Jump to content
Dogomania

Serwo zasnął...


saskia

Recommended Posts

Wszystko się zmienia, nic nie trwa wiecznie.
Zmieniająca się dgm to tylko jeden z elementów zmian.
Takie jest życie - i w sumie dobrze że takie jest.
Trzeba się aklimatyzować pamiętając o dobrych rzeczach i jednym z nich jest ten wątek i historia Serwa.
Ona pozostanie w pamięci i pokazuje, ze niemożliwe rzeczy są możliwe i trzeba wierzyć.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

[quote name='avii']

Irma , tak bardzo brakuje twoich wspaniałych opowieści o zwierzostanie[/QUOTE]
Irma dała namiary na swoje opowieści (v. poprzednia strona):
[I][B]forum Wieluński Zwierzyniec
Nasze Zwierzaki
wątek
'do Fafika do Lotnika ... "[/B][/I]

Ale pewnie te historie znasz.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

[quote name='brazowa1']pamietamy.

dziwnie się czuje,gdy mówię/piszę "Serwo od Irmy",a te nowe roczniki dogomaniackie nie wiedzą o którego psa chodzi.[/QUOTE]

Tez to samo czuje ...inna epoka jakby...

A Serwus to legenda i na zawsze pozostanie w pamięci !

Link to comment
Share on other sites

ano właśnie.Obecnie jedyna recepta na wszystko jest-zapłać za opiekę. I często ci,co kiedys ratowali,teraz na ratowaniu zarabiają.
Niby OK,niby czesto robia to dobrze,ale jakisniesmak zostaje. No i są tacy co zrobili z tego cały biznes-kilkanascie staruszków,kazdy po 300 zł. Niezła stała pensja co miesiąc,bo staruszki nieadopcyjne,nigdzie stamtąd nie wyjdą. A nawet jak sie czegos nie dopatrzy,nie dopilnuje,czy sie pozagryzają,to nikt sie nie doczepi,ze pies umarł-w końcu był stary.
Dla mnie szczytem wszystkiego była hotelara,która miała wolny kojec i przytachala sobie na tenże kojec sznaucera olbrzyma. Załozyła mu wątek.
Twierdziała,ze znalazła. Po czym wołala o pieniadze,o zapłate za ten kojec (sama dla siebie),bo jak nie,to go do schroniska zawiezie.

Link to comment
Share on other sites

brazowa1,
dla mnie nawet nie niby ok, ja sie tymi platnymi ustrojstwami brzydze.Kosza kase i ida na bohatera, jakie to fajne osoby i ile z siebie daja. Daj za darmo albo za koszty weta i jedzenia, nie zarabiaj na tym, normalnie obrzydliwosc.Ja za stara jestem na takie myki i jak pomysle ile dobrego mozna by zrobic, ile sterylek, kastracji, to mi sie wlos jezy na glowie. A nie tak kiedys bylo.A pies sie nie poskarzy. Tam praktycznie nie ma kontroli, popatrz na te strone z HOTELIKAMI DOMOWYMI, plaga!!!
Irmo , Serwo aniolku, przepraszam za te dyskusje, ale przeciez Wy jestescie tego samego zdania, prawda?;-)

Link to comment
Share on other sites

Jestem niedługo na dogo .... .....poczytam sobie ten wyjatkowy wątek .. pies Serwo jest przepiekny , bardzo współczuje Jrmie i innym , ktorzy go poznali - też się popłakałam ...... :-(:-( . Piesku - żyj nadal w snach i wspomnieniach wszystkich , którzy Cię poznali i pokochali na zawsze ..............

Link to comment
Share on other sites

Hm... Nie zawsze płatne tymczasy oznaczają ludzką chciwość - często jest tak, że ktoś chce pomóc, a naprawdę go na to nie stać. Nie można uogólniać.
Aanka, jeśli chcesz poczytać inne wspaniałe wątki, to zajrzyj do Faworka, Bruna z Mielca, wyżełka, znalezionego w podwejherowskim lesie, Emira ze zmasakrowanymi łapami... Jest tu dużo pięknych opowieści.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...