Jump to content
Dogomania

Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.


Cajus JB

Recommended Posts

Dziekujemy za wszystkie mile slowa pod naszym adresem:smile:

i dalej musze skonczyc, bo dawno nie pisalam:evil_lol:

Codziennie chodzimy nad jezioro i do lasu, a jak sie sciemnia idziemy na plaze ,zeby ludzi nie bylo i mandatu nie placic:evil_lol: :eviltong: Sonia napoczatku niesmiala do wody teraz szaleje w jeziorze ze Skate i gania po plazy. Juz czekaja jak sie sciemnia , zeby smyczki zapiac.:smile:

Ze spaniem teraz roznie , dzis Sonia rano wyladowala na kolderce na podlodze a Skate w lozku, choc wieczorem to Sonia polozola sie w lozku a Skate byl na balkonie, a potem na kolderce. Przemieszczaja sie , ale to Skate zajmuje miejsca po Soni, ktore ona opuszcza, nic sie nie zmienilo, gentleman jeden:evil_lol:;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 631
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zastanawiam sie jak pomoc Soni, bo prawde powiedziawszy doswiadczenia nie mam ...:roll: Na razie ja obserwuje na kogo reaguje, jak i w jakich sytuacjach, i staram sie ja chronic i innych , zeby nikoga nie udziabala , maly pozeracz:evil_lol::loveu:

za rady bede wdzieczna:smile:

Link to comment
Share on other sites

[B]Proszę, zajrzyjcie do Maksia, który ledwo uniknął morbitalu, a teraz nie ma się gdzie podziać :(

[/B][CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/threads/189585-Wyrok-zapad%C5%82-czeka%C5%82-go-zastrzyk-%C5%9Bmierci..."][B][SIZE=3]MAX[/SIZE][/B][/URL]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Bardzo mi przykro ale niestety nie mogę pomóc finansowo.....Piękne pieski i takie skrzywdzone potrzebuja duuuużo miłości.Beataczl skoro mała to taki nerwus pokaż jej że ludzie nie są żli bo Ona chyba się ich boi proponuję dużo kontaktów z różnymi ludzmi i miejscami

Link to comment
Share on other sites

tragedia w upały, sami zobaczcie co się dzieje z psiakami w schronach!!

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/189544-nikt-mi-nie-pom%C3%B3g%C5%82...-MOPI-SKONA%C5%81[/URL]

a to towarzysze niedoli, w kolejce po śmierć na betonie w słońcu..
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/189591-pan-mi-umar%C5%82...-NIE-DAJ%C4%98-SOBIE-RADY-W-SCHRONISKU%21%21%21%21-male%C5%84ki-Maksiu-Wroc%C5%82aw?p=15069368#post15069368"]http://www.dogomania.pl/threads/189591-pan-mi-umar%C5%82...-NIE-DAJ%C4%98-SOBIE-RADY-W-SCHRONISKU!!!!-male%C5%84ki-Maksiu-Wroc%C5%82aw?p=15069368#post15069368[/URL]
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/189593-poraniona-ca%C5%82a-zaropia%C5%82a-ma%C5%82a-starowina-wyrzucona-jak-worek-ze-smieciami[/URL]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/189532-guz-wiekszy-ni%C5%BC-g%C5%82owa%21%21%21%21-JAMNIKOWATA-STAROWINKA-BARDZO-MA%C5%81O-CZASU"]http://www.dogomania.pl/threads/189532-guz-wiekszy-ni%C5%BC-g%C5%82owa!!!!-JAMNIKOWATA-STAROWINKA-BARDZO-MA%C5%81O-CZASU[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='acha44']Ponieważ jeden z moich " podopiecznych" których finansowo wspomagałam odszedł za TM kwotę (10zł) którą przeznaczałam na niego od sierpnia mogę przekazywać Soni na stałe.[/QUOTE]

Dzięki cioteczko za deklarację, choć to smutna wiadomość, że Twój psiunek pożegnał się już ..
Sonia bardzo dziękuje a ja zaraz wyślę dane do wpłat na Sonię.

Link to comment
Share on other sites

u nas w Pomorskim od wczoraj pada, jest chlodny wiatr , brak slonca i ja sie ciesze ze wzgledu na pieski w schronie w szczegolnosci i pozostale rowniez , powietrze jest chlodniejsze i lepiej sie oddycha:-) w pozostalych woj. pewnie podobnie...

siedzimy w domu i pichcimy, w przerwach od deszczu idziemy na ogrod tzn. bardziej podworko, ogrod to byl kiedys;) teraz to trawa - wyschnieta obecnie :evil_lol: i krzaczorki, pare drzew owocowych, owocow tez nie ma w tym roku:shake:

a dziadek z kazdym dniem traktowany jest coraz gorzej, rzuca sie Sonia pod nogi , oj rzuca! juz dziadek mowi, ze Sonia jest niedobra:placz: ale wie, ze jej nie oddam- umowa jest umowa i trza sie meczyc:evil_lol:

dziwne, ze, syna traktuje b. dobrze i jeszcze jednego Pana tzn. jakby do domownikow ok, listonosz zostal ,, oblukany" a nastepnie obszczekany niegroznie;)
puszczona luzem obserwuje grupke mlodziezy, i nie rzuca sie do mezczyzn...ale juz gonila za Panem na plazy, ktory b. glosno - nerwowo sie odzywal to sie zdenerwowala i na szczescie tylko z pewnej odleglosci obszczekala, dobrze jest, ze daje sie odwolac, choc do dziadka juz jest coraz trudniej utrzymac na dystans, chyba wyczula, ze sie jej boi...:-(

Link to comment
Share on other sites

Może sprubójcie metody na smakołyk. Dziadek jak przyjdzie do Was, to niech zawsze ma przy sobie coś, co Sonia uwielbia jeść - najlepiej przesiąknięte jego zapachem.Jak Sonia skojarzy, że dziadek dobre daje do jedzenia, to powinna odpuścić ataki na dziadka. To taka moja forma przekupstwa- zawsze skutkuje. Najlepsze są żwacze- psy je uwielbiają- wszystkie jakie znam.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DAGA1505']Bardzo mi przykro ale niestety nie mogę pomóc finansowo.....Piękne pieski i takie skrzywdzone potrzebuja duuuużo miłości.Beataczl skoro mała to taki nerwus pokaż jej że ludzie nie są żli bo Ona chyba się ich boi proponuję dużo kontaktów z różnymi ludzmi i miejscami[/QUOTE]

bylismy znow na plazy, malo osob bo zimno, ale mlodziez sie kapala, Sonia i Skate podlapaly malego Ciulala ?:roll: tak sie chyba nazywaja te malenkie pieski, super sie bawili i kapali:smile: malenki kawaler ,,zarywal" do naszej panny;) potem przyszlo 2 chlopcow (17-lat?) i dziewczyna wlascicielka pieska i Sonia nawet nie zaszczekala a nawet dala sie poglaskac jednemu z nich:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zofia']Może sprubójcie metody na smakołyk. Dziadek jak przyjdzie do Was, to niech zawsze ma przy sobie coś, co Sonia uwielbia jeść - najlepiej przesiąknięte jego zapachem.Jak Sonia skojarzy, że dziadek dobre daje do jedzenia, to powinna odpuścić ataki na dziadka. To taka moja forma przekupstwa- zawsze skutkuje. Najlepsze są żwacze- psy je uwielbiają- wszystkie jakie znam.:evil_lol:[/QUOTE]

[B]vena[/B] też tak uważa. Moje zdanie jest podobne. Na pewno warto spróbować.

Nie obraź się [B]beataczl[/B], ale powinienem napisać, że Sonia była u rodziny mówiąc krótko patologicznej. Musisz uważać na osoby pod wpływem alkoholu. Sonia mogła właśnie być bita przez takie osoby.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zofia']Może sprubójcie metody na smakołyk. Dziadek jak przyjdzie do Was, to niech zawsze ma przy sobie coś, co Sonia uwielbia jeść - najlepiej przesiąknięte jego zapachem.Jak Sonia skojarzy, że dziadek dobre daje do jedzenia, to powinna odpuścić ataki na dziadka. To taka moja forma przekupstwa- zawsze skutkuje. Najlepsze są żwacze- psy je uwielbiają- wszystkie jakie znam.:evil_lol:[/QUOTE]

zaczynamy od jutra metody na smakolyk, jestem dobrej mysli, bo Sonia lubi jesc:evil_lol::)

dziadek nawet sam mowil ze musi dac cos na przeprosiny, ale zapomnial, znalazl tylko stara, sucha kosc w naszej trawie, to Sonia nie chciala, nie dziwie sie Jej:evil_lol:;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cajus JB'][B]vena[/B] też tak uważa. Moje zdanie jest podobne. Na pewno warto spróbować.

Nie obraź się [B]beataczl[/B], ale powinienem napisać, że Sonia była u rodziny mówiąc krótko patologicznej. Musisz uważać na osoby pod wpływem alkoholu. Sonia mogła właśnie być bita przez takie osoby.[/QUOTE]

to widze, ze wiecej osob tak uwaza, to dobrze:loveu:

jak przeczytalam - nie obraz sie - to sie wystraszylam- niepotrzebnie, to akurat mogles mi od razu powiedziec/napisac:-o zreszta jest w tytule - z meliny do schronu - to cuz tu wiecej dodawac, kazdy wie o co chodzi...:roll: u mnie nie ma alkoholu to sie nie obawiam:diabloti: za to sasiad dzis podszedl do ogrodzenia, zawsze to robi jak ma ,,wziete'' i glaszcze i rozmawia z moim psem( od razu wiem:evil_lol:) i Sonia szczekala na niego i on nieswiadomy tez chcial ja poglaskac i zrobil to ruchem zwolnionym:evil_lol: nie zdazylam uprzedzic, bo nie spodziewalam sie tego, i chyba z zaskoczenia sama Sonia sie nie spodziewala i nie dziobnela go. Ale widzialam lekka konsternacje p. Doktora
i juz wiecej nie powtorzyl glaskania. uff..:smile:

Link to comment
Share on other sites

dzis mielismy malzeństwo zainteresowane kupnem domu, wzielam Sonie na smyczke, bo szczekala przed ogrodzeniem i pochodzilam z nia troche, potem sie uspokoila i puscilam ja luzem, zachowala sie spokojnie, normalnie, troche obwachala nogawki Pana i nic, poszla biegac ze Skate, nie zwracajac uwagi na goscia.:loveu:.. a w nocy cos uslyszala i zaczela szczekac... nie wyspalam sie:cool1: jest czujna i zaden zlodziej nie ma szans;)

kurcze, wydaje mi sie, ze sie zaokraglila.. czyzbym przekarmiala jedzonkiem,... ale wymiotow nie ma zadnych:-)

no i molestuje mi Skate, od paru dni:evil_lol: nie wiem, co w nia wstapilo:shake:- Skate sie broni jak moze...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...