Jump to content
Dogomania

Serwo zasnął...


saskia

Recommended Posts

Brazowa1 bylas na psach.pl?
Pod tym samym nickiem? Ale tam byla ekipa, smiechu bylo co niemiara, od rana wesolosci! AM otwierala mi oczy na rozne psie sprawy, taki przewodnik ;-)
Buldog, Basia od podhalana Bobbiego, Basia od huskiego i od podhalanki Luny, Siva, Mutra,Zbyszek Wroblewski, jakubP,Drabik, norbi,Pink, byly niekonczace sie rozmowy, dyskusje, klotnie, normalnie jak w rodzinie:-)

Link to comment
Share on other sites

Chyba tak,przez jakis czas spotykałam znane z "psów" nicki na Dogo.

Alu, nawet nie pamiętam jaki tam miałam nick ;) Pewnie jakaś wiolka lub coś równie oryginalnego.
Pewnie teraz by nikt nam nie uwierzył, ale tam nie było wklejania fotek ,a mimo to odbywały się adopcje. Po prostu opisywało się psiaki .

AM była niezastąpiona! Drabika pamiętam! A Buldog był bardzo kłótliwy i najmądrzejszy w klasie.

Link to comment
Share on other sites

Z Basią od Bobika i Basią od Luny (i innymi) tworzyłyśmy forum podhalana, przez jakiś czas fajnie to działało szczególnie w zakresie psów w potrzebie. Basia od Luny była też związana z haskimi w potrzebie. Na Dogo chyba rzadko bywały a teraz zupełnie nie wiem co porabiają...

Link to comment
Share on other sites

Irma i Serwo - niezapomniana historia.

[quote name='malagos']A pierwszą osobą, jaka mi utknęła w pamięci, jak podczytywałam dogomanię, była Deszczowa. I malawaszkę pamiętam.[/QUOTE]
Deszczowa - też pamiętam. Dobrze. Ale Malawaszka nadal jest.

[quote name='jadwiga']a ja pamiętam Gajową i Jej heroiczną walkę o złapanie i uratowanie psa[/QUOTE]
Gajowa i Gaja - to było przeżycie.

[quote name='Alaa']O rany , Wieniu.
Twarda baba jestem, ale wymiekalam czytajac watek Wienia i Rumpy, ale tam bylo serca, sie dzialo.

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/21433-ON-kowaty-Starszy-Pan-Wieniek-w-najcudowniejszym-domu-Chorutki-trzymajcie-się!!!!!!?highlight=wieniu[/URL][/QUOTE]

uwielbiałam ten wątek.

i jeszcze wspomnę osobę o nicku Blondella - żałuję, że od dawna tu nie bywa.

Wspomnę także osobę, której już nie ma wśród nas, bo zmarła - Pana Kierownika schroniska w Mielcu. Odszedł niespodziewanie, za wcześnie. To był wyjątkowy człowiek.

Edited by jotpeg
Link to comment
Share on other sites

[quote name='jotpeg']
Wspomnę także osobę, której już nie ma wśród nas, bo zmarła - Pana Kierownika schroniska w Mielcu. Odszedł niespodziewanie, za wcześnie. To był wyjątkowy człowiek.[/QUOTE]
no własnie ja przez wiele lat wpłacałam pieniądze na schronisko w Mielcu, tylko ze względu na tego kierownika, a dopiero niedawno dowiedziałam się jak się tam pozmieniało, i że Pan kierownik nie żyje:(

Link to comment
Share on other sites

W takim razie mam nadzieję,że w Mielcu nie zaprzepaszczą Jego pracy.

nas tez już poubywało. Przed laty,laty była moderatorka, miała charta afgana w awatarze. Pamiętacie nick? Młoda dziewczyna. Dogomaniacy pięknie pomagali,były drukowane i sprzedawane chusty, dochód był dla niej,jako pomoc w chorobie. Pamiętacie?...chyba 2002 rok.

Link to comment
Share on other sites

Roku 2002 nie pamiętam....
Kiedyś nas było na dogomanii o wiele mnie, raczej wszystkie nicki się znało, każdą nową osobę witało. Jak dziewczyny z Niczyich zrobiły aukcję, jechało się do Warszawy na cały dzień, by się spotkać, pogadać, uściskać. Taki człowiek był szczęśliwy, ze jest w grupie osób tak samo nawiedzonych :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']W takim razie mam nadzieję,że w Mielcu nie zaprzepaszczą Jego pracy.

nas tez już poubywało. Przed laty,laty była moderatorka, miała charta afgana w awatarze. Pamiętacie nick? Młoda dziewczyna. Dogomaniacy pięknie pomagali,były drukowane i sprzedawane chusty, dochód był dla niej,jako pomoc w chorobie. Pamiętacie?...chyba 2002 rok.[/QUOTE]

myślisz pewnie o Rotti, pamiętam, zmarła chyba w 2004 roku

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

na żebry o głosy przychodzę. Już przekopiuję ,bo zabrakło mi inwencji twórczej....tyle proszę,że mam zmęczenie materiału. Pomóżcie,bo nas wyprzedza jakis kundelek Bandzior. A my mamy schroniskowy dwupak do wypromowania.
Jakby jakies pytania to chętnie wytłumaczę. Ino trzeba codziennie oddawac głosy,do końca września,a nam sie ekipa głosująca porozłazi do tego czasu.Ech. Ale walczymy dalej.


[h=5][COLOR=#333333]UWAGA!! Nasze sopockie bezdomniaki RUDY i KOSMA mają szansę być sławne! Trafią na billboardy, do gazet, a stąd już krok do nowego domu! Mobilizujemy wszystkich znajomych i GŁOSUJEMY na nich w plebiscycie Dziennika Bałtyckiego NASZE ZWIERZAKI na najsympatyczniejszego pupila (link poniżej).

[URL]http://www.dziennikbaltycki.pl/plebiscyt/karta/60,rudy-i-kosma-bo-przyjaciol-nigdy-sie-nie-rozdziela,3766,id,t,kid.html[/URL]

Kosma i Rudy- bo przyjaciół się nie rozdziela (nawet w konkursie). Można oddać 5 głosów logując się przez FB,a następnie jeszcze 5 razy kliknąć metodą tradycyjną. Gdyby zebrało się 50ciu zapaleńców,którzy dadzą codziennie głosy,to mamy spore szanse sa już na 4 miejscu... GŁOSUJEMY TO DLA NICH SZANSA NA DOMEK ....[/COLOR][/h]

Link to comment
Share on other sites

No zobacz Tosiu,jaka u Ciebie intuicja :) Tak, to nasze, bardzo kochane psiaki. A ta, co je obejmuje to moja skromna osoba :)

W sumie walczymy już nie o pierwsze czy drugie,ale o trzecie miejsce. Wierzę, ze gazeta wykorzysta naszą parkę z okazji dnia zwierząt i w jakiiś sposób nas wesprze reklamą. Ino musimy być w czołowce.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...