Jump to content
Dogomania

VANILIA MA NOWOTWÓR...tylko jej nikt nie chce:((( odeszła maleńka <*>


Aga_Mazury

Recommended Posts

  • Replies 888
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I ja również sie przylaczam do podziekowań za lampę!
szczerze mówiąc starciłam juz nadzeje, bo zdania byly podzielone co do jej przydatności.......
Gallegro wielkie dzięki!!!!!!:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:

ps. świeta racja, róbmy swoje.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga_Mazury']W takim razie na lampie do naświetlań....trzeba naklejkę zrobić ...."DAR OD GALLEGRO" :Rose: Przyłączę się do podziękowań... :Rose:[/quote]


To jest DAR SERCA !!!

Podpisany imiennie, w mojej ocenie, traci na wartości...
Zainteresowani i tak wiedzą o co chodzi.

P.S. Czekam niecierpliwie na info od Ulvhedinn o nadejściu przesyłki.
Mam nadzieję, że wszystko będzie O.K.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olga132']My sie cieszymy - ale jak Pucka sie ucieszy jak wróci z Pragi. Przecież ona o tej lampie już od dawna mówiła.....i nawet jak pomysł zakupu lampy upadł to ona dalej o tej lampie.....i proszę....:multi:[/quote]

A nie możemy Pucce smska wyslać??? wytrwałość godna pochwały, ucieszy sie dziewczyna i nabierze takiej werwy do dziergania , że ho ho!:p
Drutki same będą, prawe lewe, prawe lewe,:lol: lewe prawe , lewe prawe:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gallegro']>Pajunia, przy całym szacunku dla Ciebie, nie tędy droga. Ja też mogę napisać, że jutro miałem właśnie rozpocząć budowę nowego schroniska w Węgrowie, ale ze względu na coś tam... rozmyśliłem się. Jeśli faktycznie miałbym zamiar pomóc, to zrobiłbym to bez względu na jakieś "uszczypliwe" posty. I jeszcze jedno, proszę nie rozmieniaj się na drobne w swoich tłumaczeniach (w myśl zasady, że tylko winni się tłumaczą). Poprostu (jak śpiewał Młynarski) róbmy swoje...
Przyznam, że tego typu wzajemne ataki baaardzo mnie wkurzają i z tego powodu również miałbym chęć rzucić to wszystko (mam na myśli tą niewielką swoją dotychczasową pomoc), ale tego nie zrobię i będę ponad to wszystko.
Pomyślcie też o nowych dogomaniakach, którzy na początek swojej "kariery" przeczytają taką porcję inwektyw.

>ARKA i pajunia, przełamcie się i porozmawiajcie telefonicznie. Kiedy pozbędziecie się akapitów pisanych pod dogomaniacką publiczkę, może się okazać, że w wielu przypadkach macie podobne zdanie. Oby...[/quote]

Masz racje glos rozsadku jest zawsze potrzebny. Ale wybacz sa granice ludzkiej przyzwoitosci, moralnosci, kultury, ktorych sie nie przekracza.
Poziom bazar rozyckiego-pod kazdym wzgledem- nie odpowiada mi i tyle.

Wiem,ze z jednej strony zwierzaki znajduja domy,ze sa jakies koszty ale z drugiej strony krzywdy zwierzat nie mozna wykorzystywac dla wlasnych korzysci, krzyczac ze pomagam polskim biednym zwierzetom. Z taka hipokryzja sie nigdy nie pogodze. To ze ktos jest biedny nie moze oznaczac, ze go mozna wykorzystywac i 'kopac' a sprawa Wegrowa to dokladnie ukazala.

Bylo w naszej prasie jak to Niemcy nam pomagaja, jak to nam powinno byc wstyd, ze w takim stanie sa polskie schroniska i zwierzeta.
I jesli tak dalej bedzie to stane na glowie aby prasa pokazala jak ta pomoc faktycznie wyglada. Aby niemieccy milosnicy zwierzat zobaczyli rowniez to drugie dno. Ciekawe czy beda tez z tego zadowoloni czy tak sobie to wyobrazali oby napewno.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']...Bylo w naszej prasie jak to Niemcy nam pomagaja, jak to nam powinno byc wstyd, ze w takim stanie sa polskie schroniska i zwierzeta.
I jesli tak dalej bedzie to stane na glowie aby prasa pokazala jak ta pomoc faktycznie wyglada. Aby niemieccy milosnicy zwierzat zobaczyli rowniez to drugie dno. Ciekawe czy beda tez z tego zadowoloni czy tak sobie to wyobrazali oby napewno.[/quote]

Sorry ARKA, muszę to napisać:
Jak już staniesz na głowie, to zrób przy okazji coś pożytecznego dla zwierząt, ponieważ same działania destrukcyjne im nie pomogą, a mogą tylko zaszkodzić.
[B]Moim [/B]zdaniem należałoby założyć nowy wątek, ponieważ tytuł bieżącego nie koresponduje z wątpliwej "urody" dyskusją.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia']A nie możemy Pucce smska wyslać??? wytrwałość godna pochwały, ucieszy sie dziewczyna i nabierze takiej werwy do dziergania , że ho ho!:p
Drutki same będą, prawe lewe, prawe lewe,:lol: lewe prawe , lewe prawe:evil_lol:[/quote]
no to wysłałm jej smsa. Pucka odpisała:
O kurcze - tak szybko? To super. Ale chyba funduszy nie starczyło nawet z deklaracja gallegro, że połowę sfinansuje?

:evil_lol: nic jej nie mówiłam o wielkim geście gallegro...niech sama czyta i dziękuje!!!

Link to comment
Share on other sites

przeciez tez nie kupilas tylko dostalas i to duzo od p.Bajsert.!
Zastanawiam sie ,dlaczego wczesniej nie pomyslalas o pomocy dla wegrowa,i nie nawiazalas kontakty z niemieckimi organizacjami?Tylko teraz jak sie obudzilas!Mozesz przeciez zawsze pieniadze dac i np.kupic 20 bud, itd.Schronisko potrzebuje wszyskich pomocy.A co Ty robisz ,zadasz,zadasz,rozkazujesz,rozkazujesz siedzac wygodnie przed komputerem.Wszyscy mysla jak" koniec z koncem zwiazac w tym biednym schronisku"a Ty pajuniu tylko zarzadzasz jak "wlascicielka swojej firmy" ze swoimi pracownicami.Wyjatek ten ,ze w ta "firme "nic nie wkladasz ,tylko
zabierasz

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga_Mazury']ulv...na wątku Aksy...pisze, że nie dostała przesyłki....jeszcze[/quote]

Nie dostała, ponieważ żona sprzedającego nie jest brunetką...
Tak, tak... tylko blondynka mogła zapomnieć podać na przesyłce numeru domu i mieszkania :cool3:. Druga blondynka na poczcie przyjęła tak zaadresowaną paczkę :cool3:. Przepraszam wszystkie dogo(blond)maniaczki ;).
Lampa zostanie wysłana jutro rano.
>Aksa, musisz poczekać przynajmniej do poniedziałku.

Link to comment
Share on other sites

....nie... no po prostu zwaliło mnie z nóg... Gallegro - dzięki - w imieniu wszystkich psiaków, tych , które dostały lampę i tych, które w przyszłości będą z niej korzystać... szalik będzie, tylko powiedz w jakich ma być kolorach i już robię..wszystkim innym dziękuję za sms-a i pamieć o mnie ! własnie wróciliśmy... w Pradze, a raczej w zamkach w okolicy Pragi było super...

Link to comment
Share on other sites

Gallegro - może szalik taki jak ten - [URL]http://www.allegro.pl/item123559905_szalik_w_paski_z_welny_charytatywna_na_psa.html[/URL]
...tylko powiedz jakie kolory? czarno-jakiś?
...a jak sprawa banerka w naszej księgarni? rozmawiałes z Węgrowem? pewnie przez koncert czasu nie miałeś - może teraz?
...co to lampy byle do jutra - jutro już bedzie lampa...Wy też nie macie Waszych avatorków - czy tylko ja? Agu - też sie cieszę że jestem z powrotem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pucka69']Gallegro - może szalik taki jak ten - [URL]http://www.allegro.pl/item123559905_szalik_w_paski_z_welny_charytatywna_na_psa.html[/URL]
...tylko powiedz jakie kolory? czarno-jakiś?
...a jak sprawa banerka w naszej księgarni? rozmawiałes z Węgrowem? pewnie przez koncert czasu nie miałeś - może teraz?
...co to lampy byle do jutra - jutro już bedzie lampa...Wy też nie macie Waszych avatorków - czy tylko ja? Agu - też sie cieszę że jestem z powrotem...[/quote]

Ad 1. Niebawem dam odpowiedz.

Ad 2. Czekam na info od Folen.

UWAGA!!!

W związku z tym, że już druga osoba myli mnie z Tomkiem, który był organizatorem koncertu, czuję się w obowiązku wyjaśnić, że nie miałem nic wspólnego z organizacją tej wspaniałej imprezy.
Zdaję sobie sprawę, że nieporozumienie może wynikać z faktu (poza zbieżnością imion ;)), że kilka miesięcy temu powstał plan stworzenia analogicznej imprezy, w organizacji której miałem partycypować. Niestety projekt ten nie został urzeczywistniony, a złożyło się na to kilka przyczyn. Najważniejsza z nich to delikatna kwestia i nie chciałbym się o tym tutaj rozpisywać. Zainteresowanym mogę udzielić info na PW.
Żeby choć w jakimś stopniu dotrzymać słowa, mam zamiar skontaktować się z moim imiennikiem i zaproponować połączenie sił podczas organizacji koncertu w przyszłym roku, o ile oczywiście wyrazi na to chęć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pucka69']Gallegro - może szalik taki jak ten - [URL]http://www.allegro.pl/item123559905_szalik_w_paski_z_welny_charytatywna_na_psa.html[/URL]
...tylko powiedz jakie kolory? czarno-jakiś?...[/quote]

Pucka69, nie mam zamiaru się Tobie (nomen-omen) pucować, ale ten szalik jest piękny. Zastanowię się tylko nad kolorem. Wiesz co... moje żona robi piękne rzeczy na drutach, ale takiego to by chyba nie zrobiła ;). Pozwalam sie na taką śmiałość, ponieważ ona nie ma pojęcia co to komputer, internet itp.... i może na razie niech tak zostanie :evil_lol:.

P.S. Przy okazji... czy jest jakiś skrót określający ładniejszą (no nie wiem...nie wiem) połowę, odpowiednik TZ-ta. Swoją drogą, upraszam się o wyjaśnienie etymologii w/w skrótu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...