Jump to content
Dogomania

14-letni Anik został Małym Księciem :-)


Mantis

Recommended Posts

[quote name='salibinka']A ja mam mały pomysł na wewnętrzny konkurs :). Otóż: Odkopujemy PLAKAT ANIKA, wyznaczamy określony czas, powiedzmy tydzień. W tym czasie drukujemy i rozwieszamy - a następnie wpisujemy tutaj ilość rozprowadzonych plakatów Anika. Po upływie tygodnia sumujemy ilości i patrzymy, kto rozwiesił najwięcej.
Dla ZWYCIĘZCY mam NAGRODĘ - NIESPODZIANKĘ :) :) - [B]kto się bawi?[/B] :) :)
(I kto pamięta, gdzie jest plakat?)[/QUOTE]

Salibinko, świetny pomysł :) Z racji tego, że mieszkam w niewielkiej miejscowości i wieszając pięć plakatów, zaspamowałabym całą wieś ;) nie mam szans na wygraną, ale zależy mi na dobru Aniczka, więc do nagrody niespodzianki oferowanej przez Salibinkę, dodam po 5 bannerków dla 3 najlepszych plakatowiczów :) Bannerki oczywiście dla wirtualnych podopiecznych :)
Plakat znalazłam i zamieściłam w 3 poście. :)

Aniczek bardzo dziękuje za nakrmianie skarpetki :Rose:

[B]AgusiaP - 100zł.
wojtuś - 10zl.
Nevada - 20zł.
Agnieszka_K - 40zł.
andegawenka - 50zł.
Ula Skwara - 50zł.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mantis']Salibinko, świetny pomysł :) Z racji tego, że mieszkam w niewielkiej miejscowości i wieszając pięć plakatów, zaspamowałabym całą wieś ;) nie mam szans na wygraną, ale zależy mi na dobru Aniczka, więc do nagrody niespodzianki oferowanej przez Salibinkę, dodam po 5 bannerków dla 3 najlepszych plakatowiczów :) Bannerki oczywiście dla wirtualnych podopiecznych :)
Plakat znalazłam i zamieściłam w 3 poście. :)

Aniczek bardzo dziękuje za nakrmianie skarpetki :Rose:

[B]AgusiaP - 100zł.
wojtuś - 10zl.
Nevada - 20zł.
Agnieszka_K - 40zł.
andegawenka - 50zł.
Ula Skwara - 50zł.[/B][/QUOTE]

A bannerki robisz prześliczne :)
Zapraszamy i zachęcamy do pomocy i zabawy - Dla Anika każdy plakat to szansa.

Link to comment
Share on other sites

A gdzie ty Anisiu zapodział się, he? Wracaj na górę szybciutko!

Nie wiem, gdzie mogę kolorowy plakat wydrukować w okolicy, zrobię rozeznanie, wydrukuję i będę sukcesywnie rozwieszać, ale poruszam się po dość ograniczonym terenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nevada']A gdzie ty Anisiu zapodział się, he? Wracaj na górę szybciutko!

Nie wiem, gdzie mogę kolorowy plakat wydrukować w okolicy, zrobię rozeznanie, wydrukuję i będę sukcesywnie rozwieszać, ale poruszam się po dość ograniczonym terenie.[/QUOTE]

Super, Nevado :), popatrzmy na to w ten sposób, że bez względu na ilość i teren, każdy plakat to szansa, bo nie wiadomo nigdy, kto akurat przejdzie, zatrzyma się, dojrzy i... :) :).

Link to comment
Share on other sites

[INDENT] [FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=blue]Zapraszam na odlotowy kosmiczny bazarek na pokrycie długów Rysia i Romusia, dwóch piesków z Pszczyny:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/212181-*-*-*-ALE-ODLOT%21%21%21-Wy%C5%9Blij-d%C5%82ugi-w-Kosmos%21-wystrza%C5%82owy-bazarek-Rysia-i-Romusia-do16.08"]http://www.dogomania.pl/threads/212181-*-*-*-ALE-ODLOT!!!-Wy%C5%9Blij-d%C5%82ugi-w-Kosmos!-wystrza%C5%82owy-bazarek-Rysia-i-Romusia-do16[/URL] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bakusiowa'][INDENT] [FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=blue]Zapraszam na odlotowy kosmiczny bazarek na pokrycie długów Rysia i Romusia, dwóch piesków z Pszczyny:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/212181-*-*-*-ALE-ODLOT%21%21%21-Wy%C5%9Blij-d%C5%82ugi-w-Kosmos%21-wystrza%C5%82owy-bazarek-Rysia-i-Romusia-do16.08"]http://www.dogomania.pl/threads/212181-*-*-*-ALE-ODLOT!!!-Wy%C5%9Blij-d%C5%82ugi-w-Kosmos!-wystrza%C5%82owy-bazarek-Rysia-i-Romusia-do16[/URL] [/INDENT][/QUOTE]


o tak - zapraszamy bardzo bardzo pięknie!:)
Aniczek się chyba nie obrazi?
Można też kupić rakietę w imieniu naszego Misia:)

Link to comment
Share on other sites

[B]Nevado[/B], dziękuję :loveu: I dokończę myśl Salibinki "[...] [I]zatrzyma się, dojrzy i.[/I].." pokocha :iloveyou: :)

[quote name='nika28']A gdzie te plakaciki można ściągnąć ? :) Bo na wątku nie widzę. [SIZE="1"]Gapa ze mnie[/SIZE] :oops:[/QUOTE]
Nika28 - link do plakatu jest w 3 poście na pierwszej stronie wątku, tuż nad bannerkami :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...