Jump to content
Dogomania

Erhan

Members
 • Content Count

  508
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

22 Excellent

About Erhan

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Gdańsk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cicho tu, Pysia jeszcze śpi snem zimowym, czekamy aż przyjdzie wiosna 3:)
 2. Popluć i wytrzeć, to trochę mało na brudne nogi, - trzeba umyć i nie ma że boli :v
 3. Pysia, zamknij całe towarzystwo razem, w najmniejszym pokoju i nie wypuszczaj dopóki się nie przyzwyczają 3:)
 4. Psina jednego właściciela, którego sobie sama znajduje :D Czyli zupełnie nieadopcyjna, będziesz miała na zawsze, taka Ruda II 3:)
 5. No, tak aniołki :D Blondi, w epoce FB i maps.google nikt się nie ukryje, wystarczy spojrzeć na aniołki i już Cię widać 3:) wyłaź zza krzaka 3:) Huśtawka, jałowce, murek z trzema latarniami na słupkach :D
 6. Blondi do Ciebie to nawet z adresem żaden pies w krawacie nie trafi, bo go czarne diabły wystraszą 3:)
 7. Albo odwrotnie 3:) :D Miałem ochotę napisać jeszcze o tym punkcie przetrzymań u "weteryniarza" i łapce, ale w regulaminie jak byk napisane: "a) Zabrania się pisania postów o treści: - obraźliwej - niecenzuralnej...", więc się powstrzymam.
 8. Ostrożnie, ale się bawi. Raczej stara się nie włazić gdy jest większe zamieszanie, bo parę razy go dziewczyny podeptały 3:)
 9. Dla zainteresowanych, co słychać u "Waszkowych sznupów" zabranych do Gdańska uprzejmie donoszę, że stado pomimo różnic rozmiarów zgrało się idealnie. Na spacerach łażą i bawią się razem, w domu jedzą razem (trochę to kłopotliwe, bo ciężko upilnować, które ile zjadło), a śpią osobno tj. Tofik w naszym łóżku, Tonia koło łóżka, a Sonia w przedpokoju (albo odwrotnie). Zdrowie wszystkim dopisuje. Tonia przybiera na wadze - czuję po żebrach, bo jeszcze jej nie ważyłem (Tofik chyba też). Cała trójka wniosła do domu dużo radości i wnosi na bieżąco sporo piachu /błota, a Tonia czasami jeszcze trochę smrodu, bo zdarza się jej wytarzać w jakiejś łąkowej perfumie/ odżywce do sierści 3:) (dziś też musiałem ją wyprać). Tofik ex Juruś Tonia ex Venus z Tofikiem Każdy kij ma dwa końce, czyli Sonia i Tonia obrabiają badyla ;) Przy brzózce w wigilię miesięcznicy 3:) Ganianko ;)
 10. Lazur, jak znajdzie dobry dom, będzie się uśmiechał drugą stroną - znaczy paszczą ;) Jak ogon całkiem bezwładny i bez czucia, to chyba spokojnie można odjąć, nie będzie jedynym sznupowatym bez ogona, a i z czystością tego "elementa", szczególnie w przypadkach "biegunkowych", nie będzie problemów ;) Monika, chyba Ci przybyło 3:) U nas niedługo będziemy świętować pierwszą "miesięcznicę" - może jakąś manifestację zorganizujemy :D
×
×
 • Create New...