Jump to content
Dogomania

Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.


monika083

Recommended Posts

[quote name='Figunia']Trzymam kciuki za złapanie Myszki-uciekinierki!

I przy okazji mam pytanie: czy któraś z Cioć zna kogoś, kto mogłby przeprowadzić wizytę PA w okolicach Strzelina.

Pyta o to Malwa i zapewne napisze tu niebawem Sama i poda więcej szczegółów.[/QUOTE]

Witam,

wszystko sie zgadza, rozesłałam wczoraj zapytanie kto z Wrocławia lub okolic Wrocławia mógłby zrobić wizytę PA dla suni, która jest w hoteliku pod Krakowem. Mam odpowiedź pozytywną od 2 osób.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maryna']Przepraszam,że się wcinam,ale znowu mamy [B]10 kuponów na szczepienie we Wrocławiu[/B]-dochód w całości przeznaczony na dogi niemieckie pod opieką SDA
zapraszam-
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/252817-Kupony-na-szczepienie-we-Wrocławiu-II-edycja-SDA-do-05-06-do-20g"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...o-05-06-do-20g[/URL][/QUOTE]Kupony są ważne do końca roku. A cena bardzo atrakcyjna :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szira'][IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1.0-9/1982001_371082306364659_6221309695212172024_n.jpg[/IMG]



uwaga osoby mieszkające na Kozanowie, ewentualnie Pilczyce, nasza Myszka ponoć wczoraj wieczorem była widziana na ul. Modrej,
rozglądajcie się i jeżeli ktoś ją widział proszę o info
tutaj namiary [url]https://www.facebook.com/events/526476817463616/530781130366518/?comment_id=530803590364272&notif_t=event_mall_reply[/url]

Link to comment
Share on other sites

Tydzień temu trafił do schroniska szczeniak, 5 mc, owczarka niemieckiego, sama skóra i kości. Pies w wyniku zaniedbania ma oczywiście problemy z ruchem, tylnymi łapami nie przebiera tylko skacze jak zając,przednie nie lepiej - nie chodzi na palcach, tylko staje prawie na całej dłoni. W schronisku jak to w schronisku - stwierdzono znaczne braki, niedożywienie. Na razie pies jest"niewidoczny dla odwiedzających, bo siedzi w izolatce, ale jak pojawi się na stronie bądź trafi na boksy to pewnie się na niego rzucą. Pies nie może trafić gdzie bądź,potrzebuje przede wszystkim porządnej diagnostyki a następnie domu który zadba, żeby jak najbardziej zniwelować skutki zaniedbania, żeby pies mógł w przyszłości normalnie funkcjonowac. Zdj nie ma na chwilę obecną (nawet w telefonie aparat się zepsuł:angryy:) Jakby ktoś znał jakiegoś miłośnika owczarków to proszę dać znać. Szczeniak został znaleziony, nie wiem skąd uciekł,ale oprócz zaniedbania fizycznego ma braki również w wychowaniu - nie wie że spacer jest od siku, trawa dla niego to coś dziwnego. Zresztą wszystko jest dla niego dziwne, ale bardziej w negatywnym znaczeniu. Jak na 5 mc jest bardzo smutnym psem, zero chęci zabawy, biegania:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brzośka']A ja na skarpetę owczarkową, może ktoś tam będzie miał jakiś pomysł :([/QUOTE]

Dziękuje:loveu:W schronisku ubyło teraz jednego lekarza i o dodatkowe badania się nie doprosi, a najważniejsze to chyba to żeby trafił w dobre ręcę w takim stanie.

Link to comment
Share on other sites

[h=1][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/253143-S%C5%82oiki-s%C5%82oiki-s%C5%82oiki-%21%21%21oddam-za-koszt-przesy%C5%82ki"]Słoiki, słoiki , słoiki !!!oddam za koszt przesyłki lub do osobistego odbioru we Wrocławiu[/URL][/SIZE].[/h]

Link to comment
Share on other sites

Hej, poszukuję dobrej duszyczki, która podjęła by się zrobienia bazarku/ów z dostarczonych fantów... Są to: ciuszki (dużo, różne), rzeczy domowe (porcelana, art kuchenne i wsio inne), książki.... ja niestety nie wyrabiam, zarówno czasowo jak i technicznie. :oops: A w klinice jest znów 1500 zł zadłużenia, plus bieżące wydatki na tymczasowiczów mnie pożerają :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Hej, poszukuję dobrej duszyczki, która podjęła by się zrobienia bazarku/ów z dostarczonych fantów... Są to: ciuszki (dużo, różne), rzeczy domowe (porcelana, art kuchenne i wsio inne), książki.... ja niestety nie wyrabiam, zarówno czasowo jak i technicznie. :oops: A w klinice jest znów 1500 zł zadłużenia, plus bieżące wydatki na tymczasowiczów mnie pożerają :-([/QUOTE]
poproszę ciotkę marudę, może Ona da radę??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']Na teraz nie dam rady przyjąć fantów :shake: - szykuję się do remontu i rozpaczliwie usiłuję pozbyć się tego co mam po kątach. Mogłabym jedynie taki ze zdjęć zrobić.[/QUOTE]


Marudku, dziękuję za odp. tutaj:) nie przejmuj się, po remoncie zwalimy Ci góry fantów:)

a tak dalej szukamy:)

Link to comment
Share on other sites

Wklejam prośbę , która otrzymałam na FB
[COLOR=#3E454C][FONT=Helvetica]Dobry wieczór,poszukuję osoby z Wrocławia, która mogłaby udzielić kilku rad rodzinie, która adoptowała z buskiego schroniska małą suczkę. Suczka w domu jest idealna, ale ma ogromne opory przed wychodzeniem na spacery, kładzie się na sam widok smyczy. Rady telefoniczne nie pomagają, a wizyta behawiorysty w tym momencie nie wchodzi w grę z powodów finansowych. Czy mogłaby Pani pomóc lub zna taką osobę? Nawet behawiorystę, ale niedrogiego? Będę wdzięczna za pomoc, pozdrawiam, Monika[/FONT][/COLOR]

Czy ktoś mógłby pomóc???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']Wklejam prośbę , która otrzymałam na FB
[COLOR=#3E454C][FONT=Helvetica]Dobry wieczór,poszukuję osoby z Wrocławia, która mogłaby udzielić kilku rad rodzinie, która adoptowała z buskiego schroniska małą suczkę. Suczka w domu jest idealna, ale ma ogromne opory przed wychodzeniem na spacery, kładzie się na sam widok smyczy. Rady telefoniczne nie pomagają, a wizyta behawiorysty w tym momencie nie wchodzi w grę z powodów finansowych. Czy mogłaby Pani pomóc lub zna taką osobę? Nawet behawiorystę, ale niedrogiego? Będę wdzięczna za pomoc, pozdrawiam, Monika[/FONT][/COLOR]

Czy ktoś mógłby pomóc???[/QUOTE]

[quote name='LILUtosi']Moźe do Fundacji 2plus4. Oni szkolą schroniskowe we wrocławiu i spotykają się na sesję.[/QUOTE]
ja też u nich szukałam pomocy po wyadoptowaniu Masaja z pszczyńskiego punktu przetrzymań, to Pan chciał nam pomóc, jednak jest to odpłatne;
i z tego co było 2 lata temu, to trzeba było z psem jeździć do miejsca gdzie szkolą psy, jeśli dobrze pamiętam to na klecinie, a tam trudno się dostać bez auta; ale to było tak jak pisałam 2 lata temu;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...