Jump to content
Dogomania

Wszelkie pytania na temat BAZARKU zadajemy TUTAJ!


Formica

Recommended Posts

Ok, wyjaśnione.
Nie chciałabym, żebyscie zrozumiały moje wypowiedzi jako czepiactwo, po prostu nie jest miło w odpowiedzi na proste pytania zostać z marszu "obwarczanym", tym bardziej, że chyba da się zauważyć, że ja nikogo obelgami nie obrzucam, ani nie obrażam. I doceniam, że komus wogóle chce się byc modem. W zwiazku z tym nie podoba mi się traktowanie wszystkich userów z pewną wrogością, bo część z nich jest niegrzeczna. Osobliwie przypomina to traktowanie wszystkich psiarzy jak nieodpowiedzialnych chamów, bo jakis pies kogoś pogryzł i są kupy na chodniku :diabloti:

Zdaję sobie sprawę, że brak bazarku byłby dla modów ułatwieniem, ale.... funkcja moda dobrowolna jest... i wiadomo jakie "przyjemności" się z nią wiążą :diabloti: A gdyby wogóle nie było forum, to dopiero mod nie byłby taki zmęczony :evil_lol:

Nadal postuluję zmiany w wątku SPRZEDAM-KUPIĘ w postaci mozliwości odpowiedzi na wątku i kasowania ofert starszych niż (do ustalenia) ;)

Link to comment
Share on other sites

Uważam, że kwestię pralki można umieścić w dziale pomoc dla ludzi.
Wiem, jak śmierdzą szmaty i ile w nich kudłów i jak wygląda pranie. Ja wywalam, bo pralki mi po prostu szkoda, ale też nie mam aż takiej potrzeby, żeby psich/kocich szmat - koców, ręczników itp używać, Ulv ma masę zwierząt, więc prać musi i koniec.
Bazarek jest na bezdomne zwierzęta, ale w dziale pomocy dla ludzi, albo na swoich wątkach możesz się o tę pomoc zwrócić. Ci, którzy cię znają na pewno jakoś pomogą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Ulv - Na PWP ( poza Bazarkiem ) możesz w wątkach napisać o wszystkich swoich potrzebach - że potrzebujesz na wykładzinę, na środki czystości, naprawę pralki. Dogomaniacy wielokrotnie pokazali że są wstanie zafundować - taksówki nawet. Nic prostrzego - tylko się trzeba rozliczyć.
Nie pozwoliliśmy mrówie na bazarki na naprawę samochodu - którym wielu zwierzętom poogła, więc w przypadku naprawy pralki również nie możemy się zgodzić.
[/quote]

Fona - ja mam podobne zdanie do Viris ;)

Link to comment
Share on other sites

Regulamin został ustalony przez grono moderatorów, mających na uwadze wskazówki Administracji. Nie znaczy to że się muszę z tym zgadzać i że ja jako człowiek nie chciałabym żeby można było zbierać na naprawę samochodu, pralki, na nowe wykładziny. Ale jestem Moderatorem tego działu ( niestety najczynniej tu działającym ) i muszę zatwierdzonego regulaminu pilnować.

Co gorsze znowu mi się oberwie, bo będą kolejne zmiany ( część na plus dla np zwierząt mających właścicieli - którzy nie chcą płacić za sterylki , ale oczywiście większość będzie zła - bo biorąca pod uwagę obowiązujące w naszym kraju PRAWO ).

Link to comment
Share on other sites

Mam dużo fajnych ubrań, które już mi nie są potrzebne, sa b.mało używane, prawie nowe.Rozm.34-38, zależy od kraju wytworzenia. Jestem nowa na tym portalu, nie wiem co jak działa, ale mogłabym przesłać wam te rzeczy do licytacji na psiaki, które potrzebują pomocy,może "pokierujecie" moimi dobrymi chęciami.Dzięki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='randall']Mam dużo fajnych ubrań, które już mi nie są potrzebne, sa b.mało używane, prawie nowe.Rozm.34-38, zależy od kraju wytworzenia. Jestem nowa na tym portalu, nie wiem co jak działa, ale mogłabym przesłać wam te rzeczy do licytacji na psiaki, które potrzebują pomocy,może "pokierujecie" moimi dobrymi chęciami.Dzięki.[/quote]


randall, a skad jestes napisz ,to napewno sa w okolicy jakies cioteczki ,ktore z chcecia sworza bazarek ,jesli Ty nie umiesz:)

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj zakończył się mój bazarek,chciałam go dziś przedłużyć,wszystko pozmieniałam...[B]a on jest już przeniesiony do zakończonych![/B]:-(

Jak przenieść go z powrotem do aktualnych bazarków?

Chodzi o ten bazarek
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1075/nie-zakonczony-reaktywacja-___nowe-kolczyki-_-dla-alutki-do-28-ii-131248/index2.html#post11772190[/URL]


...i o ten także
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1075/reaktywacja_korale_dlugie_wyraziste_na-zdrowiejace-uszy-bercika-do-23-ii-130170/index5.html[/URL]

Czemu zostały przeniesione?

Link to comment
Share on other sites

Zależy to raczej od konkretnego przypadku.

Jeśli cel na który się zbierało pieniądze np znalazł dom ( nie potrzebuje dalszej zbiórki bo nie ma długów ) to zmiana celu jest wręcz wskazana.

Ja ostatnio robiłam bazarki na Misia a pieniądze przelałam na Rufiego - bo Misio zebrał więcej niż wydałyśmy.



Jeśli nie ma konkretnego powodu to zmiana nie wskazana raczej - chyba że licytujący/kupujący - wszyscy się zgodzą.

Link to comment
Share on other sites

viris - kochana, ale masz wieeelkie drzewko :) :eviltong:
czy to ty zamknełas mój bazar? -
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/porzadki-w-domu-gazetnik-stojak-na-cd-regal-na-sterylki-w-sopocie-133140/[/url]
no widzę teraz, że daty nie wstawiłam zakończenia, ale to przecież wystarczyło zdanie na wątku napisać, a nie zaraz zamykać. nie wierzę ze to Ty zamknełaś. A może są inne uwagi? No pomóż :loveu:

Link to comment
Share on other sites

czyli wynika z tego wniosek techniczny aby podając godzinę zakończenia bazarku zaznaczyć że wg "czasu dogo"
Wczoraj np miałam rozbieżności między czasem na moim kompie ( i pozostałych zegarkach w domu) a czasem wyświetlanym przy poście ponad godziny:roll:

i mam pytanie czy ten zegar na dole strony "czasy w strefie GMT" ( teraz akurat o 4 minuty spóźniony) to ten sam czas który oznaczany jest przy postach?
Jeśli nie, to czym się kierować w końcówce ostrej licytacji?

Link to comment
Share on other sites

z mojego postu wynika, ze licytacji dokonalam przed godzina 20. dowodem tego jest przebicie oferty, ktore pojawilo sie przed moimi postami. znam sie na cyferkch wiec nie trzeba mi wyjasnac co jest tam napisane :shake: wiec moze jasniej: co w sytuacji kiedy licytacja zostaje zaburzona poprzez wadliwe dzialanie dogomanii? wedlug czasu rzeczywistego moja oferta byla ostatnia przed 20

Link to comment
Share on other sites

[quote name='taks']
Jeśli nie, to czym się kierować w końcówce ostrej licytacji?[/quote]
godzinami postów, innej możliwości nie widze.

Z niezgodnością godzin nic wam nie zrobie, bo w tym może grzebać tylko admin. Póki co trzeba sobie jakoś radzić.



[QUOTE]i mam pytanie czy ten zegar na dole strony "czasy w strefie GMT" ( teraz akurat o 4 minuty spóźniony) to ten sam czas który oznaczany jest przy postach?[/QUOTE]
szczerze mówiac to nigdy nie sprawdzałam, ale wydaje mi się, że ten sam.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za wyjaśnienia
A przy okazji właśnie odkryłam jeszcze jeden cud czasowy:crazyeye:
- jak przeglądam watek bez logowania to czasy przy postach wskazują o godzinę później - po zalogowaniu myk i godzina do tyłu -WSZYSTKIE
Dogo to istny wehikuł czasu:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...