Jump to content
Dogomania

Nikt na nim nie zarobi więc trzeba go zabić-15letni Pudliś w DS marzeń


ania z poznania

Recommended Posts

Jejku, jak ja nie lubię kłótni na wątkach :shake:.
Niby wszyscy jesteśmy po tej samej stronie i chcemy pomagać psiakom, ale czasami nie potrafimy uszanować drugiej żywej i czującej istoty jakim jest człowiek.
To tak nie bardzo jest fajnie, jak jeden dobry człowiek jest przeciwko drugiemu dobremu człowiekowi :(.

Sankija, możesz to pomóż, ale nie wprowadzaj niepotrzebnych rozjątrzeń :shake:.
Oczywiście, każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, ale można to zrobić delikatnie.
Nie rańmy się nawzajem.

Razem powinniśmy tylko pomagać, bo razem możemy więcej i razem jest albo przynajmniej powinno być milej i radośniej, a każdy z nas tutaj ma coś do zaoferowania, i dlatego nasza wspólna pomoc się mnoży a nie dodaje ;).

I psiak jej bardzo, ale to bardzo potrzebuje.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='lika1771']Tu powstał nowy hotelik i miejsca napewno sa [url]http://www.dogomania.pl/threads/189840-Hotel-u-Lilki...-Okolice-Kluczborka[/url][/QUOTE]

Piękny, jeszcze pachnie nowością ... ale tu są kojce, a chodziło o domowy DT, chyba że się mylę.

Link to comment
Share on other sites

DT Ewanki jest pewnie dobre. I gdyby piesek miał na tyle pieniążków, to jak najbardziej można by skorzystać.
Ale że fundusze psiaka są skromne to i nic dziwnego, że szukamy potrzebnych ale możliwie najtańszych rozwiązań.
A dlaczego szukamy DT ?
No bo piesek jest nieznany, i starszy dość.
I, mimo wszystko nie jest tak łatwo znaleźć przez kilka dni dobry dom stały.
A nawet na ogłoszenia w gazecie, o które nie jest jak widzę na wątkach innych psiaków łatwo, trzeba czekać.
Ogłaszać psiaka można, ale lepiej jak najszybciej być pewnym, że jest bezpieczny.
Dlatego priorytetem stało się wyciągnięcie go na dt czy hotelik.

Link to comment
Share on other sites

[B]Arktika może przyjąć pieska na DT za 240zł.

[/B]Tutaj wątki piesków, które są u niej na dt:[URL]http://www.dogomania.pl/threads/186833-Dziadziu%C5%9B-cierpi-na-depresj%C4%99-%28-ju%C5%BC-w-DT-w-Toruniu-teraz-czeka-na-domek[/URL]...


[url]http://www.dogomania.pl/threads/188167-Odgryzione-uszko-pow%C5%82%C3%B3czy-%C5%82apk%C4%85-jak-d%C5%82ugo-jeszcze-wytrzyma-Zbieramy-na-hotel.-Pom%C3%B3%C5%BC[/url].

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Tu powstał nowy hotelik i miejsca napewno sa [URL]http://www.dogomania.pl/threads/189840-Hotel-u-Lilki...-Okolice-Kluczborka[/URL][/QUOTE]

Dzwoniłam przed chwilą. Ponieważ właścicielka jest w trakcie załatwiania tel., rozmawiałam z Nescą (nick [B]Nesca[/B]).
Hotel zakłada miejsca domowe. Pytałam o miejsce w domu dla Pudlisia - są otwarci. Z tym że nie może być agresywny, bo jest tam już pies.

To jest bardzo świeża sprawa. Hotel ma być wzorowany na hotelu Jamora i Wiosny. Jest tam już pierwszy pensjonariusz.
Duży dom plus boksy, ogród, nastawienie na pracę i przebywanie z psami. Opieka weter. z możliwością diagnostyki. Ludzie w opinii Nesci z sercem i czasem dla psów.
Nesca, która pomaga i jest tam często, ma doświadczenie z pudlami.

Hotel jest otwarty na wszelkie odwiedziny - również z noclegiem.
To wstępnie.
Ocelocie, tu telefon do Nesci: 660 737 137 - warto dzwonić i pytać.

Ceny - to już z wątku hotelu:
za psa do 10kg w dwóch wersjach - 8 - 10zł (ze zwykłą) i 9 - 11 (jeśli droższa/specjalistyczna karma). Skoro pudliś będzie miał swoją karmę, to pewnie będzie taniej. Ale to trzeba ustalić.

Link to comment
Share on other sites

Arktyka ma warunki domowe.
Ma na dt staruszka małego (wątek powyżej) i sunie małą.
Natomiast piesek Szczotek z Szydłowca, mieszka u jej siostry, która też kocha zwierzaki, warunki domowe czyli łóżeczko, domowe jedzonko i własny człowiek do miziania.
Wątek DT :
[url]http://www.dogomania.pl/threads/181140-Oferuje-DT-P%C5%82atny-Domowy-woj.kuj-pom%28fotki%29[/url].

Link to comment
Share on other sites

Tak myślałam, że to Szczotek:ptu jest jego wątek
[url]http://www.dogomania.pl/threads/188167-Odgryzione-uszko-powłóczy-łapką-jak-długo-jeszcze-wytrzyma-Zbieramy-na-hotel.-Pomóż/page39[/url]

Tak jak pisała GPooLCLD na pewno wspomożemy pudliszona jednorazową wpłatą ze skarbonki.

Link to comment
Share on other sites

Uff jestem...
decyzja bardzo ciężka. Nie mam pojęcia który wybrać Dt, ale jak uda nam się uzbierać pieniążki dla staruszka Miśka, to chcemy, żeby pojechał pod Kluczbork, wtedy dwa psiaki i byłoby taniej z transportem prawda?
A ja mam prywatne intersy u Wiosny:)Przy okazji może udałoby się odwiedzić tam rezydujące psiaki z naszego schronu.
Telefon mam na tamtej stronie tak? zadzwonię po powrocie z pracy.

Co myślicie? Dwa psiaki w jedno miejsce chyba lepiej?

Link to comment
Share on other sites

Na pewno łatwiej organizacyjnie. Czyli jest jednak czas? Macie pewność, że nic pudlisiowi - póki co - nie grozi?
Bierzesz pod uwagę, że nie tylko o widmo igły chodzi, tak?
Pudle są [B]bardzo delikatne[/B] :(, ten pudliś to staruszek - na zdjęciach jest w boksie z innymi psami. To jest schron. Pogryzienia, brak dostępu do miski? On skończył już kwarantannę, tak?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='salibinka']Na pewno łatwiej organizacyjnie. Czyli jest jednak czas? Macie pewność, że nic pudlisiowi - póki co - nie grozi?
Bierzesz pod uwagę, że nie tylko o widmo igły chodzi, tak?
Pudle są [B]bardzo delikatne[/B] :(, ten pudliś to staruszek - na zdjęciach jest w boksie z innymi psami. To jest schron. Pogryzienia, brak dostępu do miski? On skończył już kwarantannę, tak?[/QUOTE]
Salbinko nie wiem czy skończył kwarantannę, jutro się dowiem. Zadzwonię do schroniska. I tak musi czekać do poniedziałku na szczepienie.
Ja już ogłosiłam wszem i wobec, że go zabierzemy i że mają go nie usypiać.
Masz rację jest z innym psami w boksie.
Nie dziw się, że chcę organizacyjnie to powiązać, bo problem ze znalezieniem transportu może być.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']Salbinko nie wiem czy skończył kwarantannę, jutro się dowiem. Zadzwonię do schroniska. I tak musi czekać do poniedziałku na szczepienie.
Ja już ogłosiłam wszem i wobec, że go zabierzemy i że mają go nie usypiać.
Masz rację jest z innym psami w boksie.
Nie dziw się, że chcę organizacyjnie to powiązać, bo problem ze znalezieniem transportu może być.[/QUOTE]

Nie, ja się absolutnie nie dziwię, rozumiem to. Tylko martwię się o malucha, czy i jak długo może czekać :(. Z daleka trudno ocenić sytuację i zachować zimną krew.
No to czekamy na jutrzejsze wieści ze schronu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot'](...)
Nie dziw się, że chcę organizacyjnie to powiązać, bo problem ze znalezieniem transportu może być.[/QUOTE]

Sprawdzałaś w dziale transportowym, może akurat ktoś jedzie w tamtą stronę? Są tam też osoby,które wożą psiaki za zwrot kosztow benzyny.

Salibinka ma rację, to starszy delikatny pudliś i nie można go zbyt długo tam zostawiać.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za zaproszenie na wątek:)
Niestety finansowo pomóc nie mogę:( Za to mogę pomóc w ogłaszaniu jeśli będą jakieś lepsze zdjęcia lub w inny sposób...

A! I polecam DT u Arktyki- mieliśmy tam w maju podhalana Runo- doskonała opieka, czułość, domowe warunki, wizyty u weterynarza i codzienna e-mailowa relacja z pobytu psa:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...