Jump to content
Dogomania

konisia

Members
 • Content Count

  1,017
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About konisia

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • AIM
  8328292

Converted

 • Biography
  [url=http://www.TickerFactory.com/]
 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. pełna skrzynka!

 2. konisia

  @@@@ komu można wysyłać zaproszenia @@@@

  DO mnie rowniez mozna wysylac zaproszenia na bazarki ;-) Pozdrawiam.
 3. Typowo psi bazar, na którym znajdziesz dosłownie wszystko :) Zajrzyj! ;)

  www.dogomania.pl/forum/threads/232333

 4. Ja dzis tez jestem i zostawiam na noc. Ale raczej grania nie ogladam ;-) Dobranoc:sleeping:
 5. Pomysł bardzo fajny, proszę o dopisanie do listy. Jako, że nie wiąże to się dla mnie z żadnymi dodatkowymi kosztami (no, nie licząc prądu), a może pomóc zwierzakom, dam kredyt zaufania i spróbuję. Poruszona przez dziewczyny powyżej kwestia weryfikacji/referencji jest bardzo ważna - warto nad tym pomyśleć. Ja swoją drogą spróbuję się dowiedzieć czegoś w "gamingowym" świadku, ale często osoby grające świetnie znają się w necie, a w realu niekoniecznie, więc pewnie będzie ciężko o takie referencje. Ważną kwestię poruszyła też emilia - kwestia dogomaniaków zagranicznych. Często poza wsparciem finansowym nie mogą (z racji miejsca zamieszkania ;-)) fizycznie włączyć się w pomoc na dogo, stąd Wasza inicjatywa byłaby pewnie kolejną akcją, w której ta grupa dogomaniaków mogłaby się udzielać.
 6. Przepraszam za offtop, ale znalazlam takie ogłoszenie: [URL]http://tablica.pl/oferta/oddam-pieska-ID1usnn.html#358db41c;r:;s:[/URL] Może jest tu ktoś z łódzkiego schronu, kto kojarzy tego pieska? Adoptowali i chcą oddać :(
 7. konisia

  Shar-peie w potrzebie

  Przeglądam allegro i takie ogłoszenie przypadkiem znalazłam: [URL]http://tablica.pl/oferta/oddam-za-darmo-sharpya-ID1vSVb.html#162b7fdd;r:;s:[/URL] [IMG]http://img09.tablica.pl/images_tablicapl/51195819_1_644x461_oddam-za-darmo-sharpya-mysliborz.jpg[/IMG]
 8. Nubijka miej w takim razie oko na tych właścicieli i na to jak wygląda/zachowuje się suni, bo nic innego nie można chyba zrobić:roll:
 9. konisia

  Serwo zasnął...

  Fajnie, wielkoletnie dogomaniaczki się odzywają. Pozdrawiam.
 10. konisia

  BŁAGAM O POMOC Ile kosztuje życie??

  Irene, moze wstaw obecne zdjęcia, z tymczasu u Ciebie oraz zeskanuj (lub zdjęcie) wyników badań. Gdzie leczysz Oskarka? Co aktualnie bierze na wątrobę?
 11. Serdecznie zapraszam na bazarek :smile:

  http://www.dogomania.pl/forum/thread...9#post19553239

  Mile widziane podnoszenie:smile:

 12. konisia

  Serwo zasnął...

  Moje Drogie, odzywam się po latach i ja...a widzę, że wątek Serwusia to dobre miejsce - skupia "starą gwardię" z dogo. Niezapomniana historia. Przy okazji widzę, że dużo nowych osób na forum, sporo też złości i kłótni (ale te akurat już kiedyś były;-), a coraz mniej osób z długim stażem. Wręcz widzę, że niektóre ciotki oficjalnie zadeklarowały koniec swojej obecności na dogo. Czy możecie mnie proszę uświadomić, czy powstało jakieś alternatywne forum na które ludzie przenieśli swoją działalność? Czy może w ogóle dali już sobie spokój? Będę wdzięczna za krótkie wprowadzenie ;-) Ściskam wszystkie cioteczki.
 13. Dziękuję wszystkim za słowa wsparcia dla mnie i Mamy. Mama szczególnie źle znosi rozłąkę z Oskarkiem i cały czas nie może się z tym pogodzić...nawet miseczki jeszcze stoją niesprzątnięte, ale nie poganiam, każdy potrzebuje czasu... Tyle szczęśliwych (mimo chorób) lat za nami. Wszystkie jego minki, pózki podczas spania, nawyki, rytuały, wszystko to pozostanie w naszej pamięci. Jeszcze raz wszystkim Wam BARDZO DZIĘKUJĘ!
 14. Witamy cioteczki!!! Wszystkiego dobrego w Nowym Roku ! Przy okazji, że wpadłam na chwilę na dogo, wklejam kilka zdjęć Oluni (niestety komórką). Olcia wszystkich pozdrawia: -)) Bardzo lubię patrzeć jak mama robi na drutach: [URL="http://img262.imageshack.us/i/img0088kp.jpg/"][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/5431/img0088kp.jpg[/IMG][/URL] Czasami nie moge się powstrzymać i ukradnę jej kłębek: [URL="http://img97.imageshack.us/i/img0003xl.jpg/"][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/5858/img0003xl.jpg[/IMG][/URL] A jeśli się nie uda to chociaż zdrzemnę się w koszu z robótkami: [URL="http://img829.imageshack.us/i/img0026ds.jpg/"][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/1491/img0026ds.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
×