Jump to content
Dogomania

Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)


Saththa

Recommended Posts

[quote name='malawaszka']ale wył tak auuuu auuuuuu ? głupie wyjce no... ale wyje zawsze czy teraz bo chory?[/QUOTE]

i wył tak auuuuuuuuuuuuuu i skowyczał i piszczał... cholera go wie... sasiadka tylk orazkiedys m ipwoiedziała ze wyje ale wtedy własnie chory był nie wiemmmm


[quote name='AnkaG']No cztery godziny to niezły śpiewak ...[/QUOTE]

Głupi nooooo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']o jasny gwint, 4 godziny :crazyeye:[/QUOTE]

tez tak myslę... musze na spokojnie przeanalizować pozostałe bo moze nie trafiłam w okresy jak wył ehhh
[quote name='zerduszko']Lepsze 4 niż 8 :shake: No to się dziwisz, ze dywanik zeżarł? Biduś :shake:[/QUOTE]

nie rozumiem tego o dywaniku teraz hmmm

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaG']A co z wynikami?[/QUOTE]

nie wieeeeeeem :( tj wiem, ze są juz czekam na telefon od weta. jak dzwoniłam po 15 to mi powiedzili ze doktor ma pacjetów i ze zadzwoni... to czekam...

wysiwiałabym normalnie... gdyby nie to ze już włosy sobie powyrywałam...

wet do 21 czynny jak nic o 20.45 zadzwonie bo nie wyrobie ehhh

Link to comment
Share on other sites

potwierdziło sie zapalenie trzustki, nieostre bo nie ma objawów w tej chwili. i dalej lecimy tak jak lecieliśmy antybiotyk, kreon i tak dalej.


zerduszko. Tazzman tak konkretnie zaczał niszczy tylk oprzy chorobie. dwa razy. co m itak zdemolował. teraz "tylko" wyje heh

Link to comment
Share on other sites

O a tak w temacie trzustki. Mój Tz miał w czerwcu (na statku, helikopterem go do szpitala w Belgii zabrali) atak ostrego zapalenia trzustki. Objawy - masakryczny ból brzucha. Nigdy nic go tak nie bolało, wył z bólu. A zjadł zimne schabowe, tłuste kotlety nie wódeczka ...
Może Tazz miał tez tego typu atak i z bólu pogryzł rzeczy.

Link to comment
Share on other sites

No coś ty, bez leków by nie przeszło. Mój TZ leczenie podobne - najpierw morfina w Belgii, po powrocie po 3 dniach szpital na Unii. Antybiotyk, leki wspomagające pracę trzustki. I do końca życia zero wódeczki, bigosu, golonki itp. Dietka non stop.
Jak widzisz u ludzi leczenie podobnie wygląda.
Ty masz trzustkowca na czterech nóżkach a ja na dwóch...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...