Jump to content
Dogomania

Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.


monika083

Recommended Posts

[quote name='kikou']aaa....
no leki w sumie wszystkie by nam sie przydały i woreczki na kupy (jeżeli nie używasz sama, w sumie ciekawa jestem jaki masz system na kupy bo ja zbieram do małych woreczków),
to jesli możesz to odłóż gdzieś na boczku... pewnie wcześniej czy później jakaś wrocławska Ciotka będzie i u Ciebie i u mnie...[/QUOTE]

Ja woreczków nie używam bo to folia. Kupiłam dwie szufelki do węgla, jedną mniejszą drugą większą. Jedną popycham gówienka na drugą. Jak się zapełni większa wrzucam do worka po karmie i po kłopocie. Na razie nie dostałam odpowiedzi z nr telefonu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LILUtosi']Kupiłam dwie szufelki do węgla, jedną mniejszą drugą większą. Jedną popycham gówienka na drugą. Jak się zapełni większa wrzucam do worka po karmie i po kłopocie.[/QUOTE]
Dokładnie taki sam system opracowałam u siebie na ogrodzie :) Mimo, że mam tylko 2 podopiecznych to wszyscy wiedzą, że rozmiar coopy jest wprost proporcjonalny do wielkości psa, więc "troszkę" tego jest i inny system jest kompletnie nie ergonomiczny, ani ekonomiczny ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Jak moje się skupią na ogródku to po propstu na szufelkę albo papierem toaletowym zbieram i do klopa siup.[/QUOTE]
Z okazji posiadania szamba zamiast kanalizacji taki obrót sprawy nie wchodzi w grę przy tak wysokich opłatach za jego wywóz. Co innego śmieci, gdzie opłata jest stała.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-D4YhDqWEP1c/Uy7qkDsGtBI/AAAAAAAAGRI/wYjtuGk3el4/w572-h559-no/dziczek.jpg[/IMG]

dzisiaj w schronisku przesiedziałam trochę z takim oto strasznie wystraszonym, wycofanym psiakiem,
[url]http://schronisko.in/s14614/[/url]
jest to jeden z piątki piesków oddanych, chyba po jakiejś starszej osobie, ale nie wiem dokładnie, wszystkie były wylęknione i prawie dzikie, 4 suczki już w domach, a w schronisku został tylko taki mały wystraszony chłopaczek,
to jest jeden wielki strach, ucieka, do człowieka nie podejdzie, parówki bał się zjeść,
to taki pies, którego nikt z ulicy nie weźmie, a gdyby ktoś się połakomił, ponieważ jest jednym z niewielu tak młodych psiaków, to może nawiać już na początki i wtedy będzie dla niego jeszcze gorzej,
szukamy domu tymczasowego, który popracowałby z chłopaczkiem,
mały ładny
a w schronisku pewnie ugrzęźnie,
poza tym jak ludzie chodzą po boksach i te wszystkie psiaki szczekają to dla niego dodatkowa trauma:(

Link to comment
Share on other sites

Piękny jest i w spokojnym domku by się oswoił i otworzył. Aż żałuję, że zostałam jeszcze ze szczeniakami, aż pięcioma, bo bez wahania bym go wzięła na bdt (choć to nie sznaucer). Różne strachulce u nas dochodziły do formy i teraz wylegują się na kanapach w nowych domkach. Jakby jeszcze był, jak wyjadą moje szczeniory, to się zgłoszę (ale mam nadzieję, że wcześniej znajdzie kogoś odpowiedniego).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marako']Piękny jest i w spokojnym domku by się oswoił i otworzył. Aż żałuję, że zostałam jeszcze ze szczeniakami, aż pięcioma, bo bez wahania bym go wzięła na bdt [B](choć to nie sznaucer)[/B]. Różne strachulce u nas dochodziły do formy i teraz wylegują się na kanapach w nowych domkach. Jakby jeszcze był, jak wyjadą moje szczeniory, to się zgłoszę (ale mam nadzieję, że wcześniej znajdzie kogoś odpowiedniego).[/QUOTE]

Kilka ruchów maszynką i nożyczkami i będzie zaraz sznaucer:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Jaki biedny.marako, oddawaj te szczylki szybciorem.[/QUOTE]
Niestety nie jest to takie proste... Też chętnie już bym je wyprawiła w świat, bo wyrosły i zaczęły trochę broić (wszystkie listwy przypodłogowe odpruły, pogryzły parę rzeczy - małe rozbójniki).

Link to comment
Share on other sites

Hej, a może ma któraś z Was pod opieką psa, który ma problemy urologiczne? A dokładniej mam do oddania karmę Royal Canin Urinary S/O czyli zalecana przy bakteryjnym zapaleniu pęcherza moczowego, pomaga w rozpuszczaniu kamieni struwitowych, zapobiega ich powstawaniu, a także redukuje możliwość pojawienia się kamieni szczawianowo - wapniowych. Z worka 14 kg ubyło może ze 2, max 3. Trzymam ją w wielkiej puszce (wiadrze) BRITa, więc może iść razem z puchą, baaaardzo użyteczna. Mogłabym dorzucić to do hoteliku LILUtosi, jeśli by chciała, ale może jest ktoś tutaj, kto ma psa, akurat z takimi problemami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Bardzo by się przydało takie jedzenie dla Borysa..... (mój tymczas, ma już prawie 17 lat i niestety nawraca mu zapalenie pęcherza), tylko niestety w tej chwili nie mam transportu- auto padło :([/QUOTE]

Ulv Ty masz rzut kamieniem do nicky
- okolice dworca, można w reklamówkę, plecaczek i spacerek ;-)

Link to comment
Share on other sites

Poszukiwana osoba do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej we Wrocławiu przy ul. Barlickiego dla małej suczki z [URL=http://www.dogomania.pl/forum/threads/247960-SZURKA-maleńka-dziewuszka-do-adopcji]tego wątku[/url]
Proszę się kontaktować z matką założycielką - Romką.

Link to comment
Share on other sites

Wrocławianki kochane potrzebuję pomocy - informacji - moja Luna ma prawdopodobnie guz w obrębie krtani/podniebienia miękkiego - muszę jej zrobić bronchoskopię - znacie Dra Kubiaka? Czy ktoś się orientuje czy jak będzie ipes znieczulony do badania i okaże się, że jest tam coś co trzeba i co da się usunąc to jest opcja zrobienia od razu operacji? czy tam się długo czeka na badanie? jak nie chcecie zasmiecać tu to proszę o info na pw lub [email][email protected][/email] - błagam :modla:

Link to comment
Share on other sites

Nie znam dr Kubiaka, nie słyszałam o nim. A gdzie on pracuje?
Śmiało pisz tutaj, po to ten wątek jest .
Tu jest link do informacji o jego gabinecie.Ma dobre opinie w necie. Musisz z nim wszystko obgadać wcześniej,
[url]http://www.weterynarz-akacjowa.pl/[/url]

Edited by Poker
Link to comment
Share on other sites

no też to znalazłam i przeczytałam, wtedy nawet byłam na tym wątku :) ale miałam nadzieję, że ktoś tu ma jakieś świeższe info jeszcze :) rozważałam jeszcze to badanie w Myślenicach w Theriosie albo w Orzeszu u Teodorowskich ale chyba jednak zostanę przy pierwszej opcji czyli Wrocław mimo, że najdalej mam

Link to comment
Share on other sites

I ja zapraszam, choć mieszkam aż 25 km od weterynarii. W zasadzie byłaby to okazja do zapoznania z aktualnym naszym inwentarzem, byłoby mi baaardzo milo, gdybyś zahaczyła o nas, na dowolny okres czasu. Mój syn teraz jest u nas w domu przez czas jakiś i jestem w miarę dyspozycyjna, bo nie muszę z pracy gonić z wywalonym językiem do zwierzyńca.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...