Jump to content
Dogomania

Nikt na nim nie zarobi więc trzeba go zabić-15letni Pudliś w DS marzeń


ania z poznania

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Sankja']Ewanko, ale nikt Ci nie każe go utrzymywać. Pies, który idzie na DT ma zapewnioną karmę i koszty leczenia, więc o jakim luksusie mówisz! Do tego jeszcze ta cena 1 zł za km. rany boskie!

Nie zmieniaj tematu proszę tylko przemyśl opcję pomocy psu w potrzebie ale nie patrz proszę na niego jak na źródło zysku tylko na psa, który potrzebuje Twojej pomocy!
Moja propozycja jest taka: weź go na miesiąc za karmę i weta. Później podasz swoją cenę.[/QUOTE]

1 pln/km to nie moja cena , tylko osoby, która zobowiązała się zawieźć mnie i psa na badania do innego miasta, ja z tego nie mam ani jednej złotówki. TZ ma od trzech tygodni nogę w gipsie i jestem uziemiona na mojej pięknej wsi.

Koszty, oprócz karmy, wbrew pozorom są spore ... już kiedyś o tym pisałam na innym wątku ... ktoś, kto opiekował się psami z różnymi problemami wie, o czym mówię.

[B]Nie ważne, teraz chodzi, żeby pudliś nie wylądował w kojcu i to wszystko ... jeśli nowy hotelik opisze i pokaże fotki, co proponuje psiakom, to nie mam absolutnie nic przeciwko umieszczaniu tam pudlisia.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Arktyka pytała mnie na pw co z miejscem dla pudliszonka, ponieważ już ma chetnego na tymczas.
Rozumiem w takim razie, że miejsce u Arktyki nie będzie potrzebne, ponieważ mały jedzie do tego nowego hoteliku koło Kluczborka, tak ? I to będzie cena 8zł za dobę tak ?[/QUOTE]

To ile w tym Kluczborku za dobe 8zl???? Mowi sie o 300zl ale z karma czy nie?? Potrzebujemy zdjecia z Kluczborka i ktos musi sprawdzic co to za nowy hotelik??? Domowy, kojce czy co????

[B]Arktyka sprawdzona i 240zl za miesiac????[/B] Z karma czy bez? Ja finansuje karme plus deklaracja miesieczna wiec sie pytam...Gdzie Arktyka ma ten domowy DT? Co z transportem????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Za karmę i veta, tak jak proponujesz innym.[/QUOTE]

nie ma szans. Nie opłaca się mieć darmowego DT na dogomanii bo jest się złym i o wszystko trzeba się prosić. trzeba być stanowczym, bezwglkędnym mini biznesmenem, wtedy są podziękowania, przytakiwania i jest się najlepszym. Nie zauważyłaś tego?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coronaaj']To ile w tym Kluczborku za dobe 8zl???? Mowi sie o 300zl ale z karma czy nie?? Potrzebujemy zdjecia z Kluczborka i ktos musi sprawdzic co to za nowy hotelik??? Domowy, kojce czy co????

[B]Arktyka sprawdzona i 240zl za miesiac????[/B] Z karma czy bez? Ja finansuje karme plus deklaracja miesieczna wiec sie pytam...Gdzie Arktyka ma ten domowy DT? Co z transportem????[/QUOTE]

Coronaaj, u Arktyki jest Dziadziuś i Szczotek. Tam na watkach są zdjęcia. To dt jest w Toruniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sankja']nie ma szans. Nie opłaca się mieć darmowego DT na dogomanii bo jest się złym i o wszystko trzeba się prosić. trzeba być stanowczym, bezwglkędnym mini biznesmenem, wtedy są podziękowania, przytakiwania i jest się najlepszym. Nie zauważyłaś tego?[/QUOTE]

Ja już na temat dt i hotelików się wypowiedziałam wcześniej i myślę, że to wystarczy.
Teraz najważniejszy jest los pudelka.

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich:)postanowilam sie odezwac ,bo
"Wasz" maly pudelek ma wlasnie przyjechac do mnie na DT. Miejsce na niego czeka w kazdej chwili:) , oraz moi podopieczni;)

Podaje swoj nr. telefonu dla dziewczyn , ktore przywioza pudelka 883 763 977, adres podam zainteresowanym na pw.
Mam mala prosbe by cioteczki zaopatrzyly pudelka chociaz w obrozke, bo nie wiem czy od moich "dzieciaczkow" bedzie pasowac, pozniej w razie czego dokupie.

Wyslalam do Ocelot na e-mail moje namiary.

Bardzo prosze podac na pw. lub tutaj na watku w jaki sposob i z kim mam sie rozliczac za ewentualne przyszle szczepienia ,leki itp.Czy wystarczy ,ze rachunki bede wklejac na forum, czy konkretnej osobie na pw, ewentualnie komu wyslac je poczta?
Pozdrawiam Cieplutko:)
Ania

Link to comment
Share on other sites

Sankja oki nie ma problemu:)

W ciagu pierwszych 2-3dni pudelek bedzie mial zrobiony darmowy przeglad u weta-zeby zobaczyc na dzien dobry co w trawie piszczy;)
Na pewno tez chlopaka trzeba bedzie "odswiezyc" z brudu i zapachow schroniskowych.
Co dalej: w cene wliczone jest jedzonko(gotowane: ryz-warzywa-miecho z kurczaka) lub karma typu brif, purina...w zaleznosci jaki jest stan zebow,ogolna kondycja i co doradzi wetka.
Spacerki 3-4 razy dziennie(z Dziadkiem biegam 6 razy;), opieka 24/h (jestem czasowa na rencie)dojazd do weta, podawanie ewent. lekow, socjalizacja, ewentualnie podstawy z PT.
Warunki typowo domowe, moje dzieciaki maja dostep do calego mieszkanka, nie seperuje psiakow , ze spaniem w lozku ludzia , w zaleznosci od preferencji psiaka;)
Na waszej glowie zostanie oplata za dt, ogloszenia, zwrot kosztow za ewentualne leki, szczepienia lub odrobaczenie.

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje Salbinka za powitanie,rowniez mi milo:)
Aha, jezeli bedziecie chcieli zrobic malemu "kastracje" to tez nie ma problemu(choc takiego staruszka raczej sie nie kastruje). Wetke mam stala, sprawdzona, lecze u niej wszystkich moich podopiecznych,
mam tez z tego wzgledu duze znizki:)

Link to comment
Share on other sites

Ja też witam:)
Staruszek chyba do kastracji sie ie będzie nadawał. Będę wiedziała w poniedziałek. Jeśli by się nadawał to bez niej ie wyjdzie z naszego schroniska. Może wyjść pod warunkiem, że względy zdrowotne, lub wiek są przeciwwskazaniem.

Co dalej?
o dalej trzeba by szukać transportu do Torunia. Zaraz przejrzę wątek, żeby sie zorientować jaki jest stan finansów.
I jeszcze mam prośbę, znajdzie się ktoś chętny a zbieranie pudliszkowych pieniążków?

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red][B]DEKLARACJE STAŁE:[/B][/COLOR]
salibinka -100zł.
ania z poznania - 50 zł.
coronaaj - 40 zł.

Razem:190 zł.

[COLOR=Red][B]DEKLARACJE JEDNORAZOWE:[/B][/COLOR]
salbinka - 1 miesiąc pobytu
Pudelkowa skarbonka - 200 zł.

Razem: 440 zł.

[COLOR=Red]
BARDZO WAM DZIĘKUJĘ

[COLOR=Black]Coronaaj odchodzi płacenie za kramę:)Nie wiem czy deklaracja Ani z Poznania jest jednorazowa czy stała. Nie wiem ile oferuje Asencja.[/COLOR]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Zapisuje sobie wątek białego weterana. Dobrze, że ma zapewniony DT. Całe życie w mieszkaniu, a starość w hospicjum o zaostrzonym rygorze. Skąd tylko droga w jedna stronę. Dla takich dziadków tą drogą jest kierunek gabinetu schroniskowego weterynarza.
Będę śledziła jego losy i wierzę, że będzie miał tyle samo szczęścia w znalezieniu swojej ostatecznej przystani.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...