Jump to content
Dogomania

Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.


monika083

Recommended Posts

jutro muszę z nimi porozmawiać,
bo tak naprawdę to oni mi powiedzieli, że porozwieszali, ale ja tam żadnego ogłoszenia nie widziałam, a psiarzy jest tam dużo i może zwróciliby uwagę, ale muszą wiedzieć jak ona wygląda,
jeszcze będzie prośba na fb żeby powywieszać



[quote name='Poker']Niestety nie mam teraz czasu.A może tych "właścicieli" trochę przymusić do rozdawania i wywieszania ulotek.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wkrótce (najprawdopodobniej w niedzielę) jadę z Belgym pod Częstochowę. Mogę coś przewieźć.
Poza tym gdyby ktoś miał jakieś dary dla hoteliku Tymczasik, gdzie mieszkają już Oluś i Ramzes, to chętnie je przyjmę (np. koce, smycze, miski).

Link to comment
Share on other sites

A może ktoś ma pomysł na domek dla takiej pannicy?
Tż znalazł ją 3 dni temu na naszej klatce schodowej, bez obroży czy szelek. Mieliśmy nadzieję, że komuś zwiała, szukaliśmy jej właściciela.
Dziś podczas spaceru z moją mamą (mała na razie jest u moich rodziców) bardzo się ożywiła na widok dwóch nastolatków, więc mama ich zaczepiła. Okazało się, że znają suczkę, wg informacji od nich uzyskanych mieszkała na wsi koło Oleśnicy, jej pan zmarł jakiś rok temu i od tego czasu jest bezdomna. Trochę trudno mi w to uwierzyć, bo jest czysta, nie zapchlona... No ale najwyraźniej ją znają, więc pewnie to prawda.
Nasza wetka wczoraj oceniła ją na około rok, chłopcy twierdzą, że ma 3 lata.

W każdym razie jest bardzo spokojna, łagodna i miła, dlatego pomimo młodego wieku nadaje się dla starszej osoby :)
Sięga mniej więcej do kolan, waży 12,5 kg.

Szukamy jej domu, bo na stałe u rodziców niestety zostać nie może :(
Aha, mogę ją wysterylizować na własny koszt przed oddaniem nowym właścicielom.



[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-_BFqwV34BXU/UyHoFYj1jYI/AAAAAAAAAYk/kIPPi2nsN8Q/w964-h642-no/Desktop.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02']Czy macie mala, starsza sunke do adopcji we Wroclawiu, taka do 5kg? Mam dobry sprawdzony domek dla takiej suni w Legnicy.[/QUOTE]
Ja szukam domu dla suczki mojej mamy - mama niestety nie umie już zająć się nią, jak też sobą, a moje szatany są za wielkie i ona się ich boi :(
Myszka waży ok. 8 kg.
[url]http://tablica.pl/oferta/oddam-mala-suczke-w-srednim-wieku-CID103-ID4zN2Z.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zosia123']Ja szukam domu dla suczki mojej mamy - mama niestety nie umie już zająć się nią, jak też sobą, a moje szatany są za wielkie i ona się ich boi :(
Myszka waży ok. 8 kg.
[URL]http://tablica.pl/oferta/oddam-mala-suczke-w-srednim-wieku-CID103-ID4zN2Z.html[/URL][/QUOTE]

Niestety ta Pani jest po operacji serca i sunia musi byc naprawde mikro zeby Pani sobie z nia dala rade. :sad:

Link to comment
Share on other sites

Czy któraś z Was lub Waszych znajomych nie chciałaby chomika? Chomiczek młody, do oddania z całym osprzętem - dużą klatką, kulą do biegania itd. Znajoma kuzyna dostała na urodziny od znajomych. Oczywiście go nie chciała. Chomik jest męczony i kuzynowi serce się kraje, jak patrzy jak jest traktowany :( Chomik jest biało rudy - więc chyba syryjski.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Czy któraś z Was lub Waszych znajomych nie chciałaby chomika? Chomiczek młody, do oddania z całym osprzętem - dużą klatką, kulą do biegania itd. Znajoma kuzyna dostała na urodziny od znajomych. Oczywiście go nie chciała. Chomik jest męczony i kuzynowi serce się kraje, jak patrzy jak jest traktowany :( Chomik jest biało rudy - więc chyba syryjski.[/QUOTE]
Zapytam sąsiadki - jej wnuczka kocha zwierzęta, tzn. naprawdę kocha.

Link to comment
Share on other sites

Kopiuję z wątku: PODARUJE: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251909[/url][quote name='nicky71']Witam
Do oddania po mojej kochanej Bokserce kilka rzeczy, może komuś się przydadzą do DT lub np. hoteliku dla potrzebujących psiaków.

- Legowisko a’la ponton (ok. 110 cm/80cm) - stan dobry - byłam przed wymianą dywanu i legowiska, nie zdążyłam. Tak więc legowisko jak dla mnie było już powoli do wymiany, ale jeszcze może komuś posłużyć (mogę wysłać zdjęcie)

- Koce - 1 duży z mikrofibry ok. 200cm/150cm
3 małe (chyba z akrylu - dziecięce, ale grubsze, więc fajnie służyły psiakowi - ok. 100cm/70cm)

- poduszka, zwyczajna z pierza

- 5 misek (4 plastikowe, 1 metalowa)

- zabawki gumowe w dobrym lub bardzo dobrym stanie ok. 10 szt (głownie piłki), bardziej zniszczone wyrzuciłam

- szczotka gumowa do wyczesywania (jakby rękawica)

- ubranko dla boksera na zimę z kapturem (dla drobnego boksera-moja miała szeroką klatę i ważyła ponad 30 kg i się nie mieściła)

- worki na psie nieczystości (ok. 50 szt)

- Furosemidium - 14 tabl.

- Theovent 300 - 38tabl.

- Krople na sierść Laveta Super Beaphar ponad ¾ buteleczki (butelka 50ml)

- pół opakowania BB& Revovery Balance (zostało ok. 60 g ze 100g)

- pół albo niecałe pół opakowania kropli do oczu i uszu Dicortineff (opak. 5ml)

- pół opakowania proszku Ipakitne – na wspomaganie funkcji nerek w przypadku ich chronicznej niewydolności (opakowanie 150 g, zostalo ok. 80g)

- 6 kurzych łapek suszonych

- szelki regulowane i smycz (czerwono czarne w stanie dobrym)

- długa smycz treningowa chyba coś ok. 25 m o ile pamiętam

Wszystko do odebrania we Wrocławiu.
Pozdrawiam[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']Czytałam na wątku , że już Lilu przejmie te rzeczy[/QUOTE]

[quote name='LILUtosi']Ale jesli potrzebne ipaktine to oczywiście do odstąpienia. Kiku coś jeszcze potrzebujesz dla staruszków?[/QUOTE]

aaa....
no leki w sumie wszystkie by nam sie przydały i woreczki na kupy (jeżeli nie używasz sama, w sumie ciekawa jestem jaki masz system na kupy bo ja zbieram do małych woreczków),
to jesli możesz to odłóż gdzieś na boczku... pewnie wcześniej czy później jakaś wrocławska Ciotka będzie i u Ciebie i u mnie...

Link to comment
Share on other sites

no i zapraszam na bazarek dla wrocławskich sierotek

[FONT=fixedsys][SIZE=5][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251865-dziewczy%C5%84ski-dla-Olego-Ramzia-i-kot%C3%B3w-do-03-04-do-21-00"][COLOR=#ff0000]http://www.dogomania.pl/forum/thread...03-04-do-21-00[/COLOR][/URL][/B][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...