Jump to content
Dogomania

Domy tymczasowe i hoteliki, które trzeba omijać


maja602

Recommended Posts

  • Replies 963
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='koosiek']Czy ta P. Małgorzata jest lekarzem wet? Kilka dni temu słyszałam o wetce z Halinowa, która bierze/brała na DT psy, warunki też podobno tragiczne...[/QUOTE]

nie wiem dokładnie o co tam poszło ale pies został zabrany od tej p. Małgorzaty.
miała być Ewa tak na początku słyszałam , ale okazało się ze to p. Małgosia.
chodzi o psa który jest w moim banerku

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

16. Hotel Stajenna Sfora u Kariny w Piotrkowie koło Szamotuł -złe warunki butowe i przepełnienie, post.296, str.12-13

bardzo czę[B]sto [B]tam przebywają na[/B][/B][B]s[/B][B][B]ze beagle z forum, nim znajdziemy im domki
wa[/B][/B][B]s[/B][B][B]ze opinie [/B][/B][B]są niepoparte faktami
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Byłam tam, widziałam. I zwróc uwagę - nie mówię, że jest tam tragicznie. Ale płacę=wymagam. Karina ma swoich psów około 30, zajmuje się SAMA następnymi trzydziestoma. psy nie chodzą na smyczy, nie są uczone niczego... To że dostają jedzenie i nikt ich nie bije to nie wszystko. Ja dla swoich psów wymagam czegoś więcej niż płatnego lub bezpłatnego prawie-schroniska. U mnie psy są socjalizowane, mamy kontakt z behawiorystą, uczymy je chodzić na smyczy i bez, uczą się nie robić w domu i NIGDY nie biorę ich więcej, niż ponad moje siły. Karina jest na liście, ponieważ to przykład tego, że tak naprawdę zadowalamy się brudnym obejściem i pełną miską dla psa, a o socjalizacji czy czułości nikt już nie pomyśli... A szkoda.
Btw, jak byłam u Kariny, te jej osobiste beagle, których jest kilka, ubrudziły mnie masakrycznie, szczekały i latały po całym podwórku, niszcząc co się da. To nie są wychowane psy i nikt się tym nie zajmuje. Ja bym tam psa nie oddała. Każdy ma prawo do swojego zdania, może ja po prostu jestem bardziej wymagająca. Ale, tak - walczę, by znane mi py nie trafiły tam, ale do DT lub hotelu stonki - TO jest wspaniały hotel dla psów, ale nie takie g*wno, jakie prezentuje Karina, za przeproszeniem...

Link to comment
Share on other sites

Ale wiecie co, ja rozumiem, dlaczego ludzie bronią Kariny. Mimo tego, że osobiście się z Kariną nie lubimy, oddaję jej, że zawsze jest chętna pomóc zwierzakom. nie głodzi i ich i nie bije, pozwala na wizyty u zwierząt - a tam mają lepiej niż na przykład u człowieka, który je głodził. ALE mimo wszystko takie zwierzaki miałyby lepiej w DT lub porządnym hotelu, który mierzy siły na zamiary, a nie ma parudziesięciu psów z jednym opiekunem. Psy siedzą w kojcach, stodole, domu lub klatkach albo latają po podwórku luzem, jesli są przyjazne wobec innych psiaków. A co z tymi agresywniejszymi? Karina ma swojego psa - cane corso - który jest tak agresywny, że ona wrzucs mu jedzenie... górą kojca. Tak słyszałam, ale jestem w stanie uwierzyć, że nie miała czasu go socjalizować... :( Ja bym psa wolała oddać do stonki (Przystanek Psykoty, mają wątek na DT) lub do domu tymczasowego.

Link to comment
Share on other sites

[B]Jak zapobiegać bezdomności zwierząt?[/B] Proszę wszystkich o pomoc w projekcie edukacyjnym! Będzie przedstawiany przed całą szkołą, niech dotrze do wszystkich odpowiedzialność za istoty mniejsze!
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/220196[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Zapisze sobie....
I tylko dodam że nie da się szkolic psów prowadząc hotelik z nawet 12 psami. U mnie psy socjalizują się, ale na szkolenie nie ma czasu.
Jakbym brała 1000zł za psa to mogłabym mieć 5 psów i pięknie je wyszkolić. Czy ktoś liczył ile zajmuje czasu dziennie czyszczenie psom uszu, karmienie, spacery, zmywanie szczochów, kapiele ......itd Przy 10 jest co robić. A każdy z nas ma życie. I to bez urlopu, bez wolnego weekendu, wyjazdu w góry, sylwestra czy wigilii w rodzinnym gronie. Odpowiedzialnosc wielka, bo jak popełnimy błąd to opinia publiczna niszczy...
Gdyby jedno z nas nie pracowalo zawodowo to żebrałabym pod kościołem.

Edited by LILUtosi
Link to comment
Share on other sites

Zajrzyjcie proszę na wątek Romka. Są tam zdjęcia suczki, która pilnie potrzebuje pomocy. Może ktoś znajdzie u siebie kawałek podłogi dla tej bidy albo choć miejsce na przyzwoitą budę w ogródku.

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/205634-ROMEK-zostaje-u-nas-na-tymczasie-)?p=18391944&posted=1#post18391944[/URL]

Już możecie nie zaglądać. Ona nie potrzebuje już niczyjej pomocy.

Edited by maja602
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Cisza na wątku, to znaczy, że brak hotelików, które zasługują na czarną listę. Cieszy mnie to.
Wklejam wątek suczki, która potrzebuje pomocy. Zajrzyjcie proszę do niej. Szukamy DT najlepiej bezpłatnego, poniewaz będzie potrzebowała leczenia.

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/221557-Kaleka-w-schronie-(((-POTRZEBNY-DT/page3[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...