Jump to content
Dogomania

Serwo zasnął...


saskia

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

[quote name='brazowa1']

Haniu! no gdzie jesteś,gdzie?[/QUOTE]

jak to gdzie jestem - oczywiście tutaj
zawsze tutaj jestem i nigdzie indziej się nie wybieram

tylko jakoś mi się pisać nie chciało, ale obiecuję poprawę
no i tak sobie nie myślałam, że jeszcze tu ktokolwiek zagląda
a jak sobie przypomnę jak to się zdjęcia wstawia to Wam wstawię ostatnie Lotniczkowe portrety i może jakieś zdjęcia Serwa z tych 'niepublikowanych'

Link to comment
Share on other sites

Mnie bardzo ciekawi,czy te dwie irmowe antagonistki zawiesiły w końcu broń czy nadal walczą.Jak sie czuje kot bez łapki i ten rudy,co ciągle prosi o otwarcie okna,żeby za trzy minuty wrócic i od nowa prosic. I czy Gruszka stala sie miłym,mądrym kotem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']Mnie bardzo ciekawi,czy te dwie irmowe antagonistki zawiesiły w końcu broń czy nadal walczą.Jak sie czuje kot bez łapki i ten rudy,co ciągle prosi o otwarcie okna,żeby za trzy minuty wrócic i od nowa prosic. I czy Gruszka stala sie miłym,mądrym kotem.[/QUOTE]


nadal walczą - życie w naszym domu to jak życie w stanie zagrożenia
jak jedna biega luzem po domu lub ogrodzie to druga siedzi zamknięta na klucz, a klucz jest chowany żeby nikt nawet przypadkiem psiny nie wypuścił
a potem zmiana
rudy nadal obrażony na ilośc kotów w domu, włazi, wyłazi, drze pysk, że mu ciasno i w ogóle, że skandal tyle zwierza mieć w domu kiedy wiadomo, że cała uwaga winna być na niego skierowana
Kropka, kot trzyłapy a nie bezłapy, rządzi stadem i żadna jej 'nie podskoczy'
a ta Twoja Gruszka to wyrosła na największą kotkę w domu i owszem mądra jest
no i 'dzika' Puma już nie mieszka w kanapie ale luzem chodzi po domu

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Moje Drogie, odzywam się po latach i ja...a widzę, że wątek Serwusia to dobre miejsce - skupia "starą gwardię" z dogo. Niezapomniana historia.
Przy okazji widzę, że dużo nowych osób na forum, sporo też złości i kłótni (ale te akurat już kiedyś były;-), a coraz mniej osób z długim stażem. Wręcz widzę, że niektóre ciotki oficjalnie zadeklarowały koniec swojej obecności na dogo. Czy możecie mnie proszę uświadomić, czy powstało jakieś alternatywne forum na które ludzie przenieśli swoją działalność? Czy może w ogóle dali już sobie spokój? Będę wdzięczna za krótkie wprowadzenie ;-)
Ściskam wszystkie cioteczki.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, czy są inne fora, pewnie tak. Nie sądzę, żeby tam było inaczej... "Róbmy swoje", jak to śpiewał Wojciech Młynarski; trzeba się zdystansować do przykrych spraw, chociaż oczywiście nie zawsze to łatwe. Super, że zajrzałaś. Życie Serwusia to naprawdę niezapomniana historia.

Link to comment
Share on other sites

Ojej i konisia, i camara i zasadzkas :)

Konisiu,sporo osób odeszło z Dogo,bo działają w stowarzyszeniach i fundacjach,które pozakładali. Albo założyli hotele dla psów. Część sie wypaliła po jakiś smutnych zdarzeniach. Niektórzy dostali dożywotniego bana (ale ciężko na niego pracowali).

Nie zauwazyłam alternatywnego forum,natomiast sporo w psim temacie dzieje się na FB.

"róbmy swoje"-staram sie o tym pamietać,chociaz bywa ciężko.

Edited by brazowa1
Link to comment
Share on other sites

albo porodziły dzieci i mają full "roboty" w domku
ja się dorobiłam dwójki, młodsze ma 3 miesiące, starsze 4 lata, a Milva - Bóg wie, ile, ale z nami jest już 7, jeśli dobrze liczę
i, niestety, starość ją goni, ostatnio dość intensywnie
ma zespół końskiego zada, tyłek jej się słania, upada
Przeprowadzamy się za miesiąc, zamieniamy 4 piętro na 1 i liczymy, że to pomoże. Musi.
Żeby te ostatnie tygodnie/miesiące były jak najfajniejsze.
Pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

Ja też tu zaglądam, bo od Serwusia tak naprawdę zaczęł się mój pobyt na dogo. Mało się odzywam, bo uważam, że niewiele mam do powiedzenia.....W międzyczasie moja Czata powędrowała za TM :-( (po blisko 16-tu latach z nami), ale pozostała miłość do ON-ków i ON-kowatych.
Irmo, pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...