Jump to content
Dogomania

Shila pogromczyni Nużycy,Grzybicy i Krzywicy W NOWYM EKSTRA DOMKU!!! DZIEKUJEMY!!!


Karilka

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny, okazało się że Shilka nasza ma NUŻYCĘ. Udało nam się - Fundacja Niechciane i Zapomniane refunduje leczenie małej. To koszt ok 150 - 200zł (uzależniony od ilości dawek leku - 45zł/dawka leku o nazwie advocate). Mailuję z jednym panem z allegro - tym co dostałam maila na wątku a tak to cisza...

Informuję, ze dostałyśmy 50zł od kochanej cioteczki zakonna - DZIĘKUJEMY BARDZO!

Link to comment
Share on other sites

Dogomaniacy! Czy ktoś pomoże suni? Dostała strasznej wysypki mimo podania advocate - potrzebny jest dodatkowy antybiotyk. To koszt 36zł z tego co wiem. Jutro kupie za pieniążki, które dostałam od Middle Dream (30zł) ale to nie koniec... Podobno będzie sie to leczyło ok. 3 miesięcy a to są koszta. Sama karma to dla mnie bardzo duży wydatek, do tego witaminy i leki... Bardzo prosze o pomoc... Nie dam rady.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']Dogomaniacy! Czy ktoś pomoże suni? Dostała strasznej wysypki mimo podania advocate - potrzebny jest dodatkowy antybiotyk. To koszt 36zł z tego co wiem. Jutro kupie za pieniążki, które dostałam od Middle Dream (30zł) ale to nie koniec... Podobno będzie sie to leczyło ok. 3 miesięcy a to są koszta. Sama karma to dla mnie bardzo duży wydatek, do tego witaminy i leki... Bardzo prosze o pomoc... Nie dam rady.[/QUOTE]

Ja nie pomogę, ale porozsyłam wątek i wrzucę na Facebooka - może to coś da!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']ladySwallow tak spamuje na wątkach, że nie da się nie wejść :eviltong:
Obiecuje pomoc finansową ale nie teraz, jestem przed wypłatą. Za jakieś 1,5 tygodnia dostanę kase to przeleję jakaś drobną kwote na mała[/QUOTE]

Sugerujesz, że jestem przekonywująca? :evil_lol: Nie lubię spamowania, ale jak trzeba, to nie ma wyboru...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Ja nie pomogę, ale porozsyłam wątek i wrzucę na Facebooka - może to coś da![/QUOTE]

DZIĘKI! Jesteś super, extra wpływową Cioteczką!!! Kocham Cie!

[quote name='Atomowka']ladySwallow tak spamuje na wątkach, że nie da się nie wejść :eviltong:
Obiecuje pomoc finansową ale nie teraz, jestem przed wypłatą. Za jakieś 1,5 tygodnia dostanę kase to przeleję jakaś drobną kwote na mała[/QUOTE]
Bardzo dziękuję - 3 miesiące leczenia przed nami i nie wiemy co nas zaskoczy jeszcze. Jak wysypka po antybiotyku nie przejdzie to będziemy musiały robić badania na grzybice lub alergiczne. Nie wiemy jeszcze skąd te krosty nowe, mimo podania advocate.
Nasz weterynarz to bunia z Dogomanii i może uda mi sie ją do nas zaprosić, mimo, ze na DGM nie wchodzi od ponad roku..

[quote name='furciaczek']Jestem, narazie zapisze, pozniej poczytam :)[/QUOTE]
Dziękujemy Cioteczko!

[quote name='murakami']Jeżeli potrzeba suni więcej wapnia, to mam całe opakowanie Kalzium Plus 175g proszek firmy Golden Animal Care, mój pies znowu na suchym, nie potrzebuje suplementacji. Podajcie adres na pv, to wyślę małej.[/QUOTE] Dziękuję! Mamy co prawda CanVit zielony i Dolfos ale tam jest niska dawka wapnia. Już ślę PW - DZIĘKUJĘ BARDZOO!

[quote name='Cajus JB']Jestem mówiąc krótko spłukany. Moim psom brakuje 500 złotych deklaracji.

Poproszę numer konta. Mogę jedynie wysłać jakieś drobne wsparcie.[/QUOTE]
Drobne wsparcie jest równiez bardzo przydatne - z takich "drobnych", które często sie pomija - zbiera się potężniejsza kwota, dlatego ja staram sie zapisywać wszystko co jest specjalnie dla małej kupione.
DZIĘKI WIELKIE!

[quote name='agusiazet']Zajrzałam, mogę wspomóc śliczną psią dziewczynkę kwotą 50 zł - sorki, więcej nie dam rady, mam masę psich zobowiązań, że jak je widzę sama jestem przerażona:([/QUOTE]
Super! Bardzo się cieszę! Dziękuję Cioteczko kochana!

[quote name='ilon_n']Od razu miałam to samo skojarzenie co Anja2201, pokrewieństwo suni i maluchów z wątku Ani wprost narzuca się samo.

Mogę wpłacić 36pln na antybiotyk. Poproszę o konto na wpłatę.[/QUOTE]

Dziękuję! Super! Cioteczko jesteś niezastąpiona!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...