Jump to content
Dogomania

Skarpeta im.Talcott pomaga psom-staruszkom. Ku pamięci Jolanty08 i Talcott - szlachetnych miłośniczek zwierząt.


Monika z Katowic

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Witam. Kilka dni temu do szpitalika w Zamościu trafił z ulicy biedny starowinka Franuś. Został już zbadany, doszedł jako tako do siebie i wypadałoby go zabrać stamtąd,ale nie ma gdzie.  Martwię się bardzo, bo pies jest stary,może nawet 15 letni, a ja właściwie sama martwię się o jego finanse; nie wiem,gdzie mam szukać pomocy w szukaniu dla niego jakiegoś lokum.

Do szpitala trafił na skutek interwencji Krystyny Pomarańskiej,ale ona przecież nie może  wziąć już żadnego zwierzęcia.  Tak więc pies w lecznicy,koszty rosną i brak pomysłu,co dalej... Proszę o pomoc.

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/333682-sponiewierany-staruszek-franio-z-ulicy-ma-15-latale-chce-%C5%BCy%C4%87/

Link to comment
Share on other sites

Witam. Kilka dni temu do szpitalika w Zamościu trafił z ulicy biedny starowinka Franuś. Został już zbadany, doszedł jako tako do siebie i wypadałoby go zabrać stamtąd,ale nie ma gdzie.  Martwię się bardzo, bo pies jest stary,może nawet 15 letni, a ja właściwie sama martwię się o jego finanse; nie wiem,gdzie mam szukać pomocy w szukaniu dla niego jakiegoś lokum.

Do szpitala trafił na skutek interwencji Krystyny Pomarańskiej,ale ona przecież nie może  wziąć już żadnego zwierzęcia.  Tak więc pies w lecznicy,koszty rosną i brak pomysłu,co dalej... Proszę o pomoc.

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/333682-sponiewierany-staruszek-franio-z-ulicy-ma-15-latale-chce-%C5%BCy%C4%87/

 

jako stała deklarowiczka proszę o pomoc dla Frania w wysokości 150 zł

Link to comment
Share on other sites

to poproszę o numer konta, nie wiem czy uda mi się zrobić przelew do końca tygodnia bo wszystkich świętych jest ale najpóźniej pójdzie w poniedziałek

Dziękuję ciotki kochane :)  Jestem za tym,aby wpłacić w następnym tygodniu, ponieważ na razie jeszcze nie wiem,ile weci będą nam liczyć za dobę. Zaczekajmy może na podsumowanie kosztów do końca miesiąca,może tak być? Odezwę się po niedzieli.Jeszcze raz wielkie dzięki !

Link to comment
Share on other sites

zwracam się z prośbą o pomoc dla Łatki w kwocie 150 zł. Łatka to 15-letnia starowinka z rozszarpanym grzbietem  :( powoli się to goi, do tego sunia ma guzki  pod pachą, chyba jakieś przerzuty po mastektomii. Łatka jest codziennie u wetki, nawet nie wiadomo, ile to leczenie będzie kosztowało i jak długo potrwa.

post-27552-0,61589000-1445437004_thumb.j

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/98038-tymczasy-wcale-nie-tymczasowe-czyli-gromadka-psiak%C3%B3w-szuka-domk%C3%B3w/page-234

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...