Jump to content
Dogomania

Domy tymczasowe i hoteliki, które trzeba omijać


maja602

Recommended Posts

  • Replies 963
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Miejsce na liście nie jest uzależnione od tego, który hotel lepszy a który gorszy, bo tego się nie da zmierzyć. Wszystkie z listy są złe i ja bym tam psa nie oddała. Pierwsza jest AlinaS, bo od niej zaczęło się moje zainteresowanie tym tematem. Miesjce na liście zależy od kolejności zgłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

Witam
Z przykrością muszę tutaj dodać MartynaKa z tego wątku :
[url]http://www.dogomania.pl/threads/204785-Z-Dogomaniackiego-DT-do-schronu!-Helga-b%C5%82aga-o-pomoc-[/url]!!!
Pokrótce:
Dziewczyna zaoferowała DT dla suni znalezionej w lesie. Wzięła ją do siebie 8 kwietnia, po czym informowała mnie że mała jest kochana i śpi z nimi w łóżku.
Telefon zamilkł.
14 września dowiedziałam się że Helga jest na Paluchu...od czerwca.
Dlaczego MartynaKa nie poinformowała mnie o tym wcześniej? Bo nie wiedziała jak mi to powiedzieć !!! :crazyeye:
Dzięki pomocy Fundacji VIVA i dobrych ludzi Helgę udało się wyciągnąć ze schronu. Niestety jej psychika musi przejść długą rekonwalescencję :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maja602']Tak Agmarek, to istotnie wstrętne postępowanie. Przeczytam wątek a innych, którzy znają historię proszę o komentarz.
Najgorsze, że cierpią zwierzęta.[/QUOTE]
Maju jeśli chcesz to poproś o komentarze w tym temacie na wątku Helgi. Tam ludzie nią zainteresowani częściej zaglądają niż tu.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę, zajrzyjcie na ten wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212610-Mysza-i-jej-dzieci-pilnie-szukaj%C4%85-DT%21-%C5%81aciaty-i-ONek-maj%C4%85-znikn%C4%85%C4%87%21?p=17665617&viewfull=1#post17665617"]http://www.dogomania.pl/threads/212610-Mysza-i-jej-dzieci-pilnie-szukaj%C4%85-DT!-%C5%81aciaty-i-ONek-maj%C4%85-znikn%C4%85%C4%87!?p=17665617&viewfull=1#post17665 617[/URL]
Na wczoraj potrzebne tymczasy dla niedużej suni, czwórki jej malutkich dzieci, ONkowatego i jamnikowatego, bo skończą w jakiejś mordowni :-(

Link to comment
Share on other sites

U mnie niestety też. Właściciel dogomanii usunął ponoć dlatego, że robiły reklamę. Ja cały czas miałam przekonanie, że umieszczenie wątku i kogoś na takiej liście, to raczej antyreklama. Po prostu chciał usunąć i usunąl.
Nie wiem czy linki do wątków otwierają się na innych stronach. Muszę to sprawdzić.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nie wiem, czy coś takiego było... otóż uważam, że Stajenna Sfora (Piotrkówko koło Szamotuł) to niezbyt dobry hotel. Pani K.P. ma dobre chęci, ale psów jest tam za dużo (sama ma SWOICH ponad 30), byłam tam 2 razy (prywatnie) i niektóre psy siedziały w małych klatach, kiedy jej nie było w domu. Śmierdzi tam, rozumiem - obejście przechodzi zapachem psów, ale ODCHODÓW? Jak się regularnie sprząta, to nie ma takiej opcji. Pani K.P. ma badzodobre serce, wpółpracuje bodajże z Pogotowiem dla Zwierząt, ale uważam, że warunki ma bardzo średnie. Mnóstwo psów, ona sama jedna, czasem ktoś przyjedzie pomóc... Niestety, miłość do zwierząt nie wystarcza, by być dobrym opiekunem. Btw, nie dałabym psa do kogoś, kto przygarnął psa i wrzuca mu jedzenie górą kojca, bo boi się wejść do środka. Albo odać go komuś innemu, kto psa "ogarnie", albo uśpić, takie życie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalia.']nie wiem, czy coś takiego było... otóż uważam, że Stajenna Sfora (Piotrkówko koło Szamotuł) to niezbyt dobry hotel. Pani K.P. ma dobre chęci, ale psów jest tam za dużo (sama ma SWOICH ponad 30), byłam tam 2 razy (prywatnie) i niektóre psy siedziały w małych klatach, kiedy jej nie było w domu. Śmierdzi tam, rozumiem - obejście przechodzi zapachem psów, ale ODCHODÓW? Jak się regularnie sprząta, to nie ma takiej opcji. Pani K.P. ma badzodobre serce, wpółpracuje bodajże z Pogotowiem dla Zwierząt, ale uważam, że warunki ma bardzo średnie. Mnóstwo psów, ona sama jedna, czasem ktoś przyjedzie pomóc... Niestety, miłość do zwierząt nie wystarcza, by być dobrym opiekunem. Btw, nie dałabym psa do kogoś, kto przygarnął psa i wrzuca mu jedzenie górą kojca, bo boi się wejść do środka. Albo odać go komuś innemu, kto psa "ogarnie", albo uśpić, takie życie...[/QUOTE]

Z przykrością stwierdzę, że też słyszałam o niezbyt dobrych warunkach z powodu przepełnienia ...... od nas z Wrześni jest na hotelu 1 lub 2 psy, którego odwiedza MyszkaMiki z dogo i nie widzi niestety nic złego..... Na hotel zbierane są pieniadze 15zł za dobę.

Link to comment
Share on other sites

nie widziałam takiego wątku ani zdjęć... sama ich nie posiadam. zdjęcia na stronie hotelu przedstawiają praktycznie same psy - nie obejście, nie warunki. niestety... pani K.P. sprawia bardzo miłe i konkretne wrażenie, mówi o sobie, że jest zakochana w psach - i to prawda, ale wg mnie jest to dość krzywdząca miłość. na stałe przebywa tam około 60 psów, którymi zajmuje się jedna osoba - wątpię, żeby to jakoś funkcjonowało sensownie. może jednak ktoś ma jakieś informacje dobre lub złe na temat hotelu?
osobiście uważam, że osoby z Pogotowia dla Zwierząt będą dość subiektywne - tam oddają psy, pani ze Stajennej Sfory przyjaźni się z prezesem Pogotowia... Ale może ktoś będzie umiał być obiektywny, zapraszam do dzielenia się opiniami :)

Link to comment
Share on other sites

Prosze o to wątek ze zdjęciami u Kariny
[B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/180206-15letni%21%21Fokus-dochodzi-do-siebie-w-hotelu.Potrzebne-fundusze-aby-tam-zosta%C5%82-%21%21"]15letni!!Fokus dochodzi do siebie w hotelu.Potrzebne fundusze aby tam został !![/URL][/B]

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia są na dworze robione i też niewiele widać, poza ziemią - przynajmniej na 1 stronie. Cóż, ja na własne oczy widziałam, jak m.in. dalmatyńczyki siedziały w kennelach przez czas, kiedy Kariny nie było w domu. W kennelach w domu, w pomieszczeniu zamkniętym. Psy biegają tam luzem, kiedy się wchodzi na teren hotelu, biega tam kilka-kilkanaście psów Kariny - reszta siedzi w kojcach. No nie wiem, mnie w ogóle samo miejsce odpychało - nie dość, że pachniało bardzo nieładnie (patrz: mój pierwszy post w tym wątku), to jeszcze wszystko jest zaniedbane, miski walają się po ziemi... Niezbyt zachęcająco.
Może wypowie się ktoś, kto tam miał psa? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ata']Ja zwróciłam uwagę na walające się kamienie, niestety nasz owczarek nie jest wypielęgnowany ma na sobie pełno wypadającej sierści, ale oprócz mnie nikt nie zwrócił na to uwagi..... niestety.[/QUOTE]

Coraz częściej mam wrazenie, że wiele osób na forum ma klapki na oczach, albo widzi jakieś zupełnie inne rzeczy, niż ja - bo dla mnie ten pies wygląda w sumie podobnie, jak w schronisku, nie licząc zaleczonej choroby skóry i kilku kilogramów na plusie... Dziwi mnie, że ludzie oddają za ciężkie pieniądze psy do takich płatnych przechowalni.

Link to comment
Share on other sites

widzę, że nie tylko ja tak myślę... cóż, na pociechę powiem tyle, że jest to hotel, w którym psy nie są dręczone i tak dalej. wiem, że zabrzmi to brutalnie, ale takie są realia: nigdy nie będzie idealnie. niestety. ale mimo wszystko - odradzam. już lepiej jest oddać psa do domu tymczasowego i też płacić te 300-400 zł miesięcznie na niego. efekt? o wiele lepszy! a i chętnych pewnie byłoby więcej...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...