Jump to content
Dogomania

AKCJA STERYLIZACJA -WZNAWIAMY ! Tymczasowe konto


3 x

Recommended Posts

Nie mogę za dużo zadeklarować ale wklejam banerek w podpis i postaram się co miesiąc coś wpłacić. Proszę nie wpisywać mnie na listę darczyńców, póki co nie mam pracy, więc mogą się zdarzyć 'gorsze' miesiące.

Link to comment
Share on other sites

ja wkleilam sobie do galerii info na temat sterylek

co do deklaracji, dopiero za miesiac moge sie okreslic jaka to bedzie kwota, bede pamietala przy kolejnej wyplacie;)
a co do lecznic czy macie juz jakies tansze lecznice w wawie, moze z moja lecznica bym cos zagadala (Gaja na Targówku), badz z kolega ktory ma swoja lecznice?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dora']Pare dni temu wyslalam 10zł, doszly te pieniazki czy cos namieszalam w przelewie ?[/QUOTE]
Dziś będę miała rozliczenie, wszystko wypiszę. Uzupełniam kolejkę, Lucyna na pw zgłosiła sunie [url]http://www.dogomania.pl/threads/184839-Moja-Pani-odesz%C5%82a-mnie-rodzina-wyrzuci%C5%82a-z-domu?p=14646997#post14646997[/url], ale oni będą mieli dużą część pieniędzy.

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście!!! Akcja jak najbardziej sensowna. Do tej pory sterylizowałam suki bezdomne i pół-bezdomne (pijaczkowe, ze składów budowl, itp) na własny koszt (w zeszłym roku 13 szt) ale z uwagi na brak pracy dalej nie dam rady.
Zabiegi robiłam w Celestynowie bo bardzo preferencyjnych stawkach. Być może da się też robić zabiegi bliżej, w klinice w Zielonce (w cenie dzień hotelikowania pozabiegowego), przy większych ilościach ceny preferencyjne (tego kanału osobiście nie sprawdziłam ale inna psiara, która mi o tym powiedziała ręczy za fachowość wetki).

Deklaruję 10 pln/mies a może więcej jak dam radę.

Link to comment
Share on other sites

Pomału reklamuje wątek, spisuje lecznicę, będę się z nimi kontaktowała mailowo i telefonicznie. Jak ktoś może/ma taką lecznicę, rozmawiajcie z nimi.
Pytajcie, czy zgadzają się na podanie namiarów na nich na stronie www, którą kończę i czekam na wrzucenie na serwer.
Wczoraj dzwoniłam do banku, było 1200zł około. 450zł przelałam - Bamboo 400zł i ode mnie 50zł. Niektórzy wpłacili deklarację za kilka miesięcy z góry, więc wcale nie jest tych pieniędzy dużo. :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Pomału reklamuje wątek, spisuje lecznicę, będę się z nimi kontaktowała mailowo i telefonicznie. Jak ktoś może/ma taką lecznicę, rozmawiajcie z nimi.
Pytajcie, czy zgadzają się na podanie namiarów na nich na stronie www, którą kończę i czekam na wrzucenie na serwer.
Wczoraj dzwoniłam do banku, było 1200zł około. 450zł przelałam - Bamboo 400zł i ode mnie 50zł. Niektórzy wpłacili deklarację za kilka miesięcy z góry, więc wcale nie jest tych pieniędzy dużo. :shake:[/QUOTE]

Soemo cierpliwości uda się , musi :) Do kogo się da pukamy,namawiamy, niech każdy da 5 zł inny 10 zł tak naprawdę to nie jest wiele, ale jak wiele może w takiej akcji uczynić. Bądźmy dobrej myśli. E

Link to comment
Share on other sites

najlepsza inicjatywa w walce z bezdomnoscia, deklaruje na razie jednorazowo 100zl, jutro siostra wysle internetem,trzeba to rozglosic, podwiesilam Wasz banerek, wstawie tez na moj profil na nk, zycze samych sukcesow i jak najwiecej suk i psow bez bezdomnego potomstwa

Link to comment
Share on other sites

Wpływy ;)

20zł - Ewa i flatki (kwiecień, maj)
30zł - AMIGA
30zł - bico
10zł - anetta
5 zł - obraczus87
10zł - :)
10zł - agaga21
50zł - soema
400zł - Bamboo
15zł - Lucyna
10zł - Agnezia (kwiecień, maj)
30zł - zerduszko
69zł - elik (64 zwrot za sterylkę Foksi i 5zł deklaracja)
15zł - Ciencienia
120zł - Ellig ( za rok)
30zł - Ambird
15zł - Weszka
12zł - Małgorzata M. ??:)
10zł - malawaszka
10zł - hop!
10zł - piechcia15
10zł - Dora
25zł - Pipi
10zł - GameBoy
15zł - chita
50zł - Cez
40zł - bazarek Basiapron
5zł - Neris
20zł - Pinkmoon (4 miesiące)
30zł - ostatniaszansa/Ewa
10zł - wiq
5zł - Nikus
10zł - Saphira
15zł - evl
10zł - ata (maj, czerwiec)
10zł - olutka55
30zł - żabusia (kwiecień, maj)

[B][SIZE=4][COLOR=DarkRed][SIZE=2]razem[/SIZE]
1256zł[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Kumpela z okolic czestochowy a dokladnie z Poraja, rozmawialam ze swoim wetem czy jest chetny dolaczyc sie do akcji sterylizacja, oczywiscie wet sie zgodzil, a my polecamy go w 100%, swego czasu uratowal zycie huskiemu ktoremu psy odgryzly ogon w schronisku [url]http://www.dogomania.pl/threads/173159-Ares-z-odgryzionym-ogonem-ma-juz-swoj-kochajacy-domek-[/url])
Cena za duza sunie :150zł
mniejsze suczki okolo 100zł
Dokladne namiary na weta poda juz moja kolezanka

Link to comment
Share on other sites

oj tak, gdyby mozna zorganizowac siec wetow pro-sterylizacyjnych po przystepnych cenach i miec takie ogolnopolskie zaplecze sterylizacyjne, to by bylo naprawde osiagniecie - i tylko oglaszac, zbierac do skarbonki datki i asygnowac dla kolejnych potrzebujacych, bardzo popieram te akcje i zycze powodzenia

Link to comment
Share on other sites

Dora to czekamy na namiary.

A powiedzcie mi co myślicie o Fundacji 'sterylkowej' czy to ma rację bytu? Czy to nie będzie wyręczanie schronisk i gmin w walce z bezdomnością?
Szukać sponsorów, propagować akcję, przygotować taką linię uświadamiającą, plakaty, ulotki, pogadanki.
Marzeniem moim to jest taki busik sterylkowy, ale czy ludzie na wsi odpowiednio zadbaliby o suki po? Utopia..
Wiele osób jest przeciwnych sterylizacjom, nieludzkie, krzywdzące itp.. Gdyby można było zrobić filmiki z kastratami z frisbee, agility.. Radosne, szczupłe psy.
Tak głośno myślę... bo problem bezdomności jest ogromny, wciąż spychany przez rząd na dalszy plan. Nie chcę myśleć co będzie przed Euro 2012..:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...