazać na aukcje. nie są one bardzo wartościowe:( ale zawsze...czy mogę się pod kogoś "podłączyć" i tylko wyślę wygraną rzecz(tak robiłam w pewnej fundacji dla której wystawiałam rzeczy)? czy muszę sama założyć bazarek?pozdrawiam serdecznie![/QUOTE]

ten temat był poruszany już tutaj na poprzednich stronach...przeczytaj np post nr1526 i wcześniejsze

Link to comment
Share on other sites

A dlaczego nie ?
Pewnie, że może - fakt że ktoś prowadzi bazarek nie stawia go przecież w innej sytuacji jak każdego innego , licytującego.
Aby "zdobyc" fanta też musi przelicytować innych chętnych i też musi wpłacić kasę więc co za różnica?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikki']chyba, że ktoś celowo podbija ceny ;p[/QUOTE]
no i co? to żle?
na bazarku chodzi o to żeby uzyskac max dochód dla psa a nie łapać okazje na zakupy za pół ceny - prawda?
A skoro podbija i nikt go nie przelicytuje to i tak musi wpłacic jak kazdy inny uczestnik bazarku
wiec nie bardzo rozumiem co miałoby byc złego w takim "podbijaniu"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='taks']no i co? to żle?
na bazarku chodzi o to żeby uzyskac max dochód dla psa a nie łapać okazje na zakupy za pół ceny - prawda?
A skoro podbija i nikt go nie przelicytuje to i tak musi wpłacic jak kazdy inny uczestnik bazarku
wiec nie bardzo rozumiem co miałoby byc złego w takim "podbijaniu"[/QUOTE]

heheheh celowo to nawet o tym nie pomyślałam :D ale z drugiej strony przecież ta kaska nie idzie dla nas tylko dla tych potrzebujących małych lub większych istotek, więc im więcej zarabiamy tym lepiej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']Założyłam już wątek na "Podaruję", ale ciągle poszukuje osoby z Sosnowca lub najbliższej okolicy, której będę mogła przekazać osobiście rzeczy na psiaki. Dawniej bazarki robiła mi basiapron, jednak się przeprowadziła. Chciałabym z związku z przeprowadzką przekazać ksiażki (również literaturę w języku angielskim), drobiazgi, trochę rzeczy z decoupage'u, moze cos z ręcznie robionych kolczyków...[/QUOTE]
Będę organizowała bazarek dla Cezarka ....ale jestem tu w miarę "nowa" i potrzebuję chwilkę czasu żeby ogarnąć prawidłową i regulaminową formę wystawienia przedmiotów. Oto wątek Cezarka ...jeśli chciałabyś przekazać fanty na rehabilitację i leczenie psiaka to jestem z Sosnowca :) Każda rzecz się przyda psiakowi bo potrzeby są ogromne :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Będę organizowała bazarek dla Cezarka ....ale jestem tu w miarę "nowa" i potrzebuję chwilkę czasu żeby ogarnąć prawidłową i regulaminową formę wystawienia przedmiotów. Oto wątek Cezarka ...jeśli chciałabyś przekazać fanty na rehabilitację i leczenie psiaka to jestem z Sosnowca :) Każda rzecz się przyda psiakowi bo potrzeby są ogromne :([/QUOTE]

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/183599-Cezar-mix-DONa.-Czeka-na-nowy-dom-!-Chrzanów.-Zbieramy-na-operacje[/URL]-!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Od niedawna jestem na dogo i prowadzę bazarki. Na jednym fant wylicytowała osoba, która mimo moich PW i informacji na jej profilu nie zapłaciła za fant. Dziś znalazłam jej nick wśród osób zbanowanych. Co mam zrobić w takiej sytuacji? czy mogę rozliczyć bazar bez tej jednej wpłaty i niezapłacony fant wystawić na kolejnym?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']Od niedawna jestem na dogo i prowadzę bazarki. Na jednym fant wylicytowała osoba, która mimo moich PW i informacji na jej profilu nie zapłaciła za fant. Dziś znalazłam jej nick wśród osób zbanowanych. Co mam zrobić w takiej sytuacji? czy mogę rozliczyć bazar bez tej jednej wpłaty i niezapłacony fant wystawić na kolejnym?[/QUOTE]

zgodnie z regulaminem TAK :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LeCoyotte']Czy można prowadzić bazarek z licytacją równolegle tutaj i na innym forum? [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=126608[/url][/QUOTE]

można
tylko musisz uważac kto i kiedy przebija i zapisywać w miarę na bieżaco i równolegle na obydwu forach

ale takei bazarki są i działają :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...