Jump to content
Dogomania

Wszelkie pytania na temat BAZARKU zadajemy TUTAJ!


Formica

Recommended Posts

[quote name='irysek']
juz nie pamietam czy te witraze, ta druga czesc byla na czy poza bazarkiem, pamietam napewno, ze pierwsze byly z bazarku.
[/quote]

Jak się takie rzeczy pisze, to należałoby pamiętać albo sprawdzić, bo sugerujesz komuś nieuczciwość

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bila']Jak się takie rzeczy pisze, to należałoby pamiętać albo sprawdzić, bo sugerujesz komuś nieuczciwość[/quote]

Zgadzam się z Bilą, piszesz:[B]"niby wyrazilam na to zgodze, ale teraz patrzac z perspektywy czasu co mnie to obchodzi, ze ktos kupil farbki czy ramki. czemu niby pieniadze (i to sporo) z tego bazarku poszly na zwrot kosztow wykonania tych witrazy? czy nie mozna poprosic teraz, zeby ta osoba przelala ta kwote na potrzebujace zwierze?"
[/B]

Jeśli wyraziłaś zgodę to w ogóle nie powinno być tego postu. Jesteś dorosła i wiesz, co robisz a takie insynuacje po czasie są bardzo nie na miejscu, nikt nie zmusza nikogo do kupowania na bazarkach.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=2][quote name='irysek'] [/SIZE][SIZE=2] [COLOR=Red](jak tam wizytownik od poker, podoba sie?)[/COLOR]

[/quote] [/SIZE]





Irysek - a co do tego ma wizytownik? Może zapytaj mnie jeszcze o prezerwatywy które też kupiłam na bazarku czy też mi się podobają. Nie rozumiem Ciebie i Twojego toku rozumowania.

Czy nie wystarczająco podzieliłam swój post z odpowiedziami na nurtujące Cię pytania żeby odróżnić część dotyczącą witraży i część dotyczącą allegro i pytać ( głupio ) czy chodzi mi o link do allegro??

Obrażasz kogoś nie mając na to żadnych dowodów, pytam więc o dowody. Jeśli w wątku bazarkowym wylicytowałaś witraże, wygrałaś a pieniądze poszły na materiały to nie jest ok - ale wszyscy wiemy że tak nie było. Zależało Ci na witrażach - dostałaś propozycję kupna poza bazarkiem ( PW ) żeby dziewczyny miały kasę na materiały - zgodziłaś się a teraz robisz szopy.

Ja już - nauczona doświadczeniem - nie będę przyjmować Twoich ofert na bazarkach prowadzonych przez siebie - robisz problemy i kombinujesz - a mi szkoda na to czasu.

Link to comment
Share on other sites

ha ha dobre jestescie niektore.
pytanie bylo glownie, w 90 procentach o to allegro, a tamto mi sie tak przypomnialo. wiec napisalam.

a gdzie mam nie licytowac to juz sama wiem.

aha, i nie rozumiem wypowiedzi osob, do ktorych pytanie nie bylo skierowane!? :diabloti: no, ale jak widac kazdy musi sobie kiedys pogadac.
[SIZE=1]
tomcug, teraz juz wiem swoje :evil_lol::evil_lol::evil_lol: heheh (zapamietam)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']ha ha dobre jestescie niektore.
pytanie bylo glownie, w 90 procentach o to allegro, a tamto mi sie tak przypomnialo. wiec napisalam.

a gdzie mam nie licytowac to juz sama wiem.

aha, i nie rozumiem wypowiedzi osob, do ktorych pytanie nie bylo skierowane!? :diabloti: no, ale jak widac kazdy musi sobie kiedys pogadac.
[SIZE=1]
tomcug, teraz juz wiem swoje :evil_lol::evil_lol::evil_lol: heheh (zapamietam)[/SIZE][/quote]

Do Iv też go nie skierowałaś ( a o jej bazarku tu była mowa), ale w 10 proc. zasugerowałaś, że jest nieuczciwa. Nieładnie, niegrzecznie i mnie się to nie podoba. Jeśli to przypadek, to proszę zmień swój post. i niech zostanie te 90 proc.

Link to comment
Share on other sites

Tomcug - na Twoim miejscu już bym szła się chlastać. Irysek ma świetną pamięć - jeśli chodzi oczywiście to to kto Jej wielką krzywdę wyrządził ( 1. Nie wsparł w rozmowie z super argumentami, 2. przelicytował na bazarku, 3. podjął decyzję że nie wygrała licytacji, 4. sprzedał jej coś poza bazarkiem - na warunkach na które się zgodziła, a po ponad pół roku jej się odwidziało - nic nie skreślać - wszystko aktualne ). Gorzej z pamięcią Iryska wtedy gdy : 1. Trzeba uaktualnić datę zakończenia w tytule, 2. trzeba poinformować że przesyłka dotarła do Niej itp...


Irysku - sama napisałaś " bo juz nie wspomne " - to po co wspominałaś?

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie.

Jestem wirtualną opiekunką Amby ze schroniska w Ostrowii Mazowieckiej i zgodnie z regulaminem co miesiąc wpłacam 30 zł na jej utrzymanie.

Sunia nie jest szczepiona, schronisku brakuje na to pieniędzy. Odpisano mi, że mogę wpłacić osobno pieniądze na jej szczepienia i odrobaczenie, ok. 60 zł. Czy na ten cel mogę zorganizować bazarek?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martens']Mam pytanie.

Jestem wirtualną opiekunką Amby ze schroniska w Ostrowii Mazowieckiej i zgodnie z regulaminem co miesiąc wpłacam 30 zł na jej utrzymanie.

Sunia nie jest szczepiona, schronisku brakuje na to pieniędzy. Odpisano mi, że mogę wpłacić osobno pieniądze na jej szczepienia i odrobaczenie, ok. 60 zł. Czy na ten cel mogę zorganizować bazarek?[/quote]Załóż suczce wątek, wklej zdjęcia, rozliczaj pieniądze z bazarków - będzie ok. A może przy okazji ktoś ją wypatrzy i da domek ;)

Link to comment
Share on other sites

wystawiłam na wątku "co chcecie kupić/sprzedać na bazarku" 2 łaszki, po które zgłosiła się chętna osoba. Kupiła od razu, więc nie zakładam bazarku - za 14 złotych. Dokładam do tego złotówkę i kupuję za to na innym bazarku (u danki1234) za 15zł psi kubraczek (dla schroniska bydgoskiego).

nie wiem czy to dobre miejsce ale po prostu nie wiem gdzie o tym napisać a nie chcę żeby ktoś mnie kiedyś przypadkiem zbeształ za to, że robię coś "za plecami"...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pojawił się problem na moim bazarku, gdzie dwie dogomaniaczki licytowały torebkę [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/modna-czarna-wyszywana-torba-dla-boksera-grafita-do-14-01-a-128855/[/URL]
Licytowały do ostatniej chwili, a cała sprawa zakończyła się tak:

[quote name='ewikS']36 zł, a co ;)[/quote] post wysłany o 21.54



[quote name='auraa']38 zł :razz::razz::razz::razz::razz::razz::razz:[/quote] post wysłany 22.04


zgodnie z regulaminem i zasadami obowiązującymi na tym bazarku, licytacja była do 14.01 do godz. 22.00

dlatego torebusię wylucytowała ciotka ewikS za 36 zł + koszty przesyłki

pięknie dziękuję za udział w bazarku i walkę o torebaska, teraz proszę czekać na PW od Wegulca :eviltong:


Dzisiaj auraa napisała:
[quote name='auraa']ciotki ,To jest jakieś nieporozumienie!!! Tu już nie chodzi o torbę ale mój post wczoraj był o 21:58. Myślałam że ewikS jeszcze zdąży mnie przelicytować. A dziś jest zapisany o 22:04. Nic z tego nie rozumiem. Nie dość,że posty na wątkach przeskakują to jeszcze godziny sie nie zgadzają.[/quote]


z czym się zgadzam, bo posty czasem przeskakują pomiedzy sobą i są różne godziny ich publikacji.

Co z tym fantem zrobić???

Link to comment
Share on other sites

Dominiko - ja sama brałam udział kiedyś na bazarku - walczyłam o pasek który bardzo mi się podobał. Ale liczy się data wyświetlana postu na forum ( to że użytkownik ma inny czas na zegarze w komputerze - to jego problem ). Ja przegrałam licytacje - życie. Nie miałam do nikogo pretensji.

Alicjo - cóż pisaliście wiele razy administracji - ale ich odpowiedzi widocznie już nie czytałaś :diabloti:

Menrzuś - zapraszamy - krytykować jest prosto - ciekawa jestem jakbyś się wystawiał na krytykę tak jak Moderatorzy ( którzy mogą nie za wiele ) i obrywają za wszystkie problemy dogomanii.
Jak Wam nie pasuje to największe w Polsce forum o Psach - jest do wyboru wiele innych - mniejszych - z mniejszymi problemami ;) Teoria jedno, praktyka drugie - małe fora też się rozrastają i kilka razy umierały na dłuższy czas bo nikt nie dał rady zapanować nad o wiele mniejszym bajzlem niż tu na dogomanii.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']
Menrzuś - zapraszamy - krytykować jest prosto - ciekawa jestem jakbyś się wystawiał na krytykę tak jak Moderatorzy ( którzy mogą nie za wiele ) i obrywają za wszystkie problemy dogomanii.
Jak Wam nie pasuje to największe w Polsce forum o Psach - jest do wyboru wiele innych - mniejszych - z mniejszymi problemami ;) Teoria jedno, praktyka drugie - małe fora też się rozrastają i kilka razy umierały na dłuższy czas bo nikt nie dał rady zapanować nad o wiele mniejszym bajzlem niż tu na dogomanii.[/quote]
Ależ Viris.....czy ja mam do Ciebie jakiekolwiek pretensje? Jesteś przecież [B]tylko[/B] modkiem ;) Chyba zauważyłaś, że uwaga była do Administracji. Wy chyba techniką się nie zajmujecie, no nie?

Z wielkim szacuneczkiem - miłego dzionka :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dominika74']Sprawa na bazarku się wyjaśniła, na szczęście mam do czynienia z mądrymi ludźmi. Nikt nie poległ, no, może komuś było smutno. Ale tylko troszeczkę.[/quote]Gdyby bazarek był oskryptowany i wyglądałoby to jak np na allegro - nie dochodziłoby do takich sytuacji - a tak to niestety trzeba sobie radzić :cool1:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

To, że bazarek jest jedną z bardzo dobrych metod pozyskiwania pieniędzy i pomagania zwierzakom wiadomo nie od dziś... Odnoszę jednak wrażenie, że bazarki na dogo są bardzo niepraktyczne :shake:
Dlatego chciałabym, żeby zarówno nałogowi dogomaniacy, umiarkowani dogomaniacy, ale też ludzie, którzy na forum nie bywają z różnych powodów, a byliby chętni pomóc kupując coś na bazarku, mogli w prosty i przyjemny zakupić rzecz, którą akurat POTRZEBUJĄ.
Dlatego chciałabym wam zaproponować coś w rodzaju przeglądu bazarków...
Jak to sobie wyobrażam?
Chciałabym by w tym poście znalazły się wszystkie aktualne bazarki pogrupowane w kategorie, np. biżuteria, ubrania, książki, rzeczy dla psów, itd., itp.
Dzięki temu, jeśli ktoś będzie planował zakup, przypuśćmy nowej smyczki, zamiast klikać od razu w allegro (przykład), zajrzy najpierw w ten wątek i zobaczy, co może dostać tutaj.
Poza tym, jeśli taki wątek by działał, może udałoby się rozpowszechnić dogomaniackie bazarki również wśród ludzi, którzy, np. nie mają czasu by aktywnie udzielać się na dogo, ale z chęcią dadzą pieniądze, które i tak by wydali, potrzebującym psiakom...
Liczę na wasze opinie :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...