Jump to content
Dogomania

Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)


Saththa

Recommended Posts

[quote name='Tekla64']szalenstwo na maksa hihihi milej zabawy


my tubylcy w strone Kostrzyna teraz w ogole sie nie ruszamy hihihi a sznury samaochodow alal wszytskimi drogami
autostopowicze woodstokowe stoja na kazdym kroku[/QUOTE]

Juz za jakies 12h tam bede :multi::)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tekla64']ponoc burmistrz na dzis zapowiedzial korki dojazdowe do 3 godzin i jakis parkin z ktorego autobusem beda dowozeni ludziska
moi goscie wczoraj dojezdzali 2 godziny[/QUOTE]

Nic mi nie zepsuje humoru ;)
[quote name='justyska2']woodstock! zazdroszczę
miałam być, było już tak blisko, zaczynałam się powoli pakować i wyszło, że nie wyszło i siedzę w domu :(
ale w przyszłym roku muszę się postarać i tam pojechać :D[/QUOTE]
No to trochu przykro w sumie...:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FredziaFredzia']Jedziesz na cały weekend? U mnie znajomi wybierają się w sumie tylko na prodigy. ;)[/QUOTE]

Tam już zabawa od wczoraj;) Jade dziś wracam w niedziele;) Kocham Woodstock;)
[quote name='WATACHA']Miłej zabawy[/QUOTE]

Nie dziękuję :loveu::)

Link to comment
Share on other sites

a ja nigdy nie byłam, nie znoszę tłumów, ale chciałabym tam być :lol: na koncertach potrafie sie wyłączyć, kocham tą atmosferę, wtedy nie przeszkadzają mi tłumy, ścisk, ludzie dookoła, jednak zasadniczo to ja ludzi nie lubie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jambi']a ja nigdy nie byłam, nie znoszę tłumów, ale chciałabym tam być :lol: na koncertach potrafie sie wyłączyć, kocham tą atmosferę, wtedy nie przeszkadzają mi tłumy, ścisk, ludzie dookoła, [B]jednak zasadniczo to ja ludzi nie lubie..[/B].[/QUOTE]


Matko, a ja myślałam, że tylko ja :)





Cioteczki podnosimy, kupujemy, zapraszamy 50% na sznupy :)

[url]http://www.dogomania.pl/threads/212448-Ksi%C4%85%C5%BCki-wojna-okupacja-powstanie-i-inne.-Na-naszych-podopiecznych-i-sznaucery.14.8[/url]

Link to comment
Share on other sites

Ja też byłam na woodstocku!
Saththa jak ci się podobało? ja już w domu...
na wood ludzie brali PSY! naliczyłam 6 w tym owczarek pilnujący namiotu, ledwo człapiący basset i kundelki...
Nie wiem, czy więcej tam pojade, czułam sie strasznie zagubiona, taka malutka... w końcu tam było 650tyś osób
W niektórych miejscach tak jechało sikami,że nazwałam to ścianą sików.Do tego strasznie brudno, mało mnie nie okradli i nawdychałam sie trawki
woodstock jest super hahaha :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Kurde, ja nigdy nie byłam, a zawsze chciałam...[/QUOTE]

zawsze można pojechac za rok;)
[quote name='Lucky.']Baw się dobrze na woodstocku ! Też bym chciała pojechać, ale rodzice ...
Za rok może dwa :)
Szkoda Ozzyego (*)[/QUOTE]

Sie bawiłam super :siara:
[quote name='eria']A ja nigdy nie chciałam tam być ;)
Nie znoszę tłumu.[/QUOTE]

Tłumu ja tez nie znoszę, ale dla tej atmosfery raz w roku daję radę;)
[quote name='jambi']a ja nigdy nie byłam, nie znoszę tłumów, ale chciałabym tam być :lol: na koncertach potrafie sie wyłączyć, kocham tą atmosferę, wtedy nie przeszkadzają mi tłumy, ścisk, ludzie dookoła, jednak zasadniczo to ja ludzi nie lubie...[/QUOTE]

[quote name='greatmadwomen']Większość psiarzy tak ma :D Ja wolę psy od ludzi[/QUOTE]

Ja w sumie też;)
[quote name='Maalwi']Ja też byłam na woodstocku!
Saththa jak ci się podobało? ja już w domu...
na wood ludzie brali PSY! naliczyłam 6 w tym owczarek pilnujący namiotu, ledwo człapiący basset i kundelki...
Nie wiem, czy więcej tam pojade, czułam sie strasznie zagubiona, taka malutka... w końcu tam było 650tyś osób
W niektórych miejscach tak jechało sikami,że nazwałam to ścianą sików.Do tego strasznie brudno, mało mnie nie okradli i nawdychałam sie trawki
woodstock jest super hahaha :D[/QUOTE]
Super mi się podobało jk co roku zresztą :) Wiem, ze brali... ale skoro biora malutkie dzieci to czemu psów nie heh...

[quote name='WATACHA']A Saththa jeszcze nie wróciła, może uciekła z jakim wokalistą ;)?[/QUOTE]

Tiaaaaaa juz jestem :lol:

[quote name='FredziaFredzia']Może zabrali ją w trasę koncertową, żeby rozkręcała koncerty, tak szalała pewnie. :evil_lol:[/QUOTE]

Oj tam ja spokojna dziewczyna jestem :D

[quote name='jambi']hehe, Saththa też sie pewnie nawdychała, to i jeszcze jej nie ma...
[/QUOTE]

jestem :lol:

Link to comment
Share on other sites

ja byłam sto lat temu na Woodstock - chyba w 96 czy 97 :lol: byłam raz, więcej nie chciałam :D nie żeby było niefajnie ale ... pamiętam noc w namiocie krisznowców bo jak myśmy przyjechali to lało i zalało nam nasze namioty :D i spaliśmy jak sardynki w mokrych śpiworach - fuj :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...