Jump to content
Dogomania

Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)


Saththa

Recommended Posts

Śmiechu było jak byliśmy na wczasach w Turcji w lecie. Poznaliśmy tam ludzi - wieczorem siadamy ja palę (umiarkowanie) i pije wódeczkę, reszta też a on zieloną herbatkę ...
A raz holował mnie do pokoju ha ha.
Najważniejsze, że wiesz co dolega pisiundlowi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaG']... I do końca życia zero wódeczki, bigosu, golonki itp. Dietka non stop.(...)
Jak widzisz u ludzi leczenie podobnie wygląda.[/QUOTE]
w takim wypadku to czas na zejscie, no chyba ze jeszcze na zoneczce mozna sobie odbic :cool3: :evil_lol:
Zdrowia dla Tazzika, co Go nie zabije ... (wiadomo)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaG']Śmiechu było jak byliśmy na wczasach w Turcji w lecie. Poznaliśmy tam ludzi - wieczorem siadamy ja palę (umiarkowanie) i pije wódeczkę, reszta też a on zieloną herbatkę ...
A raz holował mnie do pokoju ha ha.
Najważniejsze, że wiesz co dolega pisiundlowi :)[/QUOTE]

Nooooo przykładny mąż :) aż strach się bać:lol:


[quote name='Erhan']w takim wypadku to czas na zejscie, no chyba ze jeszcze na zoneczce mozna sobie odbic :cool3: :evil_lol:
Zdrowia dla Tazzika, co Go nie zabije ... (wiadomo)[/QUOTE]

nie dziękujemy:P
[quote name='Fides79']o dobrze, że wiadomo co Tazzowi, nie dobrze, że w ogóle chory
a moze on też wyje dla tego że boli[/QUOTE]

nie mam pojęcia w sumie czy go nadal boli skoro nie niszczy....
[quote name='zerduszko']Pijaństwo straszne wśród zwierzów się szerzy. Mój już drugi ma problemy z wątrobą :shake: Opijają mnie nieroby.

Dla Tazza zdrówka.[/QUOTE]

Tazz watroba na 102!

Dzieki;) i z drowia równiez kurde

Link to comment
Share on other sites

no i najważniejsze, że wątroba git!

[quote name='"AnkaG"'] ... I do końca życia zero wódeczki, bigosu, golonki itp. Dietka non stop.(...)
Jak widzisz u ludzi leczenie podobnie wygląda. [/QUOTE]

jednakowoż wydaje mi się, że weterynarze raczej rzadko zalejacją odstawienie bigosiku i wódeczki przy problemach z trzustką :evil_lol:

Ty, Sandra, ale 4 godziny bez przerwy?!?! ... niezły jest!...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jambi']

Ty, Sandra, ale 4 godziny bez przerwy?!?! ... niezły jest!...[/QUOTE]

nie no z przerwami... ale krótkimi
[quote name='wilczy zew'][B]Serduszko[/B] dobrze pisze o pijaństwie źwierza,bo trzustka to też od ankoholu,to Ty zerknij czy Tazzik nie wypija zapasów jak jesteś w pracy :p[/QUOTE]

nie wypija;)


wszak dzis mi sie potwierdziło ze kapiele w szmponie nie działają dobrze... bo mocno po nich lizał łapy wiec odstawilismy ... a dzis masakra w domu po powrocie kurde.

Link to comment
Share on other sites

Najważniejsze, że wątroba w porządku. :)
Może mądrzejsi niż ja coś podpowiedzą jak masz popracować z Tazziem, bo na pewno stres nie służy trzustce i pewnie by warto w miarę możliwości się zająć tym jego lękiem.
A zielona herbata jest okropna - zdecydowanie wolę mężowskie naleweczki. ;)

Link to comment
Share on other sites

znaczy czekaj, on Ci nieszczy w domu bo? ... sie nudzi? ... boli go? ... lęk separacyjny? ... wybaczcie bo ja sie juz pogubiłam troszke :oops:
niszczy to co znajdzie? to może spróbuj przekierowac te jego zapędy niszczycielskie na obiekty "niegroźne" ?
Aronowi dobrze robiły pozostawione ilościami hurtowymi plastikowe butelki, kości (no ale Tobie nie polecam bo pamiętam że Tazzik sie kiedyś zadławił i Ty mu ją wyciągałaś), ogromniaste węzły do ciamkania ze starych jeansów, pluszaki - no on sobie tym czas zapełniał :) ale fakt, Aron akurat nigdy nie miał zbytnich zapędów niszczycielskich, no i dziewczynki były do towarzystwa.
No ale żeby nie było, że taka chodząca doskonałość... on za to wył...

Link to comment
Share on other sites

tj ja stawiam na dyskomfort fizyczny i odreagowanie. nadal twierdze ze on tym daje mi znac ze cos jest nie tak... a wrócił świąd łap spowodowany szamponem który pomóc miał :roll:

Tazz kości nie mzoe bo ma zakaz smaków jakichkolwiek, tylko karma i tablety :)

a zabawki ma porozrzucane... moze mu butelki pozostawiam bo lubi...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...