Jump to content
Dogomania

VANILIA MA NOWOTWÓR...tylko jej nikt nie chce:((( odeszła maleńka <*>


Aga_Mazury

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 888
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mysle ze znalazla sie wlasicielka Majki z Grochowskiej, ktora to szukala suni [B]Na Paluchu! Rozwieszone byly tez ogloszenia na Grochowskiej w okolicy petli tramwajowej![/B]

[IMG]http://www.znajda.org.pl/znajda/docs/foto/060909_1.jpg[/IMG] [B][SIZE=5]Tekila[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kora']Tak to jest Tekila, dostalam potwierdzenie:multi: .
Czy na tym zdjeciu mozna bylo ja rozpoznac?
[URL="http://img179.imageshack.us/my.php?image=2437dy9.jpg"][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/8826/2437dy9.th.jpg[/IMG][/URL][/quote]
raczej niebardzo, no chyba ze jest sie Kora ;)

pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kora']GreenEvilku, alo to mieli wlasciciele ja rozpoznac z tego doskonalego zdjecia, bo jak byli to psa jeszcze u nich nie bylo, a jak byli drugi raz to juz nie bylo tylko to zdjecie![/quote]
Teeeeeeak.. sama wiesz jak jest....
juz nie bylo??? to gdzie jest Majeczka???:hmmmm:

pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

No zabojczo:diabloti:
Doslownie wiedzialam ,ze cos sie kreci.Tyle razy mialam jechac po Majke i zawsze jej pobyt byl przedluzany..Niech to szlag, ja to mam szczescie.:-(

Ciesze sie,ze wlascicielka sie odnalazla,ale z drugiej strony jest mi przykro.Tak nie napisze nic innego.Strasznie mi przykro!!Zachowam sie jak dziecko i sie obraze.

A tak powanie,to naprawde sie ciesze ,ze Majunia wroci do swojej panci.Ona tez sie za nia stesknila..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dabrowka']Strona Kundla nie działa. Tzn. działa, ale nic na niej nie ma (przed chwilą sprawdzałam). Czy w związku z tym ktoś mógłby mi powiedzieć, co dzieje się z Vanilką i Puszkiem?...[/quote]

ja nic nie wiem oprócz tego, że w poniedziałek Vanilka ma miec opererację, którą przeżyje albo nie :shake: A ze wwzględu na ciężką sytuacje lotos p. Janusz pojechał po Puszka i wziął go do Psiego Losu. Głupio wyszło

Link to comment
Share on other sites

Chyba bardzo wazne by bylo sie dowiedziec, co tam sie w ogole dzieje. Przeciez tyle dogomaniakow z W- Wy jest. Niech sie ktos przejdzie. Tyle dziewczat do Czarusia chodzilo, Czarus pojechal i skonczylo sie zainteresowanie Psim Losem. Czyzby tylko Czarus byl taki wazny, a inne psiaki nie?:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dabrowka']Pajuniu, relacje dogo-Psi Los popsuły się dwustronnie. Nie znam szczegółów, więc nie będę się mądrzyć.
To właściciel Psiego Losu zadecydował, że wszystkie informacje dotyczące bezdomnych psów u nich będą podawane tylko na stronie Kundla.[/QUOTE]
Kurcze, tylko na stronie Kundla, nie ma zadnych wiadomosci. O co to chodzi, dlaczego, co sie stalo?
Przeciez tam chodzi o psy, a nie o jakies urazone ambicje. :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Ja nie bardzo rozumiem skąd ta panika... Przecież wszystko jest napisane ( a przynajmniej było wczoraj ). Vanilka ma mieć jutro operację i chyba brak wieści to w tym przypadku dobre wieści. Puszek wrócił, powód pewnie poda lotos.flower. Co mieliby pisać na stronie?
Wiele rzeczy w związku z pomocą dogomaniaków dla Psiego Losu wychodziło nie tak i ja osobiście nie dziwię się, że p. Janusz stracił wiarę w naszą pomoc. A jakiekolwiek akty "nieufności" tylko sprawę pogorszą. W Psim Losie nigdy psom się krzywda nie działa i teraz też na pewno się nie dzieje.

Pajunia a co do chodzenia do Psiego Losu i odwiedzania piesków. Ja osobiście wygospodarować czas mogłam na jedną wizytę w tygodniu i to u wszystkich piesków. Po wyjeździe Czarusia nic się nie zmieniło w tej kwestii.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli chodzi o mnie, to do paniki mi daleko, naprawdę. Nie wydaje mi się również, żeby była w jakimkolwiek stopniu odczuwalna w tym, co dzisiaj tu napisałam.
A co do strony Psiego Losu - o to właśnie chodzi, że nic tam nie ma. Nic. Jest strona główna, pod linkiem do szpitala PS jest tylko informacja, że przepełnienie i nie przyjmują więcej bezdomnych zwierząt. Pozostałe odnośniki otwierają się jako puste strony.
Nie panikuję, po prostu się dziwię.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...