Jump to content
Dogomania

Nikt na nim nie zarobi więc trzeba go zabić-15letni Pudliś w DS marzeń


ania z poznania

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Energy']Troszkę dużo 12 zł za małego psiaka, tak sądzę.[/QUOTE]

No tak, wychodzi 360 zł za miesiąc za małego pieska. Na początku wątku [B]dogo07[/B] pisała o dt za 240zł . Różnica jest sporo, biorąc pod uwagę to, że nie wiadomo co ze zdrowiem pudla.

My się dołożymy na pewno ze skarbonki pudli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']U Arktiki domowy dt to koszt chyba 240zł.
Jeśli by się psiaki u Ewanki nie zgodziły to może tam ?

Aha, ocelot, jest jeszcze jedna deklaracja, bardzo godziwa.[/QUOTE]
Dzieki:)już mam:)
[COLOR=Red][B]
DEKLARACJE:[/B][/COLOR]
salibinka -pierwszy miesiąc pobytu.
ania z poznania - 50 zł.
skarbonka pudli - coś
[COLOR=Red]
BARDZO WAM DZIĘKUJĘ:)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

12 zł za dobę albo nie pomogę tylko będę wypisywać jaki on biedny. no ładnie, rzeczywiście Ewanka jest wspaniała...10 dni = kastracja, 10 kolejnych to świetna karma, 5 to szczepienia, 5 to wyróżnione ogłoszenia które mogą być dla niego mega szansą a 10 km to allegro wyróżnione.... warto?

A ja skupiłaby się na natychmiastowym ogłaszaniu psiaka. Wyceniony na 15 lat? 12 mu wpiszcie. Zacząć od zaraz, teraz, za chwilę. Wsadzić bez kolejki na bazarek ogłoszeniowy i ogłaszać. Zrobić ładniejsze zdjęcia (możecie dziewczyny go wyciągnąć z klatki?) . W ogłoszeniach trzeba zaznaczyć, że jak nie mogą wziąć na stae to chociaż na DT ze zwrotem kosztów leczenia i karmy. Przy dobrym PRze jest szansa, że trafi się ktoś o wielkim sercu, kto z prawdziwej miłości pomoże psiakowi. To moje zdanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']Matko, jaka bida! Dziewczyny, jeżeli go wyciągniemy to ode mnie ma 50zł miesięcznie.[/QUOTE]

[B]Ja deklaruje 40zl miesiecznie na bialego pudelka. Moze sie okazac, ze nie jest taki stary ...12zl za malego to sporo. Mialo byc 240 miesiecznie, co z ta oferta?????
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Do Sankja.
Nie. Tego to trochę za wiele. To ja zadzwoniłam do Ewanki i POPROSIŁAM o rozważenie tymczasu oraz odpowiedź na MOJE pytanie na wątku - bo czasu podobno nie ma a nie było pomysłów.
To raz.
Dwa - wstyd pisać w ten sposób, kiedy pies czeka na igłę.
Albo wspólnie szukamy rozwiązań albo... nie wiem, o co tu chodzi (?):crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='salibinka']Nie. Tego to trochę za wiele. To ja zadzwoniłam do Ewanki i POPROSIŁAM o rozważenie tymczasu oraz odpowiedź na MOJE pytanie na wątku - bo czasu podobno nie ma a nie było pomysłów.
To raz.
Dwa - wstyd pisać w ten sposób, kiedy pies czeka na igłę.[/QUOTE]

Pies czeka na igłę ale igłę da się przesunąć. Zamiast ładować komuś pieniądze do kieszeni za to, że będzie psa głaskał może lepiej spożytkować je na psa bezpośrednio, bo na to przecież są przeznaczone. Płatną miłość można rozważać, w momencie kiedy zostanie dzień, dwa, trzy a nie jakiś czas (sądzę, że dadzą mu może tydzień, może dwa.

Gazety ukazują się codziennie. Pierwsze strony portali ogłoszeniowych edytuje się zaraz po wpłacie pieniędzy na konto. Czy zamiast płacić komuś za to, żeby miał dobre serce i uratował psa, nie lepiej zapłacić za to, żeby PIES znalazł dom i został od igły uratowany? Wykupić ogłoszenie na pierwszej stornie allegro, czy zgłosić psa do gazet? nawet jeżeli trzeba będzie płacić za miejsce w gazecie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coronaaj'][B]Ja deklaruje 40zl miesiecznie na bialego pudelka. Moze sie okazac, ze nie jest taki stary ...12zl za malego to sporo. Mialo byc 240 miesiecznie, co z ta oferta?????
[/B][/QUOTE]

Dodam jeszcze karme z Allegro ale musze miec jaka? Najwazniejsze teraz to wyciagnac go ze schronu z Minska Mazowieckiego. Kiedy konczy sie kwarantanna?
Dogo07 co z ta oferta?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='salibinka']Sankja, nie rozumiem Twojej agresji i niespecjalnie Twojego toku myślenia.


Ewanko, przykro mi, że mój telefon spowodował, że musisz czytać takie rzeczy :shake:.


Jego trzeba wyciągnąć.
Szukać rozwiązania.
Trzeba też sprawdzić tę ofertę od Dogo07.[/QUOTE]

salbinka.
moje myślenie jest proste: chcę pomóc psu. Nie człowiekowi, psu. CHcę, żeby jak najszybciej opuścił schron i znalazł dom stały. Ale nie chcę żeby pieniądze, które są na niego przeznaczone trafiły do człowieka a nie bezpośrednio do psa. Wiem, że to wasze pieniądze ale lepiej spożytkować je w taki sposób, żeby psiak od razu trafił do DS.

Dziewczyny, czy istnieje szansa, że wyciągniecie go z kojca i zrobicie lepsze fotki?

Link to comment
Share on other sites

Ciotki sprawdzcie ten banerek pudla, czy jest dobrze podlinkowany??? Chyba zle ale nie jestem pewna....

Potrzeba lepszych fotek zeby go oglaszac...pudle szybciej znajduja DS jak go sie oglasza...ciotki pudelkowe napewno pomoga
Szkoda, ze mnie nie ma w Polsce bo dalabym darmowy DT ...poszukajcie niezlej ceny na Allego na ta karme to wysle gdziekolwiek bedzie..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sankja']salbinka.
moje myślenie jest proste: chcę pomóc psu. Nie człowiekowi, psu. CHcę, żeby jak najszybciej opuścił schron i znalazł dom stały. Ale nie chcę żeby pieniądze, które są na niego przeznaczone trafiły do człowieka a nie bezpośrednio do psa. Wiem, że to wasze pieniądze ale lepiej spożytkować je w taki sposób, żeby psiak od razu trafił do DS.

Dziewczyny, czy istnieje szansa, że wyciągniecie go z kojca i zrobicie lepsze fotki?[/QUOTE]

1. "Za parę dni, kiedy skończy się kwarantanna, zostanie uśpiony" - to zdanie z założycielskiego postu.
2. Wydawanie do DS psa, o którym kompletnie nic nie wiadomo - dyskusyjne bardzo.
3. Rozważanie czy "płatna miłość" ma sens to raczej nie na teraz - teraz ważne jest żeby przeżył i żeby był BEZPIECZNY.

Rozumiem, że masz swoją koncepcję, reszty NIE.

Jak to piszą? EOT.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']Na razie to nie mamy nic deklaracji stałych,a bez nich nie wyciągniemy Pudelka. Mamy kilka psów na tymczasach płatnych.[/QUOTE]

Juz mamy te stale deklaracje, a napewno bedzie wiecej...no karme tez sfinansuje....to ile mamy juz tych stalych deklaracji??? No pewnie beda jednorazowe.
Sakrbonka pudliszonow tez cos dolozy (super).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='salibinka']Sankja, nie rozumiem Twojej agresji i niespecjalnie Twojego toku myślenia.


Ewanko, przykro mi, że mój telefon spowodował, że musisz czytać takie rzeczy :shake:.


Jego trzeba wyciągnąć.
Szukać rozwiązania.
Trzeba też sprawdzić tę ofertę od Dogo07.[/QUOTE]
[INDENT]Salibinko, nie martw się, to nie Twoja wina, że są osoby, którym solą w oku są płatne domowe tymczasy ...

do takich osób należy m.in. Sankja, wiele razy musiałam tłumaczyć jej, że nie jestem wielbłądem ... ja daję propozycję płatnego domowegoDT, psy śpią ze mną w pokoju, jestem z nimi 24/dobę, nie wychodzę do pracy itp. .... jeśli komuś odpowiada taka opieka nad psiakiem, to z niej korzysta ...

ja nie opowiadam nigdzie, że pomagam bezinteresownie ... po prostu mnie na to niestety nie stać ... dzisiaj ze trzy godziny rozmawiałam telefonicznie z "moimi" dawnymi wetami z Warszawy i z Sochaczewa, jak pomóc mojej tymczasowiczce Dosi ... ale tego nikt nie bierze pod uwagę, że jest masa dodatkowych kosztów ...

nie wspomnę, że wstaję 4 rano i ją wyprowadzam, bo inaczej mam rano "prezent" na dywanie (można zerknąć na jej wątek - w moim podpisie), od dwóch tygodni (odkąd jest u nas) ma rozwolnienie, przyszła do nas bezpośrednio ze schroniska !!!!

Nie wiadomo, czy pudliczek ze schroniska nie ma podobnych , lub innych problemów zdrowotnych, które też trzeba wziąć pod uwagę szukając mu dt.
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coronaaj']Juz mamy te stale deklaracje, a napewno bedzie wiecej...no karme tez sfinansuje....to ile mamy juz tych stalych deklaracji??? No pewnie beda jednorazowe.
Sakrbonka pudliszonow tez cos dolozy (super).[/QUOTE]

Wygląda na to, że 90zł stałych, plus jakąś kwotę od skarbonki, plus karma plus opłacony pierwszy miesiąc (podtrzymuję bez względu na cenę).

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red][B]DEKLARACJE:[/B][/COLOR]
salibinka -pierwszy miesiąc pobytu.
ania z poznania - 50 zł.
skarbonka pudli - coś
coronaaj - 40 zł.

[COLOR=Red]
BARDZO WAM DZIĘKUJĘ[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...