Jump to content
Dogomania

Czarne Kwiatki czyli na kogo warto uważać.


Recommended Posts

5137184xx
niestety nie wiem jaka miejscowość.
Dziewczyna chyba pijana, wysłała mi 10 SMSów że jest zainteresowana kotem i "nich pani zadzwoni do mnie bo nie mam na karcie nic!!!". Nie oddzwoniłam, bo jak ktoś jest poważnie zainteresowany to sam dzwoni. Na drugi dzień o 8 rano obudził mnie tel. od niej, odbieram, a tam "użytkownik tego numeru zamówił połączenie na twój koszt". Odrzuciłam. Minęło 5 dni, a baba cały czas wydzwania, po 10 razy dziennie. Dzisiaj puściły mi nerwy i zadzwoniłam do niej. Babsko pijane, ledwo rozumiałam co mówi. Na początku nawet nie wiedziała po co do niej dzwonię :roll:

Link to comment
Share on other sites

UWAGA LUBLIN I OKOLICE !


Przed chwilą telefon z zastrzeżonego numeru od młodej, nieletniej dziewczynki. Chce szczeniaczka na niespodziankę dla mamy. Nie chce wcześniej sprawdzenia domu bo ,,nie byłaby to już niespodzianka". Wszelkie dyskusje na temat, że piesek nie może być prezentem, ani niespodzianką, trafiają w próżnię. Zakończyła rozmowę słowami,, ja i tak znajdę szczeniaka z innego ogłoszenia"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka'][B]Uwaga, ten film jest bardzo drastyczny:-(

[/B][video=facebook;1602918911342]http://www.facebook.com/video/video.php?v=1602918911342&oid=126920476166&comments#!/video/video.php?v=1602918911342&oid=126920476166&comments[/video][/QUOTE]

podpiszcie prosze -kara musi byc - [URL="http://www.petycje.pl/petycja/6231/prosimy_o_surow%C4%84_kar%C4%98_dla_nieletniego_prawie_mordercy.html"]http://www.petycje.pl/petycja/6231/prosimy_o_surow%C4%84_kar%C4%98_dla_nieletniego_prawie_mordercy.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']ja pierd*****!!!!!!!! mam nadzieję, że autor filmu został namierzony i ukarany!:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:[/QUOTE]

[url]http://ktoz.blox.pl/2010/12/Kilka-tygodni-temu-do-serwisu-Youtube-trafil-film.html[/url]
zwierzaki są u nas w schronisku....

Link to comment
Share on other sites

Zgłaszam Niebieską713: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191916-Dafi-i-Tobi%C5%9B-w-DT-szukamy-dom%C3%B3w!!-3-maluchy-w-DS-%29-DZI%C4%98KUJEMY-wszystkim-za-pomoc!!!?p=15977283&viewfull=1#post15977283[/URL] (i dalej) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/196691-Mazurskie-szczeniaki-s%C4%85-ju%C5%BC-bezpieczne-i-szcz%C4%99%C5%9Bliwe!-zosta%C5%82a-malutka-sunia-zobacz[/URL] Oferuje DT "za karmę" - okazuje się, że za 100 zł/mies, a sunia stale głodna i karmy nie ma w/g Niebieskiej. Warunków mieszkaniowych nie daje sprawdzić - umawia się na mieście. Prawdopodobnie ma 1 pokój w budynku socjalnym. Nie wiadomo gdzie mieszka, raz pisze Gdynia, raz Olsztyn, raz właśnie jedzie do Niemiec (a co z psami ???). Pozoruje pomoc dla psów - w postaci wpłat, lub karmy - której nie realizuje. Załatwia "tani hotelik" u swojej znajomej, "cudownej kobiety", która bezwzględnie ściąga za kilka dni pobytu u niej w kojcu w budzie 2 szczeniaczków 600 zł !!! Niebieska zobowiązuje się pokryć "nadwyżkę" - czego oczywiście nie robi. Nie umówiła na sterylizację suni ze swojego płatnego DT. Uniemożliwiła wyjazd suni do super DS !!! Po czym zerwała kontakt. Nie wiadomo co z sunią. DS zrezygnował. [quote name='Lu_Gosiak']i juz po wspaniałych wiesciach...
niestety
domek super, ludzie mega wrazliwi liczący sie z problemami i oswajaniem Dafi /maja kota po przejsciach, ktorego aklimatyzacja trwala rok!!/ zostali dokladnie sprawdzeni, transport annet załatwila na jutro, ludzie mieli zaplacic polowe transportu i sami zobowiazali sie do wysterylizowania DAfi, NIESTETY Niebieska cala nasz prace jednym telefonem przekreslila: naskoczyła na Panstwa, naopowiadala jaki to z DAFi agresor bo na poczatku sie rzucala na Jej suke, ale najwazniejsze powiedziala, ze ma juz dla Niej domek w Olsztynie i woli by Dafi tam zostala.....no coz nie dziwie sie, ze Panstwo mimo mojej proby łagodzenia i odkrecania tego ZREZYGNOWALi....w zwiazku z tym Dafi dalej nie ma domu
cholernie mi przykro, ze taki dom przepadl[/QUOTE] Oczywiście żadnego DS w Olsztynie dla Dafi nie ma. I nie było. Niebieska713 ponoć zastanawia się, czy sobie na DS Dafi nie zostawić ....

Link to comment
Share on other sites

Hm... miałam sobie darować ale... strzeżonego itd... Isadorka od jamników już wie.
W podpisie mam Cacka, mix jamnika z czymś terrierkowatym. Zadzwonił pan, nie podał skąd jest ale ponieważ dzwonił w związku z ostatnią serią dodawanych przeze mnie ogłoszeń stawiam na łódzkie. Nr 6086*8*4*. Miał kiedyś jamnika szorstkowłosego, ma sentyment do rasy. Niestety, w Cacku (a dopytywał o jego szczekanie) widział kandydata na odstraszającego hałasem stróża do budy. :roll: Sama rozmowa natomiast bardzo uprzejma, wręcz sympatyczna. Na moje info, że nie tego dla psa szukam, co pan oferuje nie było ze strony pana żadnych złośliwości, fochów, komentarzy. Jestem przekonana, że pan będzie szukał dalej. Wspominał o działce i dziecku, jak zrozumiałam małym dziecku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior'][url]http://ktoz.blox.pl/2010/12/Kilka-tygodni-temu-do-serwisu-Youtube-trafil-film.html[/url]
zwierzaki są u nas w schronisku....[/QUOTE]

[B]Obejrzyjcie ten film ze schroniska (niestety trzeba przeczekać reklamę):

[/B][URL]http://www.tvn24.pl/-1,1687795,0,1,maltretowany-kot-byl-tragicznie-przerazony,wiadomosc.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=4][COLOR=red][U]Uwaga: Gryfino/Szczecin oraz okolice[/U][/COLOR][/SIZE][/B]

[B]2 braci (Jacek Ś., Zbigniew K. - pełne nazwiska na PW) zamieszkałych w Gryfinie przy ulicy Artyleryjskiej.[/B] Poszukują psa/suki wygląd, wielkości nie ważne. Chcą adoptować psa za darmo. Psy po wyadoptowaniu znikają w ciągu 2 tygodni, Ci mężczyźni je katują, głodzą przypalają papierosami, dalej już nie mówię ! Mieszkają w starym domu, a raczej szopie bez ogrzewania, sami nie mają pieniędzy na jedzenie. Pod żadnym pozorem nie wydawać im żadnego psa !
Jak będę miała numer telefonu to podam. Póki co mam tylko nazwiska i adres
UWAŻAJCIE !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blacky764'](...) Ci mężczyźni je [B]katują, głodzą przypalają papierosami[/B], dalej już nie mówię ! Mieszkają w starym domu, a raczej szopie bez ogrzewania, sami nie mają pieniędzy na jedzenie. Pod żadnym pozorem nie wydawać im żadnego psa !
Jak będę miała numer telefonu to podam. Póki co mam tylko nazwiska i adres
UWAŻAJCIE ![/QUOTE]
Co takiego??? :angryy:
Zostało to gdzieś zgłoszone, czy co żyjącego dorwą w łapy uraczają według opisu i nikt z tym nic nie robi/ nie zrobił?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blacky764'][B][SIZE=4][COLOR=red][U]Uwaga: Gryfino/Szczecin oraz okolice[/U][/COLOR][/SIZE][/B]

[B]2 braci (Jacek Ś., Zbigniew K. - pełne nazwiska na PW) zamieszkałych w Gryfinie przy ulicy Artyleryjskiej.[/B] Poszukują psa/suki wygląd, wielkości nie ważne. Chcą adoptować psa za darmo. Psy po wyadoptowaniu znikają w ciągu 2 tygodni, Ci mężczyźni je katują, głodzą przypalają papierosami, dalej już nie mówię ! Mieszkają w starym domu, a raczej szopie bez ogrzewania, sami nie mają pieniędzy na jedzenie. Pod żadnym pozorem nie wydawać im żadnego psa !
Jak będę miała numer telefonu to podam. Póki co mam tylko nazwiska i adres
UWAŻAJCIE ![/QUOTE]
czy juz nie było takiego zgłoszenia ?? coś mi się kojarzy że już byli zgłaszani,

Link to comment
Share on other sites

Nie mamy żadnych dowodów, nie mamy niczego na co moglibyśmy ich złapać. To info nie jest pewne na 100 %, chodź dostałam je od ich brata. Jeśli będą chcieli adoptować psa z naszego przytuliska pojade tam z 2 inspektorkami TOZu i jeśli będą jakieś dowody to jak najbardziej sprawa zostanie zgłoszona na policję.

Link to comment
Share on other sites

W tej chwili na tej posesji nie ma zwierząt, w tej chwili to oni szukają psa. W sobotę przejdę się z psem na tamte tereny (obok jest ścieżka rowerowa) rozejrzę się co słychać na podwórku, bo jeśli mają psa to trzymają go na łańcuchu na podwórku. Jeśli coś się będzie działo dzwonie po TOZ i policję.

Link to comment
Share on other sites

sos-dalmatyńczyki, Danuta K. Magda. M Beate K, również Sylwia C.
Czyli Danka, Magmal, Dalmibea(sos 2010) i Figa

danuta. [email protected]
602 .. .. 08

[email protected]

beak..h @gmx.net

[email protected]

Bazując na dobroczynności innych ludzi wykorzystują ich do własnych celów. Podstępem przejmują psy ze schronisk w całej Polsce i ''exportują'' poza granice kraju - do niemiec. Uchylają się od zobowiązań finansowych za usługi weterynaryjne i koszta wyżywienia. Atakują i pomawiają gdy otrzymają odmowę lub są pytane o szczegóły adopcji w niemczech.

Link to comment
Share on other sites

Wkleiłaś jakies ogólnie ploty nt wywozu polskich psów. Wymienieniz dogomaniaków sa tam Roma, niufek, xxxx52 i dziewczyny związane z p. Wandą (Przyborówek). Jak sie to ma do Dalmibei czy Figi? Nie możesz wpaść i oskarżać ot tak sobie dogomaniaków z długim stażem pomocy, bez konkretów.

Poza tym strasznie mnie wk...... takie ogólne potępianie w czambuł wyjazdów psów za granicę.

Link to comment
Share on other sites

sorki za offfa


spodnie polarowe na maluchy zapraszam fajne cieplutkie
zapraszam
kasiora potrzebna jak wszędzie


[URL]http://www.dogomania.pl/threads/198624-polarowe-spodnie-czapki.....-koszule-POM%C3%93%C5%BBMy-NATALCE-...koniec-02.01.2011-GODZ-00?p=16025954#post16025954[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...