Jump to content
Dogomania

Wszelkie pytania na temat BAZARKU zadajemy TUTAJ!


Formica

Recommended Posts

[quote name='Vlk']ja mam taki mały problemik ;) założyłam ostatnio dwa bazarki, postanowiłam w obu trochę obniżyć ceny - zrobić promocję, żeby ściągnąć więcej chętnych. W jednym udało mi się zmienić tytuł, że promocja. Ale w drugim mimo wielokrotnych prób mi się to nie udało. A wszystko robiłam tak samo. Czemu więc ten tytuł się nie chce zmienić? :)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/195032-Bazarek-dla-Iskierki-obrazki-bajkowe-na-%C5%9Bcian%C4%99!-%29-do-14-listopada-godz.-20.00[/url] to link do bazarku z niezmienialnym tytułem ;)[/QUOTE]
zmieniłam, niekiedy tytuły można zmienic tylko z profilu moderatorskiego

Link to comment
Share on other sites

Witam miło
Jako nowicjuszka ma parę pytań bo nie mogę się przekopać przez te wszystkie posty i znaleźć odpowiedzi.
Mam kilka rzeczy (książki) które chciałabym dać na bazarek na konkretnego pieska (hotelik) - czy mogę sama założyć bazarek czy powinnam przekazać zdjęcia książek jakieś odpowiedzialnej za bazarki osobie lub osobie zajmująca się sprawą danego psa?
Jak to powinno wyglądać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mnk']witam mam pytanie odnosnie tego jak licytowac ?? jestem nowym uzytkownikiem i pragne pomagac zwierzakom :) a nie umiem licytowac na bazarku:( prosze o odpowiedz najlepiej na maila : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE]Licytuje się oferując cenę w poście przez siebie napisanym.

[quote name='agni']Witam miło
Jako nowicjuszka ma parę pytań bo nie mogę się przekopać przez te wszystkie posty i znaleźć odpowiedzi.
Mam kilka rzeczy (książki) które chciałabym dać na bazarek na konkretnego pieska (hotelik) - czy mogę sama założyć bazarek czy powinnam przekazać zdjęcia książek jakieś odpowiedzialnej za bazarki osobie lub osobie zajmująca się sprawą danego psa?
Jak to powinno wyglądać?[/QUOTE]
Możesz sama wystawić bazarek (zapoznaj się z regulaminami) i zebrana kwotę przelać na cel. Możesz również przekazać rzeczy (lub zdjęcia) osobie która na ten cel wystawia bazarki (jeśli się zgodzi).

Link to comment
Share on other sites

hmm... nie wiem gdzie umieścić to pytanie bo na forum jestem od dziś.Chciałabym bardzo pomóc, nie mam wielkich możliwości ale bawię się w robienie kolczyków itp i mogłabym coś porobić jak będę mieć chwilkę czasu, ale zupełnie nie wiem jak się zająć wystawieniem tego itp. Wolałabym zrobić i przekazać żeby ktoś się tym zajął.

Link to comment
Share on other sites

A ja wlasnie wycofalam swoje licytacje z bazarku ktory wg mnie byl zalozony i prowadzony zupelnie bezregulaminowo - nie ma godziny zakonczenia bazarku, nie ma licytacji pod fantami itd itp...

Bazarek ma dzisiejsza date jako date zakonczenia.

[url]http://www.dogomania.pl/threads/195660-mas%C5%82o-wid%C5%82o-i-powid%C5%82o-koniec-10-listopada?p=15709021#post15709021[/url]

Bijcie jezeli chcecie, jestem na wielu bazarkow ale skoro kupujacy musza sie dostosowac do regulaminu to i wystawiajacy chyba tez, prawda?

A pieniazki wydam po prostu gdzie indziej....

Trudno

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fauka']Witam, nie wiem gdzie napisać więc napiszę tutaj. Mam w domu niepotrzebną butelkę oryginalnego Jacka Danielsa 700ml wartego 80zł, chętnie przeznaczę go na bazarek dla chorego, potrzebującego psa. Proszę zgłaszać się na PW.[/QUOTE]

Kilka stron wcześniej o tym było... [url]http://www.dogomania.pl/threads/28037-Wszelkie-pytania-na-temat-BAZARKU-zadajemy-TUTAJ!?p=15655922&viewfull=1#post15655922[/url]

[B]Emigrantka[/B], [COLOR="#c0c0c0"]...[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie dotyczące bazarku z klawiaturami i myszkami do komputera. Temat jest zablokowany, a przynajmniej ja nie mam do niego dostępu (zrzucony mam do zakładek), w spisie bazarków nie mogę znaleźć. Kupiłam myszkę ........i nie wiem co sie stało :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='uzona']Mam pytanie dotyczące bazarku z klawiaturami i myszkami do komputera. Temat jest zablokowany, a przynajmniej ja nie mam do niego dostępu (zrzucony mam do zakładek), w spisie bazarków nie mogę znaleźć. Kupiłam myszkę ........i nie wiem co sie stało :niewiem:[/QUOTE]
bazarek był nieregulaminowy, wszystkie licytacje tam są nie aktualne

Link to comment
Share on other sites

Prowadzę hotelik dla psów z dog. Dostałam ofertę na matę magnetyczną do rehabilitacji psów. Mam kilka starszych psiaków u siebie, pewnie nie pierwsze i nie ostatnie, szanse na dom mają marne więc pewnie będą u mnie dożywotnio. Chciałabym żeby miały jak najlepsze warunki a jeśli taka mata choć troche by im pomogła to byłoby super. Niestety mata kosztuje prawie 400zł i to ze zniżką. Czy mogę zrobić bazarek i zbierać na taki cel jak zakup takiej maty?
I jeszcze jedno pytanie, nigdy nie robiłam bazarku, czy jak zrobie to będe mogła prosić jakiegoś moderatora o sprawdzenie czy wszystko jest zgodne z regulaminem? Nie chciałabym żeby odrazu go usunięto jesli będzie coś nie tak.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Astaroth']Prowadzę hotelik dla psów z dog. Dostałam ofertę na matę magnetyczną do rehabilitacji psów. Mam kilka starszych psiaków u siebie, pewnie nie pierwsze i nie ostatnie, szanse na dom mają marne więc pewnie będą u mnie dożywotnio. Chciałabym żeby miały jak najlepsze warunki a jeśli taka mata choć troche by im pomogła to byłoby super. Niestety mata kosztuje prawie 400zł i to ze zniżką. Czy mogę zrobić bazarek i zbierać na taki cel jak zakup takiej maty?
I jeszcze jedno pytanie, nigdy nie robiłam bazarku, czy jak zrobie to będe mogła prosić jakiegoś moderatora o sprawdzenie czy wszystko jest zgodne z regulaminem? Nie chciałabym żeby odrazu go usunięto jesli będzie coś nie tak.[/QUOTE]

Ale te psy-staruszki hotelujesz i będziesz hotelować do końca ich dni za darmo, tak?

Link to comment
Share on other sites

To nie jest DT tylko hotel. Te staruszki które mam obecnie są w płatnym hotelu. Mam psy na tymczasie ale raczej młodsze, chociaż planuje na zime wziąć staruszka z Palucha któremu czas można odliczać w tygodniach, nawet nie w miesiącach. Pytam czy to jest zgodne z regulaminem żeby bazarek był na taki cel?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Astaroth']To nie jest DT tylko hotel. Te staruszki które mam obecnie są w płatnym hotelu. Mam psy na tymczasie ale raczej młodsze, chociaż planuje na zime wziąć staruszka z Palucha któremu czas można odliczać w tygodniach, nawet nie w miesiącach. Pytam czy to jest zgodne z regulaminem żeby bazarek był na taki cel?[/QUOTE]

A dlaczego dogomania ma ci fundować sprzęt do twojego hotelu? Zarabiasz na dobrych sercach ludzi ogromna kasę, kojce też ci wybudować? Chociaż prowadzisz legalny hotel z działalnością? Wystawiasz faktury za hotelowanie, czy wszystko bokiem do kieszonki? Mam cofkę, jak widzę takie cawaniactwo... I głupotę dogomaniaków, którzy dają kasę np na kojec dla psa, za którego i tak płacą ciężką kasę co miesiąc...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']A dlaczego dogomania ma ci fundować sprzęt do twojego hotelu? Zarabiasz na dobrych sercach ludzi ogromna kasę, kojce też ci wybudować? Chociaż prowadzisz legalny hotel z działalnością? Wystawiasz faktury za hotelowanie, czy wszystko bokiem do kieszonki? Mam cofkę, jak widzę takie cawaniactwo... I głupotę dogomaniaków, którzy dają kasę np na kojec dla psa, za którego i tak płacą ciężką kasę co miesiąc...[/QUOTE]

Nie pytam nikog o zdanie tylko o regulamin. Nie mam ochoty z Tobą dyskutować ani CI się tłumaczyć. Mata magnetyczna to nie boks, nie jest potrzebna do prowadzenia hotelu, ma tylko pomóc psom które w nim przebywają w rehabilitacji i szybkim powrocie do zdrowia(co przyspieszy adopcje) albo w utrzymaniu dobrej kondycji w ostatnich miesiącach ich życia. Nie proszę nikogo o pieniądze, nikt mi nic nie funduje. Mam kilka fajnych rzeczy do sprzedania, taniej niż w normalnym sklepie. Jeśli regulamin zabrania to sprzedam na allegro. Chyba przesadzasz w tej swojej nienawiści do hoteli.

Link to comment
Share on other sites

Ja tam myślę, że nie ma nic złego w tym, że chcesz kupić dla psiaków taką matę i zrobić na ten cel bazarek...

Nie wiem, czy faktycznie można na prowadzeniu hotelu zbić wielką kasę.. Jednak jakby na to nie patrzeć utrzymanie psów kosztuje... A jeśli ktoś nie jest nigdzie zatrudniony tylko prowadzi hotel poświęcając czas psiakom - to i zarobić musi.. Chyba, że jest multimilionerem i może robić to z dobroci serca tylko, a żyć z tych milionów na koncie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']I głupotę dogomaniaków, którzy dają kasę np na kojec dla psa, za którego i tak płacą ciężką kasę co miesiąc...[/QUOTE]
Gameto - ja dostałam kasę na kojec dla Fuksa
[*] od dogomaniaków... Może nie na cały, ale kojec w produkcji, stanie wiosną. Co prawda nie brałam za utrzymanie psa od nikogo, wystawiałam bazarki na niego. Mimo tego, że Fuksia nie ma kojec będzie służył innym psiakom.
Byłaś na wątku hoteliku u Astaroth? Zobacz... takiej opieki mozna życzyć wszystkim psiakom. I ceny bardzo rozsądne.
Osobiście nie mam nic przeciw temu, by Astaroth wystawiła bazarek z własnych rzeczy i przeznaczyła kasę na przedmiot przydatny psiakom.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki dziewczyny. Mata kosztuje 360zł, oferta ze zniżka tylko do końca grudnia, niestety to okres przedświąteczny i całości nie uzbieram sama dlatego pomyślałam o bazarku. Rehabilitacja jednego psa z 50%zniżką dla bezdomniaków u zaprzyjaźnionej wetki to koszt 400zł za serię 10 zabiegów, a z takiej maty skorzysta wiele psów. Nie każdego stać na rehabilitacje a ja przecież nie będę nikomu dodatkowo liczyć za to że jego pies będzie korzystał z maty. Wysłałam tej wetce opis maty i czekam na jej opinie, jeśli napisze że warto ją kupić wystawię bazarek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pianka']Astaroth możesz, ale mata ma służyć tylko psom szukajacym domu i pod warunkiem, ze nie będziesz brac pieniedzy za zabiegi przy użyciu maty[/QUOTE]

Pianko, a jak sprawdzisz komu naprawdę służy ta mata?

Tayga, zupełnie jest co innego pies na bezpłatnym DT a pies w hotelu - jeśli nie zapłacisz za hotelowanie psa, pies zostaje wyrzucony z hotelu, nie ma zmiłuj, to jest biznes...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']Pianko, a jak sprawdzisz komu naprawdę służy ta mata?

Tayga, zupełnie jest co innego pies na bezpłatnym DT a pies w hotelu - jeśli nie zapłacisz za hotelowanie psa, pies zostaje wyrzucony z hotelu, nie ma zmiłuj, to jest biznes...[/QUOTE]

Po pierwsze to nie temat hotelików. Po drugi nie życzę sobie Twoich chamskich odzywek oraz niesprawiedliwych, wyssanych z palca oskarżeń. Nigdy nie wyrzuciłam żadnego psa i nie wiem skąd pomysł że mogłabym coś takiego zrobić. Sugerowanie że hotel wyrzuci a DT nie , jest bezpodstawne, widziałam wiele wątków na których na gwałt szukano nowego DT bo poprzedni nie podołał, odechciało mu się, albo jechał na wakacje.
Ale nie martw się gameto nie zamierzam zakładać bazarku. Nie dlatego że Twoje wypowiedzi mnie nawróciły. Uważam że skoro wykładam połowe pieniędzy a drugą połowę finansuje z bazarku na którym wystawiam swoje rzeczy i mój pies nie może się na takiej macie położyć to jest to nie fair. Mój Tajfun na szczęście jest zdrowy i nie potrzebuje rehabilitacji. Nie z myślą o nim chciałam kupić matę.
Sprzedam rzeczy na allegro, albo zrezygnuję z zakupu, przynajmniej gameta będzie szczęśliwa :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...