Jump to content
Dogomania

Margi

Members
 • Content Count

  6,956
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

44 Excellent

3 Followers

About Margi

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Wrocław

Recent Profile Visitors

1,493 profile views
 1. Jak nic nie napisałaś to nikogo nie było,ale są tacy co pilnują co u Was nowego.
 2. Kate to faktycznie masz zmartwienie.Tą listwę trzeba usunąć.Nie ma na co czekać.Mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze.
 3. O matko,znowu seria nieszczęść. Monika bardzo Ci współczuję.Jesteś bardzo dzielna. Ja sama po przeczytaniu o śmierci Piździ nie mogłam sobie znaleźć miejsca.To był szok.Przecież dopiero ją widziałam i czuła się dobrze a tu taka wiadomość.Wydawało się,że Furia będzie zawsze. Mam nadzieję że Fredzio da radę i nerki ruszą.
 4. Ja też jestem obecna.Wprawdzie rzadko piszę ale czytam wszystko. Byłam na majówce.Było super fajnie.Psy wszystkie grzeczne.Nawet jednego spięcia nie było.My na luzie.Psiaki chodziły swobodnie tylko Max na smyczy.Szkoda że ta krótko było. AnkaG cudne to zdjęcie rodzinne.
 5. Moja Figa też w samochodzie szczeka.Znawcy mówią,że ją za bardzo rozpieściłam. Fajnie,że Karimek właściwie zdrowy chłopak.Z lambliami rozprawicie się raz dwa.
 6. Fajny ten Rutek.Wygląda na takiego miękkiego i przytulaśnego.Może za jakiś czas się ogarnie i będzie psem idealnym.
 7. Leśnickie Centrum Weterynaryjne dr Sylwia Miśków. Jak dla mnie mądra p.weterynarz.Można z nią podyskutować na temat narkozy.
 8. Przesadzasz Tazzio to bardzo fajny psiak. Życzę Wam kolejnych długich i szczęśliwych lat.
×
×
 • Create New...