Jump to content
Dogomania

Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy


evel

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='motyleqq']no, już wczoraj pisałyśmy, że ja to się dopiero wkopałam, bo wezmę psa w krytycznym momencie dojrzewania :diabloti: dobrze, że Etna ma już dwa lata i nie stanowi zagrożenia dla mojej alfa pozycji :evil_lol:[/QUOTE]

Nie znasz dnia i godziny, kiedy pies Ci wytoczy wojnę o alfowanie! Ona wyczekuje na odpowiedni moment, chwilowe osłabienie i rozkojarzenie z Twojej stony. Raz usiądzie na fotelu i sru, już nie jestes pak liderem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']Nie znasz dnia i godziny, kiedy pies Ci wytoczy wojnę o alfowanie! Ona wyczekuje na odpowiedni moment, chwilowe osłabienie i rozkojarzenie z Twojej stony. Raz usiądzie na fotelu i sru, już nie jestes pak liderem :evil_lol:[/QUOTE]

kurde. może ja wcale nim nie jestem, bo ona codziennie śpi w łożku :shake:

Link to comment
Share on other sites

Mi piesek [B]raz[/B] próbował zaprotestować, że on tu sobie śpi na środku i co ja w ogóle z tym przesuwaniem... baaaardzo tego żałował. Bardzo :evil_lol: Acz zrzuciłam to wtedy na karb zaspania, ale cholera - pewnie to była próba sił... :splat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']A ja śpie z Lucasem w łóżku:roll:i jak mu powiem "zejdź" to karnie schodzi ,obraca się i wchodzi znów:lol:[/QUOTE]

zupełnie jak Etna :evil_lol: no zejdź to zejdź, co nie? wiadomo, że to nie to samo, co ''zejdź i zostań na dole' :evil_lol:

evel, to na pewno była próba sił, ale ważne, że ją wygrałaś!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']zupełnie jak Etna :evil_lol: no zejdź to zejdź, co nie? wiadomo, że to nie to samo, co ''zejdź i zostań na dole' :evil_lol:

evel, to na pewno była próba sił, ale ważne, że ją wygrałaś![/QUOTE]

Jak mi luc się wróci to mu pokazuje mojego klapka.:diabloti:Nie wiem czemu ma do niego awersję może dlatego ,że to japonka ,ale momentalnie mózg wraca i już nie wchodzi:evil_lol:(a w życiu tym klapkiem nawet w łeb nie dostał)

Vectra-popieram:evil_lol:Tylko ,żeby mnie ten nowy alfa niewykastrował:lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie odpisują mi na mojego ślicznego mailika, żeby się pani ZOOPSYCHOLOG łaskawie poduczyła, zanim zacznie pisać coś takiego na ogólnodostępnej stronie, skąd niektórzy jak widać czerpią wiedzę :( Jestem zawiedziona :placz:

Link to comment
Share on other sites

"[COLOR=#000000][FONT=Arial]Powinien przyjąć postawę dominanta, tzn. chodzić wyprostowany, dumnym krokiem, jakby chciał pokazać psu kto tu jest najważniejszy."
podoba mi się to :) sesesesese..będę teraz tak tuptać po domostwie co by poczuć się niczym pani na włościach....[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorka1403']"[COLOR=#000000][FONT=Arial]Powinien przyjąć postawę dominanta, tzn. chodzić wyprostowany, dumnym krokiem, jakby chciał pokazać psu kto tu jest najważniejszy."
[/FONT][/COLOR][/QUOTE]

:mdleje: ale ludzie mają nawalone w głowach

Link to comment
Share on other sites

Grunt,zeby to nie wpadło w ręce dogocioteczek. Bo potem będzie, że biedny Fafik odgryzł panu palce, bo ten mu POZWOLIŁ się zdominować no i co biedny piesio mógł zrobić, no musiał bronić łóżeczka, no bo jak to tak :( A że właściciel głupi i psu pozwolił na dominację to tak wyszło :mad:

A jak tam Zuzowy pazur, odpadł już? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']Nie odpisują mi na mojego ślicznego mailika, żeby się pani ZOOPSYCHOLOG łaskawie poduczyła, zanim zacznie pisać coś takiego na ogólnodostępnej stronie, skąd niektórzy jak widać czerpią wiedzę :( Jestem zawiedziona :placz:[/QUOTE]

Ano szkoda faktycznie, ciekawe jakby się bronili :diabloti: Ale najlepszą metodą na krytykę jest ignorowanie jej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zmierzchnica']Ano szkoda faktycznie, ciekawe jakby się bronili :diabloti: Ale najlepszą metodą na krytykę jest ignorowanie jej...[/QUOTE]
na mojego maila do ZKwP jakiego napisałam w sprawie "prenumeraty" Psa za jaką pobierają kasę a ja gazet nie mam, też odpowiedzi nie mam. Być może w ZKwP czeka się ustawowe 3 miesiące a potem kolejne 3 i tak dalej...

Link to comment
Share on other sites

Moje zajęcie na dzień wczorajszy, paskudny nieON :evil_lol:
[IMG]http://imageshack.us/a/img651/2781/img1142001.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img210/7581/pennyy.jpg[/IMG]


Borzeborze, to niesamowite jak ludzie reagują na poczwarki. Chodziłam z Penny po dzielni i ustępowali nam drogi nawet psiarze... Chociaż P. jest mała, garbata i waży 25 kg :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Motyleq, chcesz? :diabloti:

Tylko czuję się zobowiązana dopisać, że nieON ma autyzm łupowy, jest jęczydupą, umie otwierać drzwi i wyjść z zamkniętej klatki i zdarza jej się szurać do piesków, ale raczej z ekscytacji (och, piesek! idzie tam!!!), bo po korekcie się ogarnia. Poza tym nie szczeka, jest zrównoważona, nie ma w niej grama agresji a zmianę warunków przyjmuje w sumie bezproblemowo. Uczy się błyskawicznie na żarcie i wzmocnienia głosowe, ale nie umie samodzielnie myśleć ani kombinować, zupełnie, jakby miała blokadę, albo ktoś ją tłukł za wszelkie objawy kombinatorstwa :roll: Widać też, że brakuje jej innych psów, bo do tej pory mieszkała ze starą suką nieONką ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...