Jump to content
Dogomania

Pogryziona, chora ksieżniczka Lorcia już w swoim DOMKU :)


*zaba*

Recommended Posts

  • Replies 678
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dominika 0_0']źle się wyraziłam z tymi zaliczeniami :D
chodzi o to żeby zaległe spr. pozaliczać i takie różne żeby mieć lepsze oceny ;D
dopiero w gim. jestem więc jeszcze jako takich planów na przyszłość nie mam...:oops:[/QUOTE]

Tyz wazne, zaliczysz, a plany beda wkrotce .....moze wecik?;) Powodzenia !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dusje']Przypominamy sie, jeszcze tylko do konca tygodnia gratis fotki !!!!



[IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/DSCN2234.jpg[/IMG]

slodko sobie spie i o domku snie........ej bialas, przeciez to ja - Lorcia..... no co, nie widziales spiacej krolewny ??????? :multi::evil_lol::loveu::cool3:[/QUOTE]

Do konca tygodnia gratis fotk? A potem bedzie..WRZUC MONETE,WRZZUC MONETE...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niebieska713']Do konca tygodnia gratis fotk? A potem bedzie..WRZUC MONETE,WRZZUC MONETE...[/QUOTE]

Tak jest, dokladnie tak :evil_lol:

Fotki bedom z autografem Lorci i niestety tyyyyyyyyyyylko na sprzedaz :eviltong:

Hopsaj Lorciu, zaba w pracy, a my tu sobie nieco pofiglujemy :multi::lol: bo jak kota w domu niet to myszy tancujom :evil_lol:

Niebieska, no przyznaj sie - nie zakochalas sie w Lorci na zaboj ? :cool3::loveu: Zacalowalabym wiewioreczke az do utraty tchu i mojego i jej :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dusje']Tak jest, dokladnie tak :evil_lol:

Fotki bedom z autografem Lorci i niestety tyyyyyyyyyyylko na sprzedaz :eviltong:

Hopsaj Lorciu, zaba w pracy, a my tu sobie nieco pofiglujemy :multi::lol: bo jak kota w domu niet to myszy tancujom :evil_lol:

Niebieska, no przyznaj sie - nie zakochalas sie w Lorci na zaboj ? :cool3::loveu: Zacalowalabym wiewioreczke az do utraty tchu i mojego i jej :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

HEJ,Dusje!!! Ty to mnie rozgryzlas..:lol:.Ja od poczatku ostrze sobie zabki na Lorcie,he,he...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dusje']Dominika, a moze Ty zrobisz banerek Lorci?[B] Zaba zrobila ale chyba nie podlinkowany[/B]

Musimy ja rozreklamowac a bez banerka blada dooooopa


*zaba* zostan, napisze Ci usprawiedliwienie:

Szanowny szefie,

Uprzejmie prosze o usprawiedliwienie nieobecnosci *zaby* w pracy, w dniu dzisiejszym i wynagrodzenie jej specjalna premia za wlozony wysilek w rozwoj panskiej firmy poprzez integrowanie spoleczenstwa. Moze byc? :evil_lol:

Podpis

dusje

PS. *zaba* dawkuje foty jak lekarstwo :mad: niedobra ciotka :evil_lol:[/QUOTE]
Bannerek, ktory zrobilam moze i nie jest pierwszej jakosci, ale dzialajacy, trza ino na niego kliknac...
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/185849-PILNE!-Pogryziona-chora-ksieżniczka-Lorcia-prosi-o-POMOC!"][IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/cats-5.jpg[/IMG][/URL]


O! Za usprawiedliwienie dziekuje, wykorzystam nastepnym razem. Ale jak ja nie pojde do pracy, to moje dziadki beda tesknic...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dusje']Usprawiedliwienie czeka, a ja miziam Lorunie i z nadzieja czekam na zmilowanie moda :lol:

Niebieska - masz Palac z szezlongiem i ogrodem z fontanna ? ;)[/QUOTE]

Jeszcze nie,ale jak wygram w totka czy obrabuje bank,to bede miala nie tylko fontanne,ale i male SPA dla Lorci...:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

a ja mam dzis wole, to za to urwanie d*py z moim synkiem. Czyms sie strul i nie powiem wam, co ma na siodmy zagon.
Ale jeszcze na chwilke zagladne do Lorci na dobranoc.
Nie wiem dlaczego bannerek sie nie wgrywa. A moze wez ten co ja mam w podpisie? bo inaczej robilam ten w podpisie a inaczej ten co jest w poscie.
Nie umiem robic bannerkow, to moj pierwszy i tak na wojtkowe oko zrobilam...

nowych zdjec i info brak.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5][COLOR=navy][B]Lorcia potrzebuje wsparcia finansowego![/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=5][COLOR=#a0522d][/COLOR][/SIZE][/B]
[SIZE=5][COLOR=blue][B]Kto poprowadzi bazarek?[/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=5][COLOR=#ff8c00][/COLOR][/SIZE][/B]
[SIZE=5][COLOR=royalblue][B]Fanty na bazarek sa.[/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=5][COLOR=#f4a460][/COLOR][/SIZE][/B]
[SIZE=5][COLOR=deepskyblue][B][U]Pomocy![/U][/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Witamy cioteczki !!!
Lorcia kończy antybiotyk w przyszłym tygodniu i pojedziemy na kontrolę do weta. Ranka jej się zmniejsza i ładnie goi. Niepokoi mnie tylko jej to chrypanie... albo ona ma juz taką chrypke albo nadal jest infekcja. Zobaczymy jak sie przebadamy.

Lorcia uwielbia spacerki :) Piluje się moich nóg ( szłyśmy przez dużą trawe w sadzie ) ale ogonek w górze, mordeczka uśmiechnieta i widac było to szczęście na jej pysiu. Moja mała królewna.

Lorcia nie ma swojego koszyczka :( Lorcia jest trochę nad program i mimo że ma swoje posłanko ( poduchę i kocyk od cioteczki Moniki ) to i tak woli okupowac koszyczki Abiśki albo Kostusi.

[IMG]http://img241.imageshack.us/img241/9985/dscn2262y.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

"przesłałam @shanti przelew na Lorcie. niestety musimy z mężem pilnie kupić samochód i nie mogę dotować na stałe. Jak któregoś miesiąca uda mi się wysupłać jakiś grosz to wpłacę. pozdrawiam i przepraszam ".

Berkano odwolala swoja deklaracje.

Link to comment
Share on other sites

Sliczna ksiezniczka. Owieczko :loveu: witaj. Jak sie czujesz? Czy juz lepiej ?

Owieczko, jesli mozesz to przy nastepnej okazji zapodaj tutaj, ile i od kogo wplynely pieniazki. Ja wysylalam nr konta na pw osobom deklarujacym sie.
zaba :lol: na pewno uporzadkuje finanse i bedziemy wiedzialy na czym stoimy.

BERKANO - DZIEKUJEMY ZA WPLATE DLA LORCI :multi: Nie martw sie, czasami tak jest, ze niestety wyskakuja pilne wydatki. Wpadaj do ksiezniczki, jak tylko znajdziesz troszke czasu. Pozdrawiamy :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...