Jump to content
Dogomania

Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)


Saththa

Recommended Posts

[quote name='FredziaFredzia']Trzymam kciuki, żeby było okej! My też karmimy Hill'sem cały czas, ale u/d.[/QUOTE]

dzieki

[quote name='WATACHA']Ojej mam nadzieję, że to tylko chwilowa sprawa.[/QUOTE]

Ja tez.

narazie czekamy na usg jutro i we wtorek konsulatcje i zobaczymy co wyjdzie heh

Link to comment
Share on other sites

Tazzman wymiotował w ciągu dnia żółcią, czasami po pare razy. Zanikał mu apetyt nie chciał jeść, albo jadł i od razu zwracał. Na to wet polecał dodawać mu do karmy siemie lniane parzyc- nie powiem pomagało.

Bardzo mocno wylizywał przednie łapy po samą górę jak mocno był w stanie sięgnąc i się wygiąć to tak lizał. Jak wracałam z pracy łapy były całe mokre a sierśc posklejana. Naprawde molestował te łapy jaks zalony myślałam ze moze alegria skorna jakaś heh, jak mu łap nie pozwalałam lizac to lizał mi rękę, stopę podłoge legowisko...

częste "brzydkie kupy" zółte takie, lekkie biegunki

no i niszczenie... widziałaś co mi z przedpokojem zrobił. a on nigdy nie niszczył - "pokazywał" ze cos jest nie tak.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']Przecież biegunka nie zawsze wskazuje na trzustkę, więc nie obwiniaj siebie, że nie rozpoznałaś;-)[/QUOTE]

Raczej o kolor mi chodzi. Bo ja to nawet nie wiedziałam ze zolta to na trzustke wskazuje.


Ale dzis moze bedzie przeprawa...

Bo Tazz nie bardzo mężczyzn lubi... a Pan od USG to Facet :mdleje: ale ejstesmy dorbej mysli bo to my wchdozimy do pomieszczenia gdzie jest Pan a nie odwrotnie;)

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że już wiadomo co się dzieje i można odpowiednio działać. Dobrze będzie, cierpliwości tylko trochę trzeba.
Hi,hi teraz to ja mogę sobie z Tazziem łapę podać - przeszłam kiedyś OZT jako powikłanie po operacji i niefajnie było, a teraz - schabowy z kapustom żrem. :)
O której to USG?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saththa'] Bo ja to nawet nie wiedziałam ze zolta to na trzustke wskazuje. [/QUOTE]

żółty kolor wskazuje na niestrawiony tłuszcz lub jego nadmiar w diecie a chora trzustka nie dostarcza enzymów trawiennych

[COLOR=#a9a9a9]też mam kłopoty z trzustką[/COLOR]

Tazzik bądź grzeczny podczas badania!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']lepiej to raz, a dwa do roboty trzeba się brać... a nie tylko pieski i pieski...[/QUOTE]

[quote name='Saththa']a szkoda kurde, nie?:)
[/QUOTE]

Wiecie co, ja tak mam akurat- w jednej robocie pieski, w drugiej robocie pieski, w domu własne pieski i tak naprawdę to czasem można mieć wszelkich piesków serdecznie dość ;)

Trzymam za usg ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...