Jump to content
Dogomania

Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy


evel

Recommended Posts

Zostawiłam, nie wygląda na to, żeby ją bolało coś. Czarne pazury to moja zmora :roll:

A proszę, na rozruszanie, ratujmy pita, który pogryzł dziecko, on też zasługuje na dobry domek! :placz: [url]http://www.facebook.com/events/318324764951378/[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

szkoda mi takich psów, serio. nie chodzi mi o to, że uważam, że należy w nie ładować pieniądze, tylko o to, że naprawdę przez ludzką głupotę takie psy powinne być usypiane.

edit:
fundacja bernardynów napisała, że ich zdaniem należy uśpić psa, a ktoś na to 'pewnie zdaniem tej fundacji należy uśpić całą populację rasy' :roll: no tak, genów nie oszukasz :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']

edit:
fundacja bernardynów napisała, że ich zdaniem należy uśpić psa, a ktoś na to 'pewnie zdaniem tej fundacji należy uśpić całą populację rasy' :roll: no tak, genów nie oszukasz :evil_lol:[/QUOTE]

komentarze pod tym wpisem to w ogóle jakaś masakra, ograniczeni ludzie co poniektórzy :P

Link to comment
Share on other sites

Mnie też jest szkoda tego psa, bardzo! Co nie zmienia faktów - pies pogryzł człowieka. Właściwie to dwójkę, w tym właściciela (zapewne idiotę, ale pomińmy to chwilowo). Nie "na żarty". Jaka jest gwarancja, że nie zrobi tego znowu? Rasa ma tu raczej mało do gadania... Szkoda psa, ale moim zdaniem powinien dostać igłę. Ale dogociocie na to nie pozwolą...

Link to comment
Share on other sites

Mnie rozwalił sam wstęp tego wydarzenia:

"Pitbull pogryzł dziecko. Ojciec zszedł z dzieckiem do piwnicy gdzie był trzymany pies, dziecko ponoć posadził na kanapie i po krótkim czasie on rzucił się na dziecko !! KUR** !!! Psa trzymać w piwnicy ?!!"

Konkluzja jest zajebista :D

Link to comment
Share on other sites

jak możecie być tacy okrutni :shake:
on się jeszcze zmieni, dajcie mu szansę :placz:



wg mnie pies mógłby być ratowany, ale pod warunkiem że "właściciel" pokryłby wszystkie koszty. Wtedy pieniądze ktore moglyby byc przeznaczone na 100% adopcyjne psy nie zmarnowałyby się, a właściciel kretyn miałby jakąś karę.
Ale cóż... to byłoby zbyt piękne żeby było możliwe... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Przede wszystkim-zal psa. To oczywiste.

Natomiast, cała akcja, jest chora. Pies z taka przeszłością, nie nadaje się dla laika, o ile w ogole ktokolwiek go zechce. A doświadczeni psiarze, na ogół nie mają miejsca-bo swoich mord do wykarmienia pod dostatniem. I co? Pies do konca zycia w hotelu? Kto go utrzymywac będzie? Dogociocie do boju!
Przeraża mnie krótkowzroczność i bezmyślność organizatorów calej tej akcji:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']EVELOWA-Widziałaś tego podrostka Maliny na fb?:diabloti:[/QUOTE]

Motylkowa mi wkleiła na łola :mad::mad::mad:

To też jest dobre. Pies ma 9 miesięcy i już zmieniał dom, a teraz wraca do hodowcy, boooo... uwaga... szczypie dziecko w zabawie :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']EVELOWA-Widziałaś tego podrostka Maliny na fb?:diabloti:[/QUOTE]

no jasne, że widziała. sama jej wysłałam :evil_lol:

edit: pisałam razem z evel ;) współczuję tym wszystkim psom, które muszą zmieniać domy, bo beznadziejnie trafiły

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']Motylkowa mi wkleiła na łola :mad::mad::mad:

To też jest dobre. Pies ma 9 miesięcy i już zmieniał dom, a teraz wraca do hodowcy, boooo... uwaga... szczypie dziecko w zabawie :mdleje:[/QUOTE]

Właśnie chciałem Ci go wczoraj podesłać:diabloti:sasasasa
O k...wa szczypie toż morderca:diabloti:Luc też szczypie jak chce kogoś bardzo ukochać:evil_lol:i pokryć:lol:Toż to agresywna bestyja jest.Nie chcesz?oddam tanio ,bo siem teraz go bojem bardzio badzio moćno:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

zasada jest prosta, pies który ugryzł człowieka, wie już że taki rodzaj obrony przynosi korzyść.
I żaden behawiorysta nie jest w stanie tego odkręcić. Ok , taki pies ma szanse istnieć w domu , w którym człowiek potrafi to kontrolować ... ale ile jest takich domów ?

sama pisałam , że gdybym była zmuszona oddać Lalkę czy Klamkę , to dostały by po witaminie M. Dlatego że obie moje damy , wiedzą do czego są zęby.Ale wiedzą że przeciwko mojej osobie tej broni się nie stosuje , bo nie przyniesie korzyści.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Właśnie chciałem Ci go wczoraj podesłać:diabloti:sasasasa
O k...wa szczypie toż morderca:diabloti:Luc też szczypie jak chce kogoś bardzo ukochać:evil_lol:i pokryć:lol:Toż to agresywna bestyja jest.Nie chcesz?oddam tanio ,bo siem teraz go bojem bardzio badzio moćno:evil_lol:[/QUOTE]

jak nie zjada kotków, to biorę, rodzicom TŻ nie przeszkadza jak piesek czasem nie panuje nad ząbkami :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']współczuję tym wszystkim psom, które muszą zmieniać domy, bo beznadziejnie trafiły[/QUOTE]

To jest jakaś masakra, no ale ludzie, czego ktoś się spodziewa po młodym, trochę nieokrzesanym owczarku? Że będzie z dzieckiem herbatkę popijał sam z siebie? Przecież młodego psa da się nauczyć obycia z dzieciakami, no, powiedzmy większość psów, Zu się nie zalicza do tej grupy niestety :roll: aczkolwiek myślę, że jak co do czego przyjdzie to mojego dziecia mi nie zeżre :eviltong:

[quote name='Aleks89']Właśnie chciałem Ci go wczoraj podesłać:diabloti:sasasasa
O k...wa szczypie toż morderca:diabloti:Luc też szczypie jak chce kogoś bardzo ukochać:evil_lol:i pokryć:lol:Toż to agresywna bestyja jest.Nie chcesz?oddam tanio ,bo siem teraz go bojem bardzio badzio moćno:evil_lol:[/QUOTE]

On ludzi kopuluje? Jezusie, ale bym mu łupnęła :diabloti:

[quote name='Vectra']zasada jest prosta, pies który ugryzł człowieka, wie już że taki rodzaj obrony przynosi korzyść.
I żaden behawiorysta nie jest w stanie tego odkręcić. Ok , taki pies ma szanse istnieć w domu , w którym człowiek potrafi to kontrolować ... ale ile jest takich domów ?

sama pisałam , że gdybym była zmuszona oddać Lalkę czy Klamkę , to dostały by po witaminie M. Dlatego że obie moje damy , wiedzą do czego są zęby.Ale wiedzą że przeciwko mojej osobie tej broni się nie stosuje , bo nie przyniesie korzyści.[/QUOTE]

No właśnie. Ale dogociotki tego nie kumają, a kto weźmie odpowiedzialność za tego psa do końca jego życia? Jeśli ten pies znowu pogryzie, to znowu go wsadzą do hotelu, może dożywotnio? On w hotelu ze szkoleniowcem może funkcjonować jak szwajcarski zegarek, tylko co z tego, skoro znalezienie domu dla psa bezproblemowego jest problemem, a co dopiero dla psa "specjalnego"?

Link to comment
Share on other sites

Aj tam, nie wchodzisz na zaproszonka, które na pewno dostajesz na pw :( to nie wiesz :diabloti: Ja kiedyś odpisywałam, że umiem czytać i jak zechcę pomóc, to sobie sama znajdę obiekt do pomocy (w odpowiedzi kiedyś dostałam, że to jest DOGOMANIA i tu się psom POMAGA!), ale teraz już tylko kasuję bez czytania nawet. Równie dobrze można by próbować rozmawiać z lodówką czy inną pralką...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']Aj tam, nie wchodzisz na zaproszonka, które na pewno dostajesz na pw :( to nie wiesz :diabloti: Ja kiedyś odpisywałam, że umiem czytać i jak zechcę pomóc, to sobie sama znajdę obiekt do pomocy (w odpowiedzi kiedyś dostałam, że to jest DOGOMANIA i tu się psom POMAGA!), ale teraz już tylko kasuję bez czytania nawet. Równie dobrze można by próbować rozmawiać z lodówką czy inną pralką...[/QUOTE]

No cóz, nie macie serca i współczucia, dla tych wszystkich biednych, agresywnych, nieuleczalnie chorych, nieadopcyjnych pieseczków. Ja nie wiem, jak tak można... :diabloti:

A ja kiedyś chciałam postawić kojce na zewnątrz i się na hotelik/ DT zrobić. Wychodzi na to, że nikt by mi psa nie dał :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...