Jump to content
Dogomania

Shila pogromczyni Nużycy,Grzybicy i Krzywicy W NOWYM EKSTRA DOMKU!!! DZIEKUJEMY!!!


Karilka

Recommended Posts

[CENTER][U][SIZE=5][COLOR=red][B]Aktualne potrzeby :[/B][/COLOR][/SIZE][/U]
[U][B][SIZE=5][COLOR=red][URL="http://smajliki.ru/smilie-743484519.html"][IMG]http://s10.rimg.info/fbe87ee42c0629999a3b7cdd5c495cd5.gif[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/B][/U]
[U][B][SIZE=5][COLOR=red]!!!KARMA!!![/COLOR][/SIZE][/B][/U]
[U][B][SIZE=5][COLOR=red]Immunodol - ok. 30zł[/COLOR][/SIZE][/B][/U][/CENTER]


[CENTER]
[COLOR=red][U][B][SIZE=5][SIZE=2][COLOR=sienna]SHILA MA NUŻYCĘ, POWIKŁANIA GRZYBICZNE, KRZYWICĘ I ALERGIE POKARMOWĄ - MUSI U MNIE ZOSTAĆ DO CZASU WYLECZENIA - bardzo prosimy o wsparcie finansowe/rzeczowe mojego BDT! [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/B][/U][/COLOR][/CENTER]


[CENTER][B][SIZE=3][COLOR=purple]BEZ KASY NIE DAMY RADY WYJŚĆ Z TEGO![/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]





[COLOR=green]Było to 1,5 miesiąca temu...[/COLOR]
[CENTER][COLOR=green]Telefon[/COLOR][I][B][COLOR=green]: Dostałem prawie nie żywego szczeniaka od żuli. Co robić? Przyjedziesz czy mam zostawić?[/COLOR][/B][/I][/CENTER]

[CENTER][I][B][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_7Wbo4RdIO5U/TZmvN479YjI/AAAAAAAAJxY/PNvzz830m3c/s512/_DSC9245.JPG[/IMG][/B][/I][/CENTER]


[CENTER][I][B]Aktualny album zdjęć:[/B][/I][/CENTER]

[CENTER][I][B][URL]https://picasaweb.google.com/lavik4ever/Shila02#[/URL][/B][/I][/CENTER]


[COLOR=darkslateblue]Oczywiście - pojechałam. Okazało się, że to ok, [I][B]3 miesięczna sunia, przegrzana słonecznie. Praktycznie zwłoki psa...[/B][/I][/COLOR]
[COLOR=darkslateblue]W domu - zimny okład z ręcznika i myśli: [/COLOR]
[COLOR=darkslateblue][I]przeżyje? nie przeżyje?:roll:[/I][/COLOR]

Okazało się, że znajomej mama poszukuje właśnie suni, do domu z duuużym ogrodem - bajeczka. Bajeczka skończyła się bo... [B][COLOR=blue][U]4 miesięczna dziewczynka ma być agresywną bestią, która sterroryzowała wszystkich mieszkańców :-o![/U][/COLOR][/B]
Oczywiście więcej wytłumaczeń nie potrzeba - sunia znów jest u mnie, tym razem z koleżanką krzywicą, pchłami i z totalnym brakiem socjalizacji.

[CENTER][COLOR=darkorchid]Aktualnie Shila vel Foczka [B]walczy z [U]krzywicą[/U][/B], nużycą, alergią ale rozgląda sie za domkiem, który jej nie porzuci.[/COLOR]
[COLOR=darkorchid]Shila to będzie duża dziewczynka. Podejrzewam, że ok 35kg.[/COLOR][/CENTER]




Charakter: Labrador, ON
Wygląd: BLABLADOR + łyżew:evil_lol:
[B]Nadaje sie do psich sportów - ma mnóstwo energii, jest posłuszna.[/B]
Mile widziana młoda, aktywna osoba, szukająca towarzyszki na najbliższe 15 lat.


[CENTER][SIZE=4][COLOR=red][B]Potrzebne jest wsparcie finansowe- to mój 4 pies, nie mam funduszy na chorego szczeniaka.[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

[CENTER][B][SIZE=4][COLOR=red][COLOR=darkgreen]Shila na Marszu (nie)Milczenia w Łodzi[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B]
[COLOR=red][B][SIZE=4][IMG]http://img806.imageshack.us/img806/680/dsc2489u.jpg[/IMG][/SIZE][/B][/COLOR][/CENTER]

[CENTER][COLOR=red][B][SIZE=4][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/668/19122010062.jpg[/IMG][/SIZE][/B][/COLOR][/CENTER]



[CENTER][SIZE=3][B]Aktualny bilans finansowy:[/B][/SIZE][/CENTER]

[CENTER]DOLFOS Arthrofos - preparat mineralno-witaminowy dla psów 60tab. = [B]24,90zł[/B]
DOLFOS Vetcal - preparat mineralno - witaminowy dla psów 90tab. = [B]11,90zł[/B]
BOSCH Junior Maxi 6kg = [B]60zł[/B]
Odrobaczenie:[B]5zł[/B]
Odpchlenie: [B]5zł[/B]
Mięso wołowe (3kg): [B]21zł[/B]
Wapnowane łapki: 20szt*0,5zł = [B]10zł[/B][/CENTER]

[CENTER][B]36zł [/B]- antybiotyki
[B]10zł[/B] -ryż (3,5 paczki)
[B]12zł [/B]= 5kg -mięso drobiowe (0,5kg dziennie - 2,5zł/kg)
[COLOR=darkgreen][COLOR=black]Szprotki 1 kg [/COLOR][B][COLOR=black]= 9,90[/COLOR][/B][/COLOR]
[COLOR=darkgreen][COLOR=black]Ryż*2szt = [B]5,30[/B][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=darkgreen][COLOR=black]Indyk *1,5kg [/COLOR][B][COLOR=black]= 15[/COLOR][/B][/COLOR]
[COLOR=darkgreen][COLOR=black]1kg Nutry Czerwonej[/COLOR][B][COLOR=black] = 16[/COLOR][/B][/COLOR][/CENTER]


[CENTER][COLOR=darkgreen][B][COLOR=black]189 - [/COLOR][/B][COLOR=black]13,6kg Taste of The Wild[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=darkgreen][COLOR=#000000][B]35[/B] - arthrofos[/COLOR][/COLOR][COLOR=darkgreen]
[B][COLOR=black]9zł -[/COLOR][/B][COLOR=black]Panga, 900g[/COLOR]
[B][COLOR=black]2,68 -[/COLOR][/B][COLOR=black]ryż[/COLOR]
[COLOR=black]15 -Nowa, śliczna miska[/COLOR]
[COLOR=black]10- Zabaweczka [/COLOR][/COLOR][/CENTER]
[COLOR=darkgreen]

[CENTER][COLOR=black]12zł - Duomox[/COLOR]
[COLOR=black]29zł - olej z nagietka[/COLOR]
[COLOR=black]9,90 - Hydrocort[/COLOR]
[COLOR=black]20,90 - Oeraparol - olej z wiesiołka[/COLOR]
[COLOR=black]24,90 - Pinafucort[/COLOR][/CENTER]

[CENTER][COLOR=black]30zł Zastrzyk przeciwgrzybiczny[/COLOR]
[COLOR=black]30zł Zastrzyk przeciwgrzybiczny[/COLOR][/CENTER]

[CENTER][COLOR=black]120zł - 6 zastrzyków na grzyba (odkupione od Medoru)[/COLOR]
[COLOR=black]20zł - stety / niestety musiałam zapłacić bratu za benzyne do tego zgierza - bilans zastrzyków i tak wyszedł 40 zł na plus[/COLOR][/CENTER]

[CENTER][COLOR=black]32zł - 2kg Nutry Czerwonej[/COLOR]
[COLOR=black]37zł - wet (z Duomoxem)[/COLOR]
[COLOR=black]12,99zł - olej z ogórecznika[/COLOR]
[COLOR=black]7zł - 900g Pangi (Lidl)[/COLOR]
[COLOR=black]2,68zł - ryż[/COLOR]
[COLOR=black]48zł - 3kg Nutry Czerwonej[/COLOR]
[COLOR=black]26zl - perhydrol[/COLOR]
[COLOR=black]6zl - spryskiwacz[/COLOR]
[COLOR=black]32zł -2kg Nutry Czerwonej[/COLOR]
[COLOR=black]8,99zł - Karma Optymalna Dieta z Rossmana (1,5kg)[/COLOR]
[COLOR=black]11,96 - 4 puszki Winston[/COLOR][/CENTER]

[CENTER][COLOR=black]19zł - badanie zeskrobin skóry[/COLOR]
[COLOR=black]67zł - 3kg ryby suszonej i 1 litr oleju rybiego z bazarku DGM[/COLOR]
[COLOR=black]55zł - 6kg Brit Care[/COLOR]
[COLOR=black]49zł - Zyleksis[/COLOR]
[COLOR=black]17zł - Serce wołowe 3kg[/COLOR][/CENTER]

[CENTER][COLOR=black]15zł - 3kg Szyjek Indorowych[/COLOR]
[COLOR=black]23zł - Oeparol[/COLOR]
[COLOR=black]9,90 - Ogórecznik[/COLOR]
[COLOR=black]2,68zł x 4[/COLOR]
[COLOR=black]12zł - szyjki indycze, 2kg[/COLOR]
[COLOR=black]4zł - 2kg marchewki[/COLOR][/CENTER]

[CENTER][COLOR=black]39,90 - Arthrostop[/COLOR]
[COLOR=black]26,68 - 10kg ryżu[/COLOR]
[COLOR=black]60zł - Indyk (10kg, 6zł/kg)[/COLOR]
[COLOR=black]15zł - 5kg drobiu[/COLOR][/CENTER]

[CENTER][COLOR=black]12zł Altacet[/COLOR]
[COLOR=black]20zł - Karma od Blairy[/COLOR]
[COLOR=black]16zł - podroby (indor)[/COLOR][/CENTER]

[CENTER][COLOR=black]30,35 - Allegro cegiełkowe z bazarku[/COLOR]
[COLOR=black]53zł - wizyta u weterynarza (zatrucie)[/COLOR]
[COLOR=black]15zł - antybiotyk[/COLOR]
[COLOR=black]32zł - 2[/COLOR][COLOR=darkgreen][COLOR=black]kg Nutry Czerwonej[/COLOR][/COLOR]
Karma Brit Care 110zł
Szampon na czarną sierść TRIXIE 7,90zł
Dolfos Arthrofos 90tabletek 34,90zł
Wkręt do ziemi za 8,5zł
Dolfos Immunodol 60 tabletek za 41,90złRingo pływające za 14,50
Frisbee pływające za 22zł
Szycie po wypadku (antybiotyk, głupi jaś i szycie, mazidło) 65zł
Karma Taste of the wild 185:2 =92,5zł
Karma Październik = 120zł[/CENTER]


[CENTER]250zł - klatka kennelówka VI (używana, firmy DELFIN, czarna - nowa kosztuje ponad 300zł)
26zł - smycz (hura. Zjadła 3sztuki)[/CENTER]






[CENTER][B]+50zł - Cioteczka zakonna[/B]
[B]+ 30zł - Middle Dream[/B]
[B]+36[/B] ilon_n
[B]+100[/B] taks
[B]+50[/B] Cajus JB
[B]+50[/B] agusiazet
[B]+30[/B]
[/CENTER]
[/COLOR][CENTER]+[B]20[/B] 2411magdalenka
[B][COLOR=darkgreen]+50[/COLOR][/B] paros
[COLOR=green][B]+150zł - KUNDELKOWA SKARBONKA[/B][/COLOR]
[B][COLOR=green]+300 Malibo57 !!![/COLOR][/B]
[B][COLOR=green]+50 baldek2[/COLOR][/B]
[B][COLOR=green]+50 Atomówka[/COLOR][/B]
[B][COLOR=green]+20 2411magdalenka[/COLOR][/B]
[B][COLOR=green]+30 funky[/COLOR][/B]
[B][COLOR=green]+10zł [/COLOR][/B]BEATA K. Nowy Dwór Mazowiecki
[B][COLOR=green]+30zł[/COLOR] [/B]- z konta Fundacji Animalia, dla Shili z facebooka
[COLOR=darkgreen][B]+50zł[/B][/COLOR] - 2411magdalenka
[COLOR=darkgreen][B]+50zł[/B][/COLOR] - ellarien
[B][COLOR=green]+50 [/COLOR][/B][COLOR=black]ellarien[/COLOR]
[B][COLOR=green]+ 100[/COLOR][/B] ellarien
+50 ellarien
+ bazarek 23+20+25
+50 Randa[/CENTER]

[CENTER]+67 Allegro Lilk_a
+400zł - Bazarek Paji
+170zł Bazarek Avaloth
[/CENTER]

[CENTER][SIZE=3][COLOR=red][B]-------------------------------------------------------[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=red][B]-------------------[/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=3] -250zł[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]! dług spłacony ![/SIZE][/B][/CENTER]

[CENTER][B][SIZE=4][COLOR=darkgreen][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/7821/22012011226.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]

[CENTER][B][SIZE=4][COLOR=darkgreen][SIZE=2]z Konta Fundacji Animalia (wpływy z allegro):[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]

[CENTER][SIZE=4][B][SIZE=4][COLOR=darkgreen]Badanie krwi - 180zł[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE]
[SIZE=4][B][COLOR=#006400]Szczepienia - 65zł[/COLOR][/B][/SIZE][/CENTER]

[CENTER][SIZE=4][B][COLOR=#006400]Sterylizacja - FNiZ[/COLOR][/B][/SIZE][/CENTER]


[CENTER][SIZE=4][B][COLOR=darkgreen][SIZE=3][COLOR=blue]Dostałyśmy od kochanej Cioteczki [I]malibo57[/I] [U]Preventic z Amitrazą[/U], który jest niedostępny w Polsce. Mamy egzemplarz Hiszpański - BARDZO dziękujemy za tak bezcenny prezent![/COLOR][/SIZE][/COLOR][/B][/SIZE][/CENTER]
[SIZE=4]

[CENTER][COLOR=darkgreen][B][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Dostałyśmy [U]witaminy[/U] od Cioci [I]murakami[/I] - za które również bardzo dziękujemy![/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/CENTER]
[COLOR=darkgreen]

[CENTER][B][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Dostałyśmy ARTHROFOS FORTE od przecudownej cioteczki![/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]

[CENTER][B][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Dostałyśmy worek karmy TASTE OF THE WILD 13,6kg od winter77 oraz jedna dawke Zyleksisu, +zabaweczkę - dziękujemy!!!![/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]

[CENTER][B][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Shilka dostała od pani Anny Reszki dwa opakowania suplementów weterynaryjnych - razem 120 kapsułek - DZIĘKUJEMY![/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]


[CENTER][B][SIZE=3][COLOR=darkgreen][COLOR=red][COLOR=blue][U]Od CUDOWNEJ, WSPANIAŁEJ, ANIELSKIEJ etc. i etc cioteczki [SIZE=4][COLOR=red]MALIBO57[/COLOR][/SIZE] Shila otrzymała 30kg karmy KANEMASTER LAMB&RICE:-o[/U][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][COLOR=darkgreen]
[COLOR=darkgreen][SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]:multi:[/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][COLOR=darkgreen]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Cioteczko - dziękujemy. Jesteś niezawodna.[/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/CENTER]
[COLOR=darkgreen][COLOR=darkgreen]
[/COLOR]

[/COLOR][/COLOR][/SIZE]

[CENTER][B]Bardzo proszę o pomoc w utrzymaniu kolejnego psiaka - niestety nie daje rady.:shake:[/B][/CENTER]

[CENTER][B]Sama karma dla Shili na miesiąc to 189zł [/B][/CENTER]


[CENTER][B][SIZE=3][COLOR=purple]Potrzebujemy także wspomagaczy do tępienia robala:[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]

[LIST]
[*][B][SIZE=3][COLOR=purple]esencja z nagietka[/COLOR][/SIZE][/B]
[*][B][SIZE=3][COLOR=purple]granulat czosnkowy[/COLOR][/SIZE][/B]
[*][B][SIZE=3][COLOR=#800080]trany, ryby itp[/COLOR][/SIZE][/B]
[/LIST]
[B][SIZE=3][COLOR=purple]Może ktoś ma coś takiego i nie potrzebuje już??[/COLOR][/SIZE][/B]

Edited by Karilka
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Karilka']Hej! Dziękuję za odwiedziny! Zamówiłam na bazarku u ciapuś pakiet 66 ogłoszeń za 10zł - wieczorkiem wrzuce zdjęcia, napisze tekst i mała pójdzie w świat. Nie znasz moze kogoś kto umiałby zrobić ładne allegro?[/QUOTE]

Ja umiem tylko takie: [url]http://allegro.pl/lagodna-mikrosunia-latka-jack-russel-szuka-domu-i1292905656.html[/url] Na pewno Isadora, ale ona pewnie zarzucona teraz...

Link to comment
Share on other sites

Ciotki wiecie może z kąd dziewczynka pochodzi ?

zobaczcie , ja mam cztery takie psiaki , ten sam wiek , wygląd i problem z krzywicą :
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/195827-Cztery-szczeniaki-z-okropną-krzywicą-i-niesamowicie-wycieńczona-matka-proszą-o-pomoc/page2?p=15678368[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Anja to MUSI być rodzeństwo! Mój tata dostał ją na giełdzie samochodowej od żuli - wtedy miała 3 miesiące... Tomaszów Mazowiecki to 40km różnicy i mogła nawet stamtąd przybyć albo odwrotnie... ;). Matko, co za pechowy miot...

fizia - dziękuję! Szukamy domku, także popytaj kogo sie da - 5 zwierzak, ja i chora babcia w kawalerce to głupi pomysł... zwłaszcza kiedy z kasą krucho..

Link to comment
Share on other sites

Ciotki zaglądajcie proszę na mój wątek , pilnie potzrebna jest pomoc dla suni Onki , ma DT tylko do piątku , jeśli jej w piątek nie zabiorę wróci do tego piekła , jej tymczasowi państwo wyjeżdżają i nie ma się kto zająć sunią , proszę jeśli możecie porozsyłajcie wątek , ja mam popsuty komputer i ciężko mi z niego kożystać . Będę bardzo wdzięczna za każdą pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

Mam 5 miesięcy i mimo tak młodego wieku już 3 raz zmieniłam dom. Pochodzę z gospodarstwa, gdzie nikt nie dba o psy. Psy nie dają mleka, nie znoszą jajek – nie są warte złamanego grosza. Zabrał mnie stamtąd pewien zły pan, który chciał mnie sprzedać na giełdzie samochodowej lecz upał sprawił, że bardzo źle sie czułam. Na szczęście inny pan zabrał mnie i zawiózł do lekarza, gdzie okazało się, że byłam przegrzana słonecznie i miałam udar. Na szczęście po tygodniu nie było już śladu po tej chorobie. Mam lekką krzywicę, która w niczym mi nie przeszkadza ale potrzebuje dobrych witamin i dużej ilości wapna – to właściwie jedyny 'problem' ze mną. Aktualnie mieszkam w bloku, z 2 innymi psami i przemiłym kotem. Moja tymczasowa pani szuka mi NAJLEPSZEGO domu pod Słońcem, bo mówi, że jestem bardzo kochana i pojętna i nie chce, żeby znowu mnie ktoś porzucił... Kocham zabawę z innymi psami, bawić się zabawkami, jestem posłuszna, zaczynam uczyć się podstawowych komend, nie brudzę już w domu i ładnie proszę, żeby ze mną wyjść na dwór, na spacerach pilnuje się tymczasowej pani. Nadaję sie na psiaka rodzinnego jak i do szkolenia. Moja pani mówi, ze oferuje pomoc przy moim szkoleniu. Czy pokochasz mnie? Twoja Shila KONTAKT: 691 185 446, Karina Za długi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']Mam 5 miesięcy i mimo tak młodego wieku już 3 raz zmieniłam dom. Pochodzę z gospodarstwa, gdzie nikt nie dba o psy. Psy nie dają mleka, nie znoszą jajek – nie są warte złamanego grosza. Zabrał mnie stamtąd pewien zły pan, który chciał mnie sprzedać na giełdzie samochodowej lecz upał sprawił, że bardzo źle sie czułam. Na szczęście inny pan zabrał mnie i zawiózł do lekarza, gdzie okazało się, że byłam przegrzana słonecznie i miałam udar. Na szczęście po tygodniu nie było już śladu po tej chorobie. Mam lekką krzywicę, która w niczym mi nie przeszkadza ale potrzebuje dobrych witamin i dużej ilości wapna – to właściwie jedyny 'problem' ze mną. Aktualnie mieszkam w bloku, z 2 innymi psami i przemiłym kotem. Moja tymczasowa pani szuka mi NAJLEPSZEGO domu pod Słońcem, bo mówi, że jestem bardzo kochana i pojętna i nie chce, żeby znowu mnie ktoś porzucił... Kocham zabawę z innymi psami, bawić się zabawkami, jestem posłuszna, zaczynam uczyć się podstawowych komend, nie brudzę już w domu i ładnie proszę, żeby ze mną wyjść na dwór, na spacerach pilnuje się tymczasowej pani. Nadaję sie na psiaka rodzinnego jak i do szkolenia. Moja pani mówi, ze oferuje pomoc przy moim szkoleniu. Czy pokochasz mnie? Twoja Shila KONTAKT: 691 185 446, Karina Za długi?[/QUOTE]

Jest ok :) Ona jest w typie jakiejś rasy?

Allegro już jest: [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1311430393[/url]
Wstawię ją na adopcjapsa.pl, szerlok.pl, gumtree.pl - stąd jest zawsze największy odzew :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Jest ok :) Ona jest w typie jakiejś rasy?

Allegro już jest: [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1311430393[/url]
Wstawię ją na adopcjapsa.pl, szerlok.pl, gumtree.pl - stąd jest zawsze największy odzew :)[/QUOTE]

widzicie zdjecia na allegro? bo ja tylko ostatnie....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...