Jump to content
Dogomania

Nikt na nim nie zarobi więc trzeba go zabić-15letni Pudliś w DS marzeń


ania z poznania

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Sankja']Arktyka. Ostatnie pytanie: napisałaś dowóz. Ile liczysz za kilometr (czy tak jak Ewanka 1 zł/km) czy jest to gestem dobrej woli?[/QUOTE]

Już naprawdę myślałam, że zrozumiałaś i sobie odpuściłaś ...

specjalnie na moim wątku dopisałam, z dedykacją dla Ciebie, że taki koszt dotyczy tylko dalszych odległości i że to nie mój, tylko 'obcy' transport ...

ja do tej pory , jeżdżąc wielokrotnie do weta z obiema tymczasowiczkami, nie wzięłam za to ani jednej złotówki (za transport) ...

na wątku Dosi, piszę wielokrotnie , że benzyna gratis ... prezent od Ewanki (jak również kurczak, ryż itd.)

oj, dziewczyno, nudzisz Ty się chyba bardzo na tej emigracji ...

postaraj się nie pisać, jeśli o czymś nie masz pełnych informacji, a nie przyjmujesz do wiadomości wyjaśnień.

Widzę, że zaczynasz teraz 'prześwietlac' Arktykę ... prowadzi dziewczyna świetny domowy DT, daj jej spokój ...

skup się na pomocy potrzebującym psiakom, a nie na czczych dyskusjach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Arktyka']Sankja oki nie ma problemu:)

W ciagu pierwszych 2-3dni pudelek bedzie mial zrobiony darmowy przeglad u weta-zeby zobaczyc na dzien dobry co w trawie piszczy;)
Na pewno tez chlopaka trzeba bedzie "odswiezyc" z brudu i zapachow schroniskowych.
Co dalej: w cene wliczone jest jedzonko(gotowane: ryz-warzywa-miecho z kurczaka) lub karma typu brif, purina...w zaleznosci jaki jest stan zebow,ogolna kondycja i co doradzi wetka.
Spacerki 3-4 razy dziennie(z Dziadkiem biegam 6 razy;), opieka 24/h (jestem czasowa na rencie)dojazd do weta, podawanie ewent. lekow, socjalizacja, ewentualnie podstawy z PT.
Warunki typowo domowe, moje dzieciaki maja dostep do calego mieszkanka, nie seperuje psiakow , ze spaniem w lozku ludzia , w zaleznosci od preferencji psiaka;)
Na waszej glowie zostanie oplata za dt, ogloszenia, zwrot kosztow za ewentualne leki, szczepienia lub odrobaczenie.[/QUOTE]

No superArktyka!!!! Gdzie masz weta? Podaje zaufana wetke powolaj sie na mnie (klenczon z pakusiem, meksykanami), ona ma nick na dogomani wetka.
[B]Justyna Zakrzewska[/B]
[B]Mickiewicza 55 na parterze...tel. 691-688-285[/B]
[B]Bardzo dobre ceny..tanio[/B]

[B]Podajcie konto gdzie mam zaplacic i to jak najszybciej[/B]...zobaczymy co wet powie na bialaska....czy jest juz transport??? Mam bratanka w Toruniu z samochodem.
Jak bedzie mial czas pojechac to wtedy darmowe ja sie z nim rozliczam...bede do niego dzwonic...kiedy mozna zabrac bialego ze schronu?

Link to comment
Share on other sites

To dzwoń do bratanka kochana:)
Ja mam transport dopiero na 25 sierpnia.
Jutro dzwonię do schroniska i się dowiem kiedy chłopak może iść do adopcji.
A i moi kochani. Pudelka trzeba wyadoptować, nasz kierownik nie da go do hotelu za nic na świecie, ani do Dt.

Link to comment
Share on other sites

Do Ewanka

Twój wątek mnie w ogóle nie obchodzi. Obchodzi mnie tylko to, czy np. nagle cena nie podskoczy do góry (sama przecież to praktykujesz). prześwietlam bo takie jest moje prawo. mam dość wymogów stawianych przez hotele. Mam dość tego, że to hotele stawiają wymagania i warunki, wybrzydzają, marudzą, a co najśmieszniejsze pojawiają się na wątku różnych psiaków, użalają się nad nimi, ale bez pieniędzy nie pomogą, bo zamiast serca mają $. (znasz to z autopsji, nieprawdaż?)

Więc wolę, żeby wszystko na początku było jasne.

Ty również się skup, ale na psiakach, które masz na DT i którymi odpłatnie się opiekujesz. Bo ostatnimi czasy nieźle wzrosła Ci ilość postów, a płatna opieka nad psami chyba nie polega na tym, żeby non stop przed komputerem siedzieć...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']To dzwoń do bratanka kochana:)
Ja mam transport dopiero na 25 sierpnia.
Jutro dzwonię do schroniska i się dowiem kiedy chłopak może iść do adopcji.
A i moi kochani. Pudelka trzeba wyadoptować, nasz kierownik nie da go do hotelu za nic na świecie, ani do Dt.[/QUOTE]

Przed chwila dzwonilam nie ma ich w domu ale jest jeszcze wczesnie u was wiec bede probowac pozniej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sankja']Arktyka. Ostatnie pytanie: napisałaś dowóz. Ile liczysz za kilometr (czy tak jak Ewanka 1 zł/km) czy jest to gestem dobrej woli?[/QUOTE]

Sankja przepraszam nie rozumie...o jaki dowoz chodzi?
Ja nie zajmuje sie transportem pudelka do Torunia...a jesli chodzi o weta to dojazd wliczony jest juz w oplate za DT bez wzgledu na ilosc wizyt:)
, a jesli chodzi o wetke...to pozwolcie ze jako DT i osoba odpowiedzialna za pudelka-bede sie trzymac swojej pani wet:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Arktyka']Sankja przepraszam nie rozumie...o jaki dowoz chodzi?
Ja nie zajmuje sie transportem pudelka do Torunia...a jesli chodzi o weta to dojazd wliczony jest juz w oplate za DT bez wzgledu na ilosc wizyt:)
, a jesli chodzi o wetke...to pozwol ze jako DT i osoba odpowiedzialna za pudelka-bede sie trzymac swojej pani wet:)[/QUOTE]

Nie, nie chodzi mi o dowóz psa d torunia tylko o dowóz do wetki, jeżeli trzeba będzie do specjalisty na terenie Torunia też?
Czy możesz podać linka do strony Twojej wetki i jej nazwisko?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Arktyka']Sankja na terenie Torunia do kazdego specjalisty:)
A jesli chodzi o wetke to chyba nie musze podawac linku....;)
Justyna Zakrzewska, ul. Mickiewicza.....chyba wiecej info o niej poda Ci Coroonaj-przepraszam jesli zle napisalam nick:)[/QUOTE]

i o to właśnie chodziło. Cieszę się że Zakrzewska ma takie powodzenie w toruniu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sankja']i o to właśnie chodziło. Cieszę się że Zakrzewska ma takie powodzenie w toruniu :)[/QUOTE]

Ja do niej z Warszawy przyjezdzalam...pozatem poradzila specjaliste chirurga na Rubinkowie i bedzie robil na drugi rok operacje na tylna lapke Borrego.
Robil zdjecia RTG i sobie nawet z Pakusiem poradzil...

Arktyka polecam ciebie innym ciotkom podalam tel do Ciebie, chyba OK?

Link to comment
Share on other sites

Coronaaj nie ma problemu z tym tel.:)
Jesli chodzi o wetke to jest to dla mnie naj wet w Toruniu,nie pisze tu tylko o leczeniu ,ma indywidualne podejscie i serce dla zwierzakow i wlascicieli:),jest bardzo elastyczna jesli chodzi o ceny czy tez terminy zaplaty:)
,a przede wszystkim dlatego ,ze
dobro i bezpieczenstwo zwierzecia jest dla niej priorytetem, o czym mialam okazje sie przekonac przy pewnym fundacyjnym piesku, ktory byl u mnie na DT:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Arktyka']Coronaaj nie ma problemu z tym tel.:)
Jesli chodzi o wetke to jest to dla mnie naj wet w Toruniu,nie pisze tu tylko o leczeniu ,ma indywidualne podejscie i serce dla zwierzakow i wlascicieli:),jest bardzo elastyczna jesli chodzi o ceny czy tez terminy zaplaty:)
,a przede wszystkim dlatego ,ze
dobro i bezpieczenstwo zwierzecia jest dla niej priorytetem, o czym mialam okazje sie przekonac przy pewnym fundacyjnym piesku, ktory byl u mnie na DT:)[/QUOTE]

Jak Twoja tez taka dobra to podaj mi jej adres i telefon, tez jak bede w Toruniu to pojde. Gdzie ona jest w samym Toruniu czy gdzie??? Tak to super, ze moge podawac Twoj telefon dziewczyny powinny dzwonic ....ja wole kobitki wetki ...mam wieksze zaufanie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Aby pudliszon miał kompletną sumkę więc deklaruję deklarację stałą w kwocie 50,00 zł i niech jak najszybciej mały wybywa z tego schronu do hoteliku .Proszę o nr.konta z pełnymi danymi na pw.[/QUOTE]
O dziękuję pięknie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Może źle zrozumiałam, ale to chyba ta sama wetka?:evil_lol:[/QUOTE]

Hihihi:)
tak to ta sama:)
Coronaaj jesli chodzi o dzwonienie dziewczyn to moj DT jest bardzo ograniczony ze tak to brzydko ujme "ilosciowo":)
z dwoch powodow-warunki mieszkaniowe , no i moje mozliwosci jesli chodzi o zapewnienie odpowiedniej opieki psiakom...
A jesli chodzi o chirurga to pewnie mialas na mysli dr. Pekale?
Bylismy tam u niego z polecenia wetki na przeswietleniu stawow podhalanczyka:)

Energy bardzo dziekuje za zaufanie:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...