Jump to content
Dogomania

Bila

Members
 • Posts

  11006
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

Contact Methods

 • AIM
  3351971

Converted

 • Biography
  No właśnie, kim?
 • Interests
  Jakieś mam, żeby nie wyjść na zupełną idiotkę

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Bila's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

32

Reputation

 1. A z tą topornością to przegięłaś:mad:. Klopsowate też jest pełne wdzięku:multi::p.
 2. [quote name='Maupa4']Witanko :) A nie mieliście już gdzie się zapalić ? :hmmmm:[/QUOTE] Ech, szkoda gadać:shake::shake: [quote name='Maupa4'] Znowu mam duecik ;) Co prawda poprzedniemu nie dorasta do pięt ale ... urok swój tez ma - taki klopsowato-toporny :siara: Ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3904/21ec433d4d9a4a75med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Ja tam lubię klopsy:multi::lol:
 3. Witanko:lol:, a czy kota jeszcze urośnie?:roll: My dziś przyszliśmy, MAupo, z zapaleniem w d...:oops::mdrmed:. Cudownie..., antybiotyk na 10 dni, dawno nic się nie działo:diabloti: te dziewczyny są boskie:loveu::loveu: [url]http://images10.fotosik.pl/3919/156ebc853d8e9fecmed.jpg[/url]
 4. [quote name='3 x']ja to nawet nie wiem co to syndrom Matki Barona M. ale to to ostatnio i na swoim wątku rzadko bywam ;)[/QUOTE] Toś szczęśliwy człowiek:p Syndrom Matki Barona M. to jest to, co ma Maupa :razz: i ja też:roll:
 5. [quote name='Maupa4']AAAaaaa !!! :eek2::eek2::eek2: Dzień Objawień dziś ... czy co ? :hmmmm: [/QUOTE] Ale że co przeraziłaś się?:-?
 6. Witanko, wszystkim laskom:loveu::loveu:. Jezdeeeeeeeem, jak to mówią w niektórych regionach. Przedstawiam sobą lekkie zwłoki, nie mam czasu na nic, bo chałtury mnie przytłoczyły, ale w końcu doczłapałam:shake::shake: i idę czytać zaległości, choć chwilowo to zamiast oczu mam dwie przekrwione gały, więc najpierw oglądam fotki. Maupo, widzę, że jesteś Pierwsza Obróżkowa Rzeczypospolitej:multi::multi:Super obroże
 7. Hejka, laski:loveu: Wleciałam i normalnie kopara mi opadła, Maupo:crazyeye:. Super obróżki. Ja, której na drugie imię Fastryga, nigdy bym czegoś takiego nie zrobiła:shake::roll:. Nigdy:shake:. Jak Grochu się czuje?
 8. Ulala, widzę, że się super bawicie w Wawce:evil_lol:. Śnieżki, sanna, brodzenie w białym. U nas też posypało:diabloti:, codziennie muszę co najmniej godzinę w białym łazić. Gruby zachwycony:roll:. Witanko śnieżne:multi:
 9. [quote name='Maupa4']A u nas znowu sypie :shake: Dzień zaczynamy od prac ręcznych pługiem śnieżnym żeby jaśnie państwo mogli wyjśc na to i owo a nie zapadli sie po szyje zaraz na starcie :diabloti: A to Gruby tak jak Gruba albo Gruba jak Gruby - jej śnieg a zwłaszcza grubośc pokrywy śnieznej absolutnie nie przeszkadza jeżeli tylko wyczuje żarełko. O wtedy to i po szyje się zapadnie byle tylko dorwac żarełko. Ale sioo i koo to na środku odśniezonego chodnika :roll:[/QUOTE] Identyczne upodobania mają:shake::roll:. Mało tego, on wszelkie świństwa nawet spod kilkucentymetrowej pokrywy wyhaczy:angryy:
 10. Ale ten facio jaki wygimnastykowany:diabloti:
 11. [quote name='Maupa4'] Zasypuje nas na amen :roll: Wróżka z Wiewiórem przeszczęśliwe - reszta zdecydowanie nieszczęśliwa ... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3195/8a35a7a911474dabmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3194/6f65e147871910cdmed.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] U nas trochę przystopowało ze śniegiem, za to w lesie dziś lataliśmy po takich ścieżkach, że byliśmy pionierami:roll:, nawet dziki tam nie łaziły, śnieg prawie do kolan, a Gruby i tak kromę znalazł:diabloti:
 12. [quote name='Maupa4']A myślisz że jest się czym chwalic ? :hmmmm: ;)[/QUOTE] Jeszcze pytasz:lol:? Jasne, że jest:multi: A mój Muchomor czego się tu tak domagał?:lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3195/ff6b4ac24ae43a39med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3195/f8c2fde82ede32a0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3195/d84b5019673777c3med.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE]
 13. [quote name='Maupa4']A bezrękawnik może być ? Bo takowy już ... nabyłam :diabloti:[/QUOTE] Nabyłas i się nie pochwaliłaś, mało tego foty nie dałaś?????????? :mad::mad::mad::mad: Bezrękawnik może być:p
×
×
 • Create New...