Jump to content
Dogomania

Wszelkie pytania na temat BAZARKU zadajemy TUTAJ!


Formica

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

o zamkniecie kilku prosilam bo sie juz skonczyly.
ale grzyby, ksiazki i ubrania nie. slowa w tytule nie bylo o zamknieciu. jak mam wiecej na dogo nie pomagac to napiszcie wprost.
ale to wiaze sie tez z nieprzowezeniem zwierzat do nowych domow itd. prosze bardzo, ja bez tego dam rade zyc!!!
wkurzylyscie mnie na maksa. jakbym nie pisala tego ostataniego pw do ciebie CZARODZIEJKO to pewnie bys tych bazarkow nie ruszala.

szkoda tylko, ze nie zrozumialam co w tym pw bylo napisane!!!
no ale to juz twoj problem, bo ja napisalam wszystko jasno i wyraznie.
czyli rozliczenia watku torebkowego rozumiem juz nie chcesz?

Link to comment
Share on other sites

chodzi o to, ze mam sie rozliczyc z bazarku torebkowego, nad czym teraz wlasnie pracuje.
prosilam o zamkniecie poprzednich bazarkow na rybcie, dla pani romy i pani wandy.
no i jak zamkneli to wszystkie naraz, wraz z nowymi grzybkami, niedokonczonymi ciuchami i ksiazkami.

atina grzybki sa jak najbardziej twoje, tak samo jak ksiazka, ktora kupila nikki tuz przed zamknieciem.
pw do nikki juz poszlo, do ciebie wysle atino za pare chwil. poprosze takze o adres do wysylki. szkoda, ze nikt nie powalczyl, bo nie uzbieralo sie tak jak mi sie marzylo na te 10kg worek karmy.

Link to comment
Share on other sites

Irysku, wiesz dlaczego zamknięty został bazarek z torebkami i wiesz, że nie z woli moderatorów tylko na WNIOSEK osób, które zarządały potwierdzenia wiarygodności, że pieniądze idą, gdzie mają iść i że idzie ich tam odpowiednia ilość. Umówiłyśmy się, że najszybciej jak to możliwe dostarczysz nam rozliczenie, żebyśmy byli pewni, że wszystko jest jednak ok. Czas mijał, a rozliczenia nie było, pojawiły się natomiast nowe bazarki przez ciebie wystawione.
Zostały zamnknięte - rzecz jasna i nie wymagająca dodatkowej argumentacji.
Przed chwilą otrzymałam TO rozliczenie i już jest na moderacji, więc bądź troszkę bardziej cierpliwa. Bierz przykład z nas ;)

Link to comment
Share on other sites

no ok, chetnie bym sie dowiedziala, ktore to osoby byly takie ciekawe czy nie zbieram np na wyjazd na hawaje ze sprzedazy torebek na dogo. wiecej im zadnej torebki nie sprzedam. ale domyslam sie, ktore to...
torebki nadal jesli ktos bedzie chcial mozna do mnie pisac, rozejrze sie za poszukiwanymi modelami :)

tamte bazarki mozna zostawic zamkniete, bo sie juz pokonczyly. ale te dwa z ksiazkami i ciuchami firmowymi mozna odblokowac, bo sa jeszcze aktualne. nadal zbieramy na hotel dla trisa i na ponad 300 zwierzakow u pani wandy. (ona prawie placze jak przyjezdzam z autem wypakowanym jedzeniem i pieniedzmi).

Link to comment
Share on other sites

hej dziewczyny mam takie pytanie a czytania jest sporo:

chciałabym też wystawic jakies zbędne rzeczy na bazarek na rzecz fundacji boksery w potrzebie
-po uzgodnieniu wszystkiego dokladniejsze dane dot wybranego pieska-

pytanie moje:

jak to wszystko wygląda-wystawiam rzecz za cenę minimalną +koszta wysyłki , tak?
i te koszta wysylki ida na wysyłkę a z aukcji sie rozliczam?

( takie zasady panują na allegro, więc pytam)

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie tak :) Fotografujesz daną rzecz, uzgadniasz minimalną kwotę, a wcześniej dodajesz, że do każdej przesyłki doliczane są koszty zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej, czy kuriera. Możesz również wystawić przedmioty z ceną KUP TERAZ - wtedy nie ma licytacji, tylko automatycznie dana osoba kupuje przedmiot.

Pieniądze możesz wszystkie brać na swoje konto, a późniejszą kwotę(po odliczeniu kosztów przesyłki) wysyłać na fundację pomocy bokserom. Albo prosić o dwa przelewy - jeden z kwotą za dany przedmiot na konto fundacji, a drugi z kosztami przesyłki na Twoje konto.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiapron']powiedzcie mi czemu nie mogę dodać zdjecia,chciałam założyć kolejny bazarek (więc wiem jak to się robi) i robię tak jak zawsze przez imageshack,nawet fotosikiem próbowałam i nic,nic się nie wyświetla.Czy ktos tez ma ten problem?to mój komputer czy znowu dogo?[/quote]
ja przed chwilą zrobiłem dwa bazarki i wszystko było w porządku. fotosik

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Marysia B.']Z tego, co wyczytałam w regulaminie, bazarki można robić na rzecz jakiegoś konkretnego psa. A nie można zrobić bazarku na rzecz konkretnego schroniska? I np. za otrzymane pieniądze kupić karmę, puszki itp. dla schroniska?[/quote]
Oczywiście, że można, ale musisz miec jakiś watek gdzie sa z tego rozliczenia (wpłaty i kupione rzeczy za to)
W regulaminie pisze, że trzeba w bazarku podać link na co zbierane sa pieniądze, zeby być wiarygodnym;)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedź :) A czy mogę zrobić wątek na bazarku, w którym będę sprzedawać przedmioty na rzecz zwierząt w schronisku, jak i opiszę na co zbieram (np. karma, miski, zabawki, sterylizacja, leczenie) i będę tam też zapisywać, co za te pieniądze kupiłam, kto, co kupił itp? A prościej mówiąc: czy mogę wszystko zebrać w jeden wątek? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia B.']Dziękuję za odpowiedź :) A czy mogę zrobić wątek na bazarku, w którym będę sprzedawać przedmioty na rzecz zwierząt w schronisku, jak i opiszę na co zbieram (np. karma, miski, zabawki, sterylizacja, leczenie) i będę tam też zapisywać, co za te pieniądze kupiłam, kto, co kupił itp? A prościej mówiąc: czy mogę wszystko zebrać w jeden wątek? :)[/quote]
Nie, w jednym ci sie wszystko zleje.
Załóż watek np. na "akcje" napisz o sytuacji schroniska itp.(chyba, że watek jakiegoś schroniska juz istnieje- to w tamtym piszesz o tych wpłatach)
a potem osobno zrób bazarek i tam podaj link do watku schroniska;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Mam miejsce w ogrodzie na budę dla jakiegoś nieszczęsnika w potrzebie. Tylko nie mam budy. Czy mogę zrobić bazarek na zakup materiałów na te budę i robociznę?[/quote]
Zalezy czy DT czy DS.
DT- tak,
DS- nie

a i musisz mieć jakiś watek na rozliczenia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...