Jump to content
Dogomania

Nikt na nim nie zarobi więc trzeba go zabić-15letni Pudliś w DS marzeń


ania z poznania

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='coronaaj']Masz znowu pelna skrzynke....no tez jestem ciekawa kiedy wychodzi...narazie nie ma odezwu od bratanka bo wtedy transport bylby darmowy.cholera z edytowaniem mam problem....[/QUOTE]

Mi edycja działa tylko wtedy jak kliknę w zaawansowaną:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='idusiek']o jak fajnie! to psiak w wieku mojego Romana, mam nadzieję, ze mu się uda i szybko znajdzie dom![/QUOTE]

Widze, ze znajome cioteczki zagladaja do pudliszona...super...reklamowac watek...

Ale numer Arktyka....Energy dobrze zrozumiala, ze to ta sama wetka....jest super
Ten chirurg to musze sprawdzic czy ten sam ...on jest w prawo od OBI na Rubinkowie. Tam chyba nie jest tylko jeden wet ale nie jestem pewna...

Link to comment
Share on other sites

19 stron nabitych i ani jednego ogłoszenia. pewnie, lepiej zbierać pieniądze na płatne DT aniżeli szukać domu dla psa.

Tu bazarek ogłoszeniowy za grosze: [url]http://www.dogomania.pl/threads/190525-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-na-d%C5%82ug-Zulusa-5z%C5%82-komplet-do-31.08!!!/page2[/url] szansa dla pudla.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sankja']19 stron nabitych i ani jednego ogłoszenia. pewnie, lepiej zbierać pieniądze na płatne DT aniżeli szukać domu dla psa.

Tu bazarek ogłoszeniowy za grosze: [url]http://www.dogomania.pl/threads/190525-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-na-d%C5%82ug-Zulusa-5z%C5%82-komplet-do-31.08!!!/page2[/url] szansa dla pudla.[/QUOTE]

Sankjo, efektem tych "nabitych" stron jest dobry dt dla pudla, do którego pojedzie i gdzie będzie bezpiecznie (bez wiszącej nad nim igły, przypadkowych psów w schroniskowym boksie oraz związanych z tym zagrożeń) i pod dobrą opieką czekał na DS. Tam będziemy mieli też okazję poznać psa - jego stan zdrowia (w razie choroby też pomóc), potrzeby i charakter. Dobry Dom Stały to nie jakikolwiek dom a dom dopasowany do psa. Sposób, którym tak pogardzasz, pozwoli przeprowadzić świadomą, odpowiedzialną adopcję.
Miła ;) choć nieco dziwna jest Twoja troska o cudze pieniądze.
Równolegle można ogłaszać - zdaje się, że Dogo :) już zaczęła - a i Ty możesz :) - bo zdarzają się wyjątkowe sytuacje i wyjątkowi ludzie (warto próbować wszystkiego). Ale że prawdopodobieństwo znalezienia takiej perełki w takim czasie było mniejsze niż morbital i inne schronowe atrakcje dla pudla - staruszka, nie ma się co rzucać na ten sposób postępowania. Służy ratowaniu psa i jego dobru. Jest logiczny. Zamiast wciąż krytykować, pomóż w jakikolwiek sposób.

Link to comment
Share on other sites

salbinka, pomagam jak mogę.
Denerwuje mnie tylko podejście dogomanii do spraw nagłych a przede wszystkim marnowanie pieniędzy, które z założenia są przeznaczone na psa a wcale do niego nie trafiają i tak naprawdę nic nie robienie.
Cóż, to ja jestem ta zla, bo jak w ogóle mam czelność wtrącać się i być przeciwniczką płatnej opieki z dobroci serca.

Jest masa ludzi, którzy biorą psy prosto ze schroniska (same też tak zaczynałyśmy), brudne, śmierdzące. Nie wszystkie kończą źle...
mam nadzieje, że pudel znajdzie dom stały a osoby które martwią się o los psiaków zmienią nieco swoje podejście do ratowania zwierzaków.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo czekam na moment, gdy 'nasz' pudliś opusci schronisko i pojedzie do Arktyki :)

... to będzie jego pierwszy krok we własciwą stronę ...

a potem, jak słusznie mówisz salibinko ... będzie czas na spokojne szukanie, wyjątkowego i odpowiedniego dla niego, domku stałego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sankja']salbinka, pomagam jak mogę.
Denerwuje mnie tylko podejście dogomanii do spraw nagłych a przede wszystkim marnowanie pieniędzy, które z założenia są przeznaczone na psa a wcale do niego nie trafiają i tak naprawdę nic nie robienie.
Cóż, to ja jestem ta zla, bo jak w ogóle mam czelność wtrącać się i być przeciwniczką płatnej opieki z dobroci serca.

Jest masa ludzi, którzy biorą psy prosto ze schroniska (same też tak zaczynałyśmy), brudne, śmierdzące. Nie wszystkie kończą źle...
mam nadzieje, że pudel znajdzie dom stały a osoby które martwią się o los psiaków zmienią nieco swoje podejście do ratowania zwierzaków.[/QUOTE]

Sankjo, "nic nie robienie"? To zrób coś wreszcie ;). "Marnowanie pieniędzy" ? Pokaż, jak lepiej je wykorzystać zapewniając temu psu - w jego sytuacji i w takim czasie - bezpieczeństwo i opiekę, których potrzebuje na gwałt. Możesz działać - znaleźć "bezpłatną milość" na już dla niego.
Teoretyzujesz i nic poza tym. Twoje nerwy - to jest to, co masz dla tego pudla a innym zarzucasz nic nierobienie. Oj, Sankja, Sankja ;).

Edit: I jeszcze jedno - "zła?" - e tam, no co Ty, wcale nie jesteś :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']Nie mogłam się dodzwonić dzisiaj do schroniska, ale jutro próbuję.[/QUOTE]


No to probuj do skutku, zycze powodzenia...ciotki nie kloccie sie bo jestesmy tutaj zeby pomagac psom, urazy na bok i skoncentrujcie sie na psie
Kazdy niech pisze co mysli, takie jest moje zdanie...nie obrazac sie na siebie bo to do niczego dobrego nie prowadzi, sa tylkomklopoty i inne ciotki opuszczaja watek.

Czy juz jest ktos kto bedzie zbierac pieniazki dla pudliszona...pomyslcie tez nad imieniem bo on chyba nie ma zadnego chyba, ze cioteczki z Tomaszowa albo schron dali mu jakies imie????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']Nie mogłam się dodzwonić dzisiaj do schroniska, ale jutro próbuję.[/QUOTE]

Czy pamiętasz może, kiedy kończy mu się kwarantanna?

... wiem, z innych wątkow, że trzeba bardzo pilnować i trzymać rękę na pulsie, żeby pudliszonek nie zniknął gdzieś bez wieści.

O, dobry pomysł ... propozycje imienia dla pudlisia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewanka']Czy pamiętasz może, kiedy kończy mu się kwarantanna?

... wiem, z innych wątkow, że trzeba bardzo pilnować i trzymać rękę na pulsie, żeby pudliszonek nie zniknął gdzieś bez wieści.[/QUOTE]
i najlepiej nie czekac na ostatni dzien, czasami sie spiesza nawet przed koncem kwarantanny...:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']Ja już wczoraj mówiłam, że będzie zabrany. Jutro dzwonię.[/QUOTE]

Ja tylko tak pomyślałam, że gdybyś jutro nie dała rady się dodzwonić, to czy masz możliwość tam podjechać i osobiście porozmawiać lub najlepiej od razu zabrać psinkę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewanka']Ja tylko tak pomyślałam, że gdybyś jutro nie dała rady się dodzwonić, to czy masz możliwość tam podjechać i osobiście porozmawiać lub najlepiej od razu zabrać psinkę?[/QUOTE]
nie mam takiej możliwości. W tyg. to ja jestem w pracy, po pracy dzieciaki. Jestem w schronisku tylko w niedzielę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']A ktoś inny nie może tam podjechać w tygodniu i pomóc w jego wyciągnięciu ? Żeby potem nie było za późno. Zwłaszcza teraz jak już pomoc dla psiaka jest przygotowana.[/QUOTE]
Może byśmy i kogoś znaleźli ale na razie nie mamy transportu przecież.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...