Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Dziekuje sharka za wstawienie zdjec:)

nie wszystkie paragony obfocilam

musialam kupic styropian,pianke,wczesniej klej do styropianu,ale sie nie sprawdza,spory koszt maty do ocieplania,worki.

Jesli ktos moze pomoc w kosztach,bede wdzieczna.

Duzym problemem bylo zrobienie budki,pianka byla wszedzie,na scianach,podlodze,pianka szybko zasychala,pozniej trzeba bylo czyscic,zeby dalej ja zuzyc.Jeszcze musze zrobic 5.

Ale nic...najwazniejsze,ze kotkom bedzie cieplo.

Link to comment
Share on other sites

O 20.11.2016 o 14:17, Tyś(ka) napisał:

I tri ma dom w Lublinie.
Na dom czekają jeszcze jej dzieci:

afd106760c7f7351med.jpg

b6c528e8395d277emed.jpg

Są cuuuudne, nawet nie umiem wybrać swojego faworyta. ;)

Tygrysek juz w ds:) Ich mama tri rowniez:)

Dwa/rudy i czarnulek/ znalazly dom w W-wie...razem,niestety od 15 grudnia

znalazlam osobe z W-wy,ktora przetrzyma kotki do 15go,koszty w lecznicy,gdzie przebywaja kociaki sa horendalne

szukam transportu do W-wy

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Ale wspaniale, że będą mieć wspólny domek :)
Trzymam kciuki.
A z trasnportem do Warszawy nie powinno być problemu, napisz może na grupie LUBLIN dla Zwierząt? Zdaje mi się, że tam ktoś ciągle jeździ do Warszawy.

Becia napisala...ale zadnego odzewu,transport musi byc w poniedzialek,tak wszstkim pasuje...niestety z balabalcaru nie ma wyjazdow w poniedzialek

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, DORA1020 napisał:

Becia napisala...ale zadnego odzewu,transport musi byc w poniedzialek,tak wszstkim pasuje...niestety z balabalcaru nie ma wyjazdow w poniedzialek

Warto sprawdzać, czasem pojawiają się z dnia na dzień.
A ja trzymam kciuki... niestety nikt z moich znajomych nie jedzie w poniedziałek do Warszawy.

Link to comment
Share on other sites

Dora, na olx mam wyróżnione 3 ogłoszenia - jeśli coś podmienić lub usunąć to daj znać 

https://www.olx.pl/oferta/koteczka-miziaczek-i-przytulaczek-czeka-na-dom-CID103-IDiDtqp.html

 

https://www.olx.pl/oferta/a-moze-ktos-dalby-cieply-domek-zefirkowi-CID103-IDiEouh.html (wiadomość starsza, nie pisałam bo to tylko informacja w sumie: "Biedny kotek... Chętnie bym go przygarneła, lecz rodzice są przeciw. Proszę go ode mnie ukochać !! Szkoda tak cudownego kotka, życzę szczęścia w poszukiwaniu domu! :)";

wczorajsza wiadomość:  "witam czy bylaby mozliwosc dowozu kota do domu" , brzmi trochę niepoważnie, napisać że nieaktualne czy że proszę o kontakt telefoniczny?)

 

https://www.olx.pl/oferta/5-miesieczny-kocurek-czeka-na-dom-CID103-IDiEoxn.html

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, sharka napisał:

Dora, na olx mam wyróżnione 3 ogłoszenia - jeśli coś podmienić lub usunąć to daj znać 

https://www.olx.pl/oferta/koteczka-miziaczek-i-przytulaczek-czeka-na-dom-CID103-IDiDtqp.html

 

https://www.olx.pl/oferta/a-moze-ktos-dalby-cieply-domek-zefirkowi-CID103-IDiEouh.html (wiadomość starsza, nie pisałam bo to tylko informacja w sumie: "Biedny kotek... Chętnie bym go przygarneła, lecz rodzice są przeciw. Proszę go ode mnie ukochać !! Szkoda tak cudownego kotka, życzę szczęścia w poszukiwaniu domu! :)";

wczorajsza wiadomość:  "witam czy bylaby mozliwosc dowozu kota do domu" , brzmi trochę niepoważnie, napisać że nieaktualne czy że proszę o kontakt telefoniczny?)

 

https://www.olx.pl/oferta/5-miesieczny-kocurek-czeka-na-dom-CID103-IDiEoxn.html

Mizianie codziennie....wszystkich czterech/no moze nie wsztskich..../

co do drugiego oglosznia,prosze napisz,ze jest mozliwosc...wymagana wizyta pa i podpisanie umowy.....juz nie odpisza......

wszystkie ogloszenia nadal /niestety/ aktualne

dzieki sharka za wyroznione:)

Link to comment
Share on other sites

4 kotki + 2,ktore sa w lecznicy moga pojechac do dt

do W-wy

niestety transport platny

czy moglby  ktos dorzucic grosik do transportu....?

Nie jest latwo znalezc transport dla takiego stadka,wiec musi to byc transport platny,razem z Baltimoore szukalysmy wszedzie,gdzie bylo to mozliwe

2 male kotki siedza w lecznicy,ogromny koszt za ich pobyt w lecznicy,do 15 grudnia beda w dt.pozniej maja ds

4 kotki,mama i 3 kocurki siedza w pustym ,nieogrzewanym pomieszczeniu,nawet ladych zdjec do ogloszen nie mozna tam zrobic

ogloszenie na olx ida juz od 3 miesiecy,nadal czekaja...

Prosze o pomoc,zawiezienie ich do dt  to dla n ich szansa

kociaki w lecznicy w ciasnej klatce,pozostale marzna,same w pustostanie

prosze pomozcie pomagac

 

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, DORA1020 napisał:

4 kotki + 2,ktore sa w lecznicy moga pojechac do dt

do W-wy

niestety transport platny

czy moglby  ktos dorzucic grosik do transportu....?

Nie jest latwo znalezc transport dla takiego stadka,wiec musi to byc transport platny,razem z Baltimoore szukalysmy wszedzie,gdzie bylo to mozliwe

2 male kotki siedza w lecznicy,ogromny koszt za ich pobyt w lecznicy,do 15 grudnia beda w dt.pozniej maja ds

4 kotki,mama i 3 kocurki siedza w pustym ,nieogrzewanym pomieszczeniu,nawet ladych zdjec do ogloszen nie mozna tam zrobic

ogloszenie na olx ida juz od 3 miesiecy,nadal czekaja...

Prosze o pomoc,zawiezienie ich do dt  to dla n ich szansa

kociaki w lecznicy w ciasnej klatce,pozostale marzna,same w pustostanie

prosze pomozcie pomagac

 

 

Napisałam do Alaskan, bo ona też szuka transportu do małej suni z Zamościa do DT do Warszawy. Może udałoby się połączyć transport i rozłożyć koszty na pół.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...