Jump to content
Dogomania

VANILIA MA NOWOTWÓR...tylko jej nikt nie chce:((( odeszła maleńka <*>


Aga_Mazury

Recommended Posts

  • Replies 888
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kora']Ariadna, czegos tu nie rozumiem:roll: w temacie psow ze Schroniska w Danii piszesz
cytat.
"Ja niestety tez nie moge adoptowac zwierzaka na stale .Moge jedynie dac dom tymczasowy kilku psiakom i innym malym zwierzatkom,ale dyrektor internatu,wolalby aby domek byl staly.Doskonale go rozmumiem:roll:"
Wiec jak to jest, dla Majuni sie znajdzie staly?[/quote]

Kora ,przesledz wszystkie moje poczty,zanim zaczniesz mi cos insynuowac.Poza tym jesli je juz wszystkie przeczytasz ,zauwazysz ,ze dunskim psiakom chetnie pomagam,jestem wolontariuszka w internacie w Arhus,ale adoptuje tylko polskie psiaki.Nie potrafie wyjasnic dlaczego akurat tylko polskie.Moze dlatego ,iz polskie sa biedniejsze od dunskich? Nie wiem.Wspomnialam juz kiedys ,ze od dziecka sprowadzalam psy do domu.Wszystkie zawsze byly szczepione ,zawsze mialy dach nad glowa,nigdy nie glodowaly i nie chorowaly(óprocz trzech najstarszych suczynek ,ktore umarly nam na ropomacicze)Moje psy okazaly mi wiecej milosci i cierpliwosci jak moi rodzice.Kocham je bezgranicznie i zadnemu nie dalabym krzywdy zrobic.
Jak myslisz dlaczego zaproponowalam potraconej suni imie Majka? Do zludzenia przypomina moja Majrusie-Majke.Jak tylko o niej uslyszalam napisalam pw do GreenEvil...

Nie kop pode mna dolka bo sama do niego wpadniesz.

Link to comment
Share on other sites

Wiem Karola ,przepaszam ,juz poprawilam .:oops:
Czytalam wypowiedz Kory ,w miedzyczasie twoje wypowiedzi i wszystko mi sie pomieszalo..

Przepraszam rowniez Kore, bo byc moze unioslam sie nie potrzebnie.Nie lubie kiedy ktos sugeruje mi klamstwo,bo tak odebralam jej zapytanie.Ale moze to jestem wyczulona..
Wiem ,ze jest duzo przekretow i zlych ludzi, rowniez wsrod nas forumowiczow(nie urazajac nikogo),ja za takiego czlowieka sie nie uwazam.I prawde mowiac naindyczylam sie jak wariat,bo w pewnym sensie zrobilo mi sie przykro.Rozumiem ,ze ciezko sprawdzic czlowieka,ktory adoptuje psiaka z forum,ciezko powiedziec ,ze to wlasnie "ten dobry" czlowiek,ale w mojej sytuacji bedziecie musialy mi poprostu zaufac.Nie mozna mierzyc kazdego czlowieka taka sama miara...

Link to comment
Share on other sites

Ariadno, nie ma się co obruszać, wystarczy poczytać kilka wątków na forum... najświeższy, który chyba wszyscy dzisiaj chociaż raz odwiedzili, to wątek Ozziego:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2053549"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2053549[/URL]


Niestety, wiele musimy się nauczyć. Szukający domów - większej ostrożności. Chcący adopotwać psa - poddawania się "przesłuchaniu".
Bo chyba lepiej odpowiedzieć na kilka pytań niż być podejrzewanym o nieczyste intencje. I chyba lepiej zadać kilka pytań niż potem żałować, że się ich nie zadało...

Link to comment
Share on other sites

Zgadza sie Dabrowko,masz w zupelnosci racje.Rowniez sledze watek Ozziego i to co mu sie przytrafilo ,to strasznie przypra sprawa.Nie chce nikogo osadzac ,poczekajmy do poniedzialku ,po sekcji zwlok bedzie mniej wiecej wiadomo co sie wydarzylo...
..Ja poprostu nie moglam zrozumiec ,jak ktos moze powatpiewac i podwazac moje dobre intencje...

Link to comment
Share on other sites

[B]Ariadna[/B], zeby bylo prosciej i zebym nie musiala odpisywac Ci na Twoje pw wyjasnie na Forum, o psach w temacie Dunskim napisalas, tak a nie inaczej wiec?): Zastanowilo mnie dlaczego Majka:roll: , moze umknal mi gdzies Twoj post o pdobienstwie do Twojej suni, ale w momencie kiedy czytam ze ktos ja chce zaadoptowac i to z daleka, zapala sie czerwona lampka!
Nie podalam Twojej wypowiedzi sugerujac klamstwo, ale zadalam pytanie dlaczego Majka i oczekiwalam tylko odpowiedzi:roll: .
Wiem ze jestes Wolontariuszka i chwala Ci za to, ale nie Ty jedna, prawie kazda osoba na tym Forum jest swojego rodzaju Wolontariuszem:roll: !
Nie gniewam sie za uniesiony ton, bo gdy ludzie sie nie znaja takie rzeczy sie zdarzaja;) !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kora'][B]Ariadna[/B], zeby bylo prosciej i zebym nie musiala odpisywac Ci na Twoje pw wyjasnie na Forum, o psach w temacie Dunskim napisalas, tak a nie inaczej wiec?): Zastanowilo mnie dlaczego Majka:roll: , moze umknal mi gdzies Twoj post o pdobienstwie do Twojej suni, ale w momencie kiedy czytam ze ktos ja chce zaadoptowac i to z daleka, zapala sie czerwona lampka!
Nie podalam Twojej wypowiedzi sugerujac klamstwo, ale zadalam pytanie dlaczego Majka i oczekiwalam tylko odpowiedzi:roll: .
Wiem ze jestes Wolontariuszka i chwala Ci za to, ale nie Ty jedna, prawie kazda osoba na tym Forum jest swojego rodzaju Wolontariuszem:roll: !
Nie gniewam sie za uniesiony ton, bo gdy ludzie sie nie znaja takie rzeczy sie zdarzaja;) ![/quote]

Kora jeszcze raz przepraszam.

Jeszcze tylko wyjasnie ,zeby nie bylo nieporozumien.
Napisalam ,ze jestem wolontariuszka nie po to aby ,sie pochwalic ,tylko dlatego ,ze przeciez zaden wolontariusz nie zrobilby nic zlego zadnemu zwierzeciu ani nie zyczylby sobie aby cokolwiek zlego mu sie stalo.Tak przynajmniej mi sie wydaje.
Temat o dunskich zwierzakach zalozylam ,poniewaz one potrzebowaly pomocy,jak kazdy inny zwierz na forum.Nie wiedzialam do kogo moge napisac ,aby psiaki nie zostaly uspione,aby znalezc sponsorow na jedzonko ,na oplacenie zaleglych i przyszlych rachunkow.Moglam pomoc w domkach tymczasowych ,ale nie moglam zapewnic domku stalego.Wlasciwie moglam ,ale nie bralam takiej mozliwosci pod uwage ze wzgledu na to ,ze kilkanascie dni przed cala sprawa z internatem ,zmarla moja ukochana sunka.A poza tym mielismy Ferusia,mase spraw na glowie,decyzje o przeprowadzce do Niemiec,ktorej do dzisiaj nie podjelam.Nie chcialam innego psiaka.Tesknilam za Majra,Ferus tesknil,starszy synek plakal po nocach,pytal kiedy zadzwonie do nieba i poprosze ,zeby Majrusia wrocila..I w miedzy czasie post o suni potraconej przez autobus.Jak ja zobaczylam zmieklam.Tak strasznie przypominala mi moja Majre.Siostra mowi,ze tylko ja widze podobienstwo,ale dla mnie Majka nie rozni sie od Majry niczym innym jak tylko umaszczeniem.Coz to za roznica czarna a brazowa...Oczyska madre,te same.I ogromny nochal..
Dlatego napisalam ,ze ja wezme do siebie..
Zadnego podstepu,zadnego klamstwa nie knuje..
Mozesz mi zaufac..

Link to comment
Share on other sites

[quote] W odpowiedzi na emaila z dnia 16 sierpnia br. uprzejmie informuję iż zostało wysłane pismo do Straży Miejskiej o natychmiastowe wszczęcie postępowania wyjaśniającego w sprawie rannej suki z ul. Grochowskiej. Pragnę nadmienić że w dniach 24 i 25 lipca odbyło się szkolenie dla pracowników Straży Miejskiej, Policji, Straży pożarnej i Służb Dyżurnych Miasta. Celem szkolenia było zapoznanie służb miejskich z podstawowymi założeniami: -Ustawy o ochronie zwierząt-instrukcją postępowania ze zwierzętami na terenie aglomeracji warszawskiej-koordynację działań i odpowiedzialnością poszczególnych jednostek w tym zakresie.Na stronie internetowej Urzędu Miasta ([URL="http://www.um.warszawa.pl/"][COLOR=#800080]www.um.warszawa.pl[/COLOR][/URL] )znajduje się instrukcja postępowania ze zwierzętami na obszarze miasta , jak również zasady funkcjonowania lecznic weterynaryjnych, wraz z adresami.Mamy nadzieję że pozwoli to uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości.Z poważanie Andrzej Beuth[/quote]pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beata_Dorobczyńska']Przepraszam Cie GreenEvil za nie oddzwonienie. Zadzwonie do Ciebie jutro bo dzis pedze na spotkanie . [/quote]

To mi jest glupio, bo mialam zadzwonic w sobote... a wyszlam z domu bez n-ru do Ciebie :oops:

A odpowiedz jest faktycznie odpowiedzia na pismo wyslane do niego.

pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...