Jump to content
Dogomania

Kora

Members
 • Content Count

  3915
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Kora last won the day on March 4 2014

Kora had the most liked content!

Community Reputation

83 Excellent

2 Followers

About Kora

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Musiałam uczulić tych którzy licytowali że mają lukać na PP bo ja wyjeżdżałam, ale dostarczyciel był inteligentny jak mnie nie było to zostawił u sąsiadów właśnie tych dla których fanty były :-).
 2. Melduję że paczka doszła w poniedziałek, ale mnie nie było więc nie mogłam napisać odebrali moi sąsiedzi Ci którzy licytowali, wszystko super tylko przypinki zbyt ciemne :-( więc gdzieś się je upłynni ;-)
 3. Mam pytanie kiedy można się spodziewać przesyłki bo cisza nastała, a kupowałam dla kogoś? :-(
 4. Więc jak będzie z całkowitym kosztem wysyłki? Pomyślałam że może bo mnie znają ;-) podam Ci dane do przesyłki podajesz całkowitą kwotę i jeśli masz konto w mBanku to kasęmasz za pół godziny.
 5. Co można Ewciu napisać żal ogromny i do zobaczenia [*]
 6. oj jak mnie dawno na bazarku nie było ;-) poproszę: 112-20zl, 114-25zl, 115-20zl, 117-20zl, 139-30zł !
 7. Podnoszę bo warto i do Aldrumki te buty są bardzo wygodne wiadomo Syrena ;-) , tak dla dodania jeśli masz kasę to proponuję kupić torbę nr. 39 do kompletu o kurtce skórzanej nr.1 nie wspomnę :-) ta kolorystyka.
 8. Dziewczynki, zareklamuję dwie rzeczy bo na zdjęciach te dwie rzeczy nie mają wyglądu chodzi o nr. 10 bluzka rozpinana z lejącego się materiału fajnie wygląda na rozpięta na białym topie, a sukienka nr.11 wiskoza w doskonałym gatunku przy dużej kobitce mocno rozpięta na dole wygląda fajnie. Duże rzeczy tak rozłożone na płasko nie oddają swojego uroku.
 9. Ciotka p. Plewa to może ma jakieś plany związane z miejscem bo nieruchomości ma wpisane w życiorys tak jak i "dobrą zmianę" ja podpisałam!
 10. Będzie nam bardzo miło w imieniu Kluseczki za przybycie !

   

 11. Mam wszystko nowe z metkami, przywiezione dla zapaśnika :-) wyśle Ci pw
×
×
 • Create New...